Lockdown فرصتی برای کشف خود برای همه ما بوده است. شاید شما از Zoom استفاده کرده اید تا دوباره یک دوست دوستی در مسافت طولانی را یکبار فکر کنید که گم شده باشد ، یا یک تمرین روزمره در خانه تسلط دارید. شاید با استفاده از بازی شرم آور خود مقابله کرده باشید یا به کلیه جعبه های Netflix زنگ بزنید.
اما ، برای بسیاری اتفاق افتاده است که “عادی جدید” خانه شما را به یک دفتر تبدیل کرده است. آن چهار دیوار پناهگاه پس از رفت و آمد شما تبدیل به یک مرکز خرید برای کار ، بازی و هر چیز دیگری در بین آن شده اند.

بهترین مانیتور: صفحه نمایش های برتر برای کار ، بازی و استراحت با آنها

بهترین مانیتور قابل حمل: قدرت چند وظیفه ای در حال حرکت

کار با ریتم راحت در خانه کار دشوار است – عدم تعامل اجتماعی وجود دارد ، با وجود استفاده گسترده از برنامه های تماس ویدیویی ، حواس پرتی خانه مانند کار و مراقبت از کودکان وجود دارد ، و البته مشکلات سخت افزاری نیز وجود دارد. مانیتور ، لپ تاپ ، دسک تاپ ، ماوس ، صفحه کلید و سایر روش های دیگر استعدادهای احتمالی شما به احتمال زیاد از بین می روند ، اگر خوش شانس باشید ، از میز کاری که به طور ایده آل توسط یک متخصص بهداشت حرفه ای تنظیم شده باشد ، ذکر نمی کند.

(اعتبار تصویر: آینده) آنچه به من کمک می کند تا به ریتم کاری منظم خود بپردازم ، برداشتن یک مانیتور قابل حمل برای پیری من بود (2012) MacBook Pro. من از مانیتور قابل حمل Lepow استفاده کرده ام ، و واقعاً خیلی عالی بود که فضای دیجیتال را به من ارائه دهم تا کارم را انجام دهم – بدون اینکه فضای زیادی را در دنیای بدنی بدست آورم. این چیزی است که من پیدا کردم
قفل قفل قابل حمل من

برای روشن شدن ، این یک بررسی کامل نیست – من تجربه کافی با انواع مانیتورهای قابل حمل را ندارم تا بتوانم بینشی مقایسه ای در اینجا ارائه دهم. اما می توانم برای استفاده روزمره از Lepow صحبت کنم ، که واقعاً از آن لذت بردم. در اینجا سریع عملکرد مشخصات و ویژگی های کلیدی را مشاهده می کنید:

سبک وزن 0.7 کیلوگرم
صفحه IPS 1080p ، 15.6 اینچی
پشتیبانی از 60fps برای بازی
کیف حمل کیستیک مغناطیسی شامل
بدون باتری (از منبع تغذیه USB ، از جمله از لپ تاپ پشتیبانی می کند)
ورودی HDMI
سایر لوازم جانبی شامل: کابل USB-C به USB-C ، کابل USB-A به USB-C ، کابل HDMI به Mini HDMI
169.99 دلار (حدود 130 پوند)

(اعتبار تصویر: آینده) من دیده ام که همکاران ستایش مانیتورهای قابل حمل را می خوانند ، اما همیشه به نظر می رسد کمی شبیه به استفاده بیش از حد از من باشد. اما با شروع واقعیت ماندن طولانی مدت من در خانه ، فواید آن معنا پیدا کرد.
Lepow لحظه ای که من آن را به MacBook خود متصل می کنم ، بوت می شود و به محض وصل شدن این دو با کابل HDMI ، به عنوان صفحه دوم شروع به کار می کند. (این کار با یک تلفن هوشمند نیز کار می کند ، اگرچه من شخصاً برای این ویژگی کاربرد کمی پیدا کردم). منبع تغذیه USB به این معنی است که با آداپتورهای برق اضافی هیچ مشکلی ایجاد نمی شود ، و اگر من از مک بوک من آب زیادی بخورم اگر من از یک پریز برق دور باشم ، وقتی مستقر شدم یک تنظیم ساده است. در حدود ده ثانیه ، 15 اینچ اضافی برای پرتاب صفحه گسترده دارم ، یا مانیتورهای دوم برای مشاهده آمار و اسناد در حالی که بزرگنمایی از طرف دیگر ، نسبتاً مناسب است.
چند دستگیره وجود دارد – هر بار که دستگاه را خاموش کنید و اصلی ترین آن باشد ، یک روش هوشمندانه صرفه جویی در باتری ، صفحه نمایش را به 30٪ روشنایی باز می گرداند ، اما در عمل آزار دهنده است. همچنین ، OSD پس از تندخوانی با تنظیمات ، کمی طولانی تر از حد لازم باقی می ماند. اما انعطاف پذیری قابلیت حمل سبک وزن آن را بیش از ارزش می کند.

(اعتبار تصویر: آینده) همیشه در خانه باشید و مرتباً وسایل و بازی ها را آزمایش کنید ، این یک شریک عالی برای PlayStation 4 Pro و Nintendo Switch من است. صفحه نمایش 1080p از بیشترین قابلیت های 4K Pro استفاده نمی کند ، اما پشتیبانی از 60fps را دارد. داشتن یک بررسی طولانی در مورد Ghost of Tsushima در حالت قفل و امکان ارائه تلویزیون اتاق نشیمن من به همسایه من در حالی که ساعاتی دور با Playstation روی میز آشپزخانه با Lepow شسته شده بود ، نوعی از مواردی بود که باعث می شد 12 ساله جرالد شود. سرگیجه.
همه اینها در زمانی است که من حتی نمی توانم خانه خود را ترک کنم. حالا می دانم که این مسئله را کافه نادیده گرفتن و کافه کاری کردن از راه دور می دانم ، اما از آنجا که این سبک زندگی از راه دور در یک سن (یک روز امیدوارانه) پس از کووید 19 ساله بیشتر و عادی تر می شود ، حداقل یک گزینه است. . و برای کسانی که به طور مرتب مسافرت می کنند و نیاز به ایجاد دفتر پیش ساخته در اتاق های هتل ها در سراسر جهان دارند ، این کار شگفت آور خواهد بود.
این را هم باید گفت که ، در شرایط فعلی من (به اشتراک گذاشتن یک میز آشپزخانه به عنوان یک میز با یک همخواب همکار در حال کار از خانه) فضای اضافی لازم برای تنظیم مانیتور دوم همیشه عملی نیست. . من سهم خود را از املاک و مستغلات جدول ، بسیار بزرگ به معجزه آسای من ، دو برابر می کنم.
ممکن است هیجان انگیزترین لحظه کشف خود نباشد که می توانست در انزوا ساخته شود ، اما در آنجا شما دارید. اکنون می دانم که من مانیتورهای قابل حمل را دوست دارم. متشکرم همه گیر
کار از خانه؟ در اینجا همه چیز شما نیاز دارید


منبع Tech Radar