با این لیست از 10 خبر معروف – یا جالب ترین – هفته گذشته ، یک متخصص صندلی شوید.

هامر برقی ، سریعترین اتومبیل جاده ای جهان (غیررسمی) ، هچ دریچه جدید هیوندای به اندازه یک پینت ، و قیمت تسلا برای قدرت Supercharger در استرالیا افزایش می یابد. اینها تنها برخی از اخبار برتر هفته گذشته است.
در اینجا یک خلاصه سریع آورده شده است ، با پیوند به داستان های اصلی ، بنابراین می توانید در کمترین زمان خود را جبران کنید
جنرال موتورز در شرف احیای نام تجاری هامر است اما نه به عنوان یک V8 گازسوز بلکه یک چهار چرخ متحرک سنگین و دارای قدرت الکتریکی حماسی.
تولید کننده هایپراسپرت آمریکایی SSC آمریکای شمالی به طور غیررسمی رکورد سریعترین اتومبیل جاده ای جهان ، SSC Tuatara (که در زیر نشان داده شده است) را شکست ، با ثبت میانگین سرعت 508.73 کیلومتر در ساعت در طی دو بار اجرای مسیر ایالتی 160 در نوادا در 10 اکتبر 2020.

با این حال ، Guiness World این وسیله نقلیه را در مقیاس یا تولید انبوه (طبق بوگاتی شیرون) ثبت می کند. هنوز هم این یک کار شگفت انگیز بود: مشخصات فنی را اینجا بخوانید.
با یک یادداشت غم انگیز ، هوندا تأیید کرد که ابرخودروی NSX خود پس از تنها 9 فروش محلی در چهار سال ، از لیست استرالیایی کنار گذاشته شده است.
هیوندای از اولین هات هاچ سایز کوچک خود یعنی i20N رونمایی کرد. ما ماه گذشته نسخه استتار شده آن را رانندگی کردیم اما اکنون می دانیم که زیر جلد به چه صورت است. هنوز در مورد قیمت خبری نیست.
فروشندگان هولدن به ما گفتند که معتقدند این شبکه تا 500 اتومبیل آخر خود پایین است. این شرکت خودروسازی امیدوار بود که تا پایان ماه گذشته گزارش شده باشد که همه فروخته شده است. در اینجا تخفیف ها ، خط به خط و مدل به مدل وجود دارد.

یک هفته بعد از تسلا قیمت برخی از مدل ها کاهش یافت ، متخصص خودروهای الکتریکی قیمت شبکه شارژرهای خود را تقریباً 25 درصد افزایش داده است. تصور کنید اگر قیمت بنزین 25 درصد تغییر می کند. صبر کن…
مزدا BT50 ute این هفته نمره پنج ستاره ایمنی دریافت کرد (همان دوقلوی آن در زیر پوست ، Isuzu D-Max) اما امتیاز آن را برای محافظت از عابر پیاده از دست داد. در اینجا دلیل آن را پیدا کنید.
یک خبرنامه فروشنده که به بیرون درز کرده اولین نگاه به نیسان پاترول جنگجو را به ما نشان داده است. اگرچه این یک تصویر مبهم بود – و نیسان هنوز تولید خود را تأیید نمی کند – این واضح ترین نشانه ای است که در راه است.
در همین بولتن نمایندگی ، 12 مدل جدید یا اصلاح شده نیسان که طی سه سال آینده ارائه می شوند ، مشخص شده است. با ظهور فلز تازه ، این شرکت قطعاً رول خواهد شد.

در حالی که Toyota HiLux و Ford Ranger همچنان دو خودروی برتر فروش ما هستند – و در حال حاضر در معرض خطر از دست دادن موقعیت های فروش خود نیستند – هیوندای i30 به لطف تغییر نام در سدان الانترا می تواند سال آینده پرفروش ترین خودروی سواری کشور باشد. . Elantra جدید به i30 سدان تغییر نام داده است. این بدان معناست که سدان و دریچه کوچک هیوندای به جای جداگانه با هم محاسبه می شوند.
با توجه به اینکه هیوندای i30 و هیوندای النترا در چهار سال گذشته دو بار از تویوتا کرولا پیشی گرفته اند ، احتمال اینکه سال 2021 از کرولا عبور کند بسیار زیاد است.


منبع : Car Advice