درست پیش از رویداد فروش روز یادبود ، اپل در هنگام خرید و فروش دستگاه واجد شرایط ، معاملات ارزان آیفون را ارائه می دهد. این مدت زمان محدود ، iPhone 22 SE را با قیمت 229 دلار ، iPhone 11 در 449 دلار ، 11 Pro در 679 دلار و iPhone XR با قیمت 449 دلار به فروش می رساند.
پس از خرید آیفون جدید ، ایمیلی با تجارت در اختیار شما قرار می گیرد که نحوه آماده سازی دستگاه قدیمی خود را برای ارسال توضیح می دهد. اپل یک کیت تجاری را برای شما ارسال می کند که شامل یک جعبه ، برچسب حمل و نقل پیش پرداخت و دستورالعمل نحوه آماده سازی دستگاه قدیمی خود است. بعد از ارسال تلفن در مدت 14 روز ، اپل پرداخت اصلی شما را اعتبار خواهد داد.
اگر قصد خرید آیفون جدید را دارید و یک وسیله واجد شرایط برای تجارت دارید ، این یک پیشنهاد خارق العاده است. آیا می توانید قفل قفل آیفون خود را خریداری کنید یا یک برنامه حامل را از AT&T ، Sprint ، T-Mobile یا Verizon.Not در ایالات متحده انتخاب کنید؟ بهترین معاملات آیفون در منطقه ما را در پایین صفحه مشاهده کنید.
همه معاملات آیفون اپل را اینجا بخرید
معاملات آیفون:

iPhone SE با قیمت 399 دلار در اپل | هنگام خرید با یک دستگاه واجد شرایط ، می توانید تا 170 دلار در iPhone SE صرفه جویی کنید وقتی می توانید با یک دستگاه واجد شرایط خرید و فروش کنید ، می توانید تا زمانی که با یک دستگاه واجد شرایط خرید و فروش می کنید ، 170 دلار صرفه جویی کنید. مدل iPhone SE 2020 دارای صفحه نمایش 4.7 اینچی شبکیه چشم و تراشه Bionic A13 است و در رنگ های مشکی ، سفید و Product Red.View در دسترس است

آیفون 11 با قیمت 699 دلار در اپل | با خرید و فروش واجد شرایط ، حداکثر 250 دلار در آیفون 11 صرفه جویی کنید در هنگام خرید آیفون واجد شرایط ، می توانید حداکثر 250 دلار در iPhone 11 ذخیره کنید. پس از خرید ، یک کیت تجاری با دستورالعمل نحوه حمل دستگاه قدیمی خود را طی 14 روز دریافت خواهید کرد. آیفون 11 از نمایشگر LCD 6.1 اینچی ، سیستم جدید دوربین دوتایی برخوردار است و در رنگ های مشکی ، سبز ، زرد ، بنفش ، قرمز و سفید موجود است.

iPhone 11 Pro با قیمت 999 دلار در Apple | در هنگام خرید با آیفون واجد شرایط ، حداکثر 320 دلار در iPhone 11 Pro با تجارت واجد شرایط صرفه جویی کنید و در iPhone 11 Pro حداکثر 320 دلار ذخیره کنید. پس از خرید ، یک کیت تجاری با دستورالعمل نحوه حمل دستگاه قدیمی خود را طی 14 روز دریافت خواهید کرد. iPhone 11 Pro با نمایشگر 5.8 اینچی Super Retina XDR OLED ، شامل سیستم دوربین سه گانه است و در انتخاب رنگ شما از گلد ، نقره ای ، فضایی خاکستری ، نیمه شب سبز قرار می گیرد.
همچنین می توانید در iPhone 11 Pro Max.View Deal صرفه جویی کنید

iPhone XR با قیمت 599 دلار در Apple | با تجارت واجد شرایط ، تا حدود 150 دلار در iPhone XR صرفه جویی کنید
اپل با خرید و فروش واجد شرایط آیفون XR تا 150 دلار تخفیف می دهد. پس از خرید ، یک کیت تجاری با دستورالعمل نحوه حمل دستگاه قدیمی خود را طی 14 روز دریافت خواهید کرد. آیفون XR دارای یک صفحه نمایش 6.1 اینچی سوپر شبکیه OLED ، دوربین 12 مگاپیکسلی با لنز تک لنز است و شامل تراشه قدرتمند A12 Bionic اپل است.

بیشتر از بهترین معاملات آیفون SE را ببینید: بهترین قیمت ها و برنامه های موجود در حال حاضر.
با ارائه بهترین پیشنهادات آیفون 11 و 11 پرو و ​​بهترین قیمت های آیفون XR ، پیشنهادات آیفون بیشتری را خریداری کنید.

بهترین معاملات امروز Apple iPhone SE (2020) ، Apple iPhone 11 و Apple iPhone XR اپل است

تجارت در آیفون

Apple iPhone SE (2020)

Apple iPhone SE (2020)

سیب

229 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

آیفون 11 64 گیگابایت – قفل نشده و …

آیفون 11 اپل

سیب

699 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

آیفون XR 64 GB زرد –

اپل آیفون XR

سیب

24.95 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

ما روزانه بیش از 130 میلیون محصول را با بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات


منبع Tech Radar