IAC و گروه مسابقه اعلام كردند كه آنها جدایی كامل را انجام داده اند.

پیش از این ، گروه بازی (صاحب Tinder ، Hinge ، OkCupid ، PlentyOfFish و Match خود) یک شرکت با تجارت عمومی بود و دارای یک شرکت هلدینگ دیجیتال IAC به عنوان سهامدار اکثریت آن بود. سال گذشته ، این شرکت ها طرحی را اعلام کردند که می تواند مالکیت IAC در Match را به سهامداران IAC توزیع کند – طرحی که از صبح امروز کامل است.

جدایی همچنین مستلزم تغییر رهبری است و مارک استین و گرگ وینیاسکی از هیئت بازی گروه کنار می روند. این شرکت چهار عضو هیئت مدیره جدید دارد: استفان بیلی ، مدیرعامل ExecOnline ، رئیس اجرایی NBA برای رسانه های دیجیتال ملیسا برنر ، سرمایه گذار و کارآفرین Wendi Murdoch و بازیگر رایان رینولدز (همچنین صاحب Aviation American Gin و Mint Mobile).

رینولدز در بیانیه ای گفت: “بیشتر هزاره ها و ژنرال Z نمی توانند به خاطر بیاورند که قبل از ظهور Tinder ، OkCupid و Hinge چه دوستانه بوده است.” وی گفت: “این مارک ها مسئولیت و فرصت های عظیمی برای تأثیرگذاری بر جوامع دارند ، همه در حالی که فناوری های جدید را در آغوش می گیرند و همچنان در صدر فرهنگ پاپ قرار دارند. من آماده هستم که آستین هایم را جمع کنم و برای رشد و موفقیت آینده آنها با تیم همکاری کنم. “

شر دوبی همچنان به عنوان مدیرعامل گروه بازی ادامه خواهد داد ، موضوعی که وی در ابتدای سال جاری به عهده گرفت ، در حالی که جوی لوین مدیرعامل IAC و رئیس اجرایی گروه بازی است.

“باری دیلر” رئیس IAC در بیانیه ای گفت: “این فقط بزرگترین معامله هسته اصلی استراتژی ما در طی این 25 سال است.” “فرصت طلب باشید ، ترازو باشید و محافظه کار باشید ، بنگاه های اقتصادی را بسازید و هنگامی که آنها مستقل به استقلال هستند ، اجازه دهید این اختیار را داشته باشد. یک کنگلومرا و ضد کنگلومرا باشید ، یک مدل تجاری که برای ما بی نظیر بوده است. “

IAC برنامه های خود را برای اسپین آف گروه Match تشریح می کند


منبع Tech Crunch