شما LandCruisers و Patrols را دیده اید که بر روی تپه های شنی دبی و فراتر از آن هجوم می آورند ، بله؟ خوب ، آنها را فراموش کنید ، زیرا این معیار جدید است.

درست در اینجا جایی است که من می توانم یک شوخی (غیر منتظره آگاهانه) در مورد اینکه شکارچی تپه بزرگ کثیف دارت ویدر تاتواین را قبل از رفتن به داگوبا وحشت می کند ، قرار دهم.
یا ، با توجه به اینکه ما در مورد تپه های شنی صحبت می کنیم ، شاید شوخی با آنچه دوک کالادان در معادن ادویه Arrakis در …
البته ، در اینجا در دنیای واقعی ، اصلاً به شوخی احتیاج نیست. تعداد فیلم هایی که می توانید از طریق یوتیوب از افراد خاورمیانه در بالای تپه تپه شنی در V8 Toyota LandCruisers و Nissan Patrols بزرگ (یا فرم های Lexus و Infiniti آنها) پیدا کنید تقریباً بی شمار است.
اکنون این وجود دارد: رولز رویس کالینان 685،000 دلار ، 420 کیلووات / 850 نیوتن متر ، آن را فقط به بهترین روش انفجار شن و ماسه پاره می کند.
آگاهی از آژانس محلی رولز رویس که ممکن است اخبار این هفته کوتاه باشد (آگاهی کافی از چند مدل ارائه می شود) ، این عکس ها را به صندوق ورودی ما تحویل داد – و من خوشحال شدم که با استفاده از سو explo استفاده های این “محلی” برای چند دقیقه جانشین زندگی کردم حامی”.

در این نسخه آمده است: “یک حامی محلی لوکس ، Sapphire Black Cullinan خود را گرفت و” عالی ترین آزادی “را به حیات خود در آورد ، زیرا” Rolls-Royce “Magic Carpet Ride را با شهرت جهانی و خارج از جاده و به تپه های شنیع و برازنده تحمیل کرد.
“كولینان با كشف افق های جدید روی ماسه های طلایی ، برآمدگی ها و صخره های شنی تند ، به نیرویی از طبیعت تبدیل شد و با هدایت روحیه وجد ، با اقتدار مطلق در مناطق مرتفع و مرتفع گشت و گذار كرد. كولینان با صاف و بی صدا بودن ، از آن طرف شناور می شود این چشم انداز نابخشودنی ، سفر را یکپارچه و جادویی می کند. ”
این فقط یک جهان متفاوت برای برخی از افراد است ، مگر نه …
از این عکسهای لذت های کویری Local Patron لذت ببرید!


منبع : Car Advice