با راه اندازی PS5 در افق ، ما در جایی هستیم که اطلاعات بیشتری درباره کنترلر DualSense کنسول بعدی نسبت به آنچه در مورد خود پلی استیشن 5 می دانیم ، می دانیم. اما این به معنای این نیست که هنوز چند راز دیگر برای گیم پلی PS5 به وجود نخواهد آمد.
حق ثبت اختراع تازه کشف نشده ، به پتانسیل افزودنیهای سخت افزاری اضافی برای DualSense 5 اشاره دارد ، که می تواند برخی از ویژگی های بسیار درخواست شده را با خود به همراه آورد.

PS5 vs Xbox Series X: کدام کنسول برنده خواهد شد؟
ما درباره قیمت PS5 چه می دانیم؟
بهترین بازی های PS4

مهمترین این امر شارژ بی سیم است – امکان ترک پد روی سطح شارژ و داشتن باتری داخلی آن بدون وصل کردن کابل.
جزئیات انتزاعی این سند “یک آداپتور شارژ بی سیم است که می تواند روی یک کنترلر بازی رایانه ای قرار گیرد [sic] می توان با استقراء به پایه شارژ وصل کرد تا بتوانید باتری را به صورت بی سیم در کنترل کننده شارژ کنید. ”
چیزی که مشخص نیست این است که آیا فناوری باتری موجود در DualSense می تواند از چنین روشی پشتیبانی کند یا اینکه این یک افزودنی برای پد نسل دوم است که هنوز هم رونمایی می شود.
دکمه های اضافی
این حق ثبت اختراع همچنین ادامه می دهد و توضیح می دهد که چگونه آداپتور می تواند دکمه های اضافی را به DualSense اضافه کند:
“آداپتور همچنین می تواند شامل کلیدهایی باشد که کلیدهای آینه را بر روی کنترلر دارند تا یک گیمر بتواند آداپتور را با کنترلر از پایه شارژ خارج کند ، آداپتور را روی کنترلر نگه دارد و از کلیدهای کنترلر و کلیدهای آداپتور برای کنترل بازی رایانه ای استفاده کند. ”
سونی قبلاً با لوازم جانبی دکمه ای مشابه اضافه کرده است ، با افزودن دکمه DualShock 4 Back DualShock 4 امکان دسترسی به دو دکمه اضافی اضافی را دارد. آن زمان مطمئناً سونی مخالف ایده نیست ، بنابراین این حق ثبت اختراعی است که باید آن را مشاهده کنید.

کنترلر DualSense: آنچه می دانیم


منبع Tech Radar