نمونه تولید 2022 مفهوم eGision مگان در کنار ZOE ، Twizy ، Kangoo Z.E و Master Z.E به خط تولید EV رنو خواهد پیوست.

رنو از کانسپت مگان eVision رونمایی کرده است که نسخه تولید آن قرار است در سال 2022 عرضه شود.
ساخته شده بر روی سکوی کاملاً جدید مدولار CMF-EV – که با مشخصات مشابه نیسان آریا مشترک است – نیرو از طریق یک موتور الکتریکی 160 کیلوواتی به چرخ های جلو ارسال می شود.
ولتاژ از یک بسته باتری لیتیوم یونی 60 کیلووات ساعتی گرفته می شود ، که طبق گفته سازنده ، از لحاظ ساختاری در شاسی قرار گرفته و در صورت برخورد به پهلو به جذب انرژی کمک می کند.
آلیاژهای 20 اینچی eVision ، کلاه محافظ کوتاه ، کمر بلند ، گلخانه ای باریک و فاصله قابل توجه از زمین در حالی که رسماً به عنوان هاچ بک معرفی شده اند ، به ایجاد موضع تهاجمی قابل مقایسه با کراس اوور SUV کمک می کنند.
با اندازه 4210 میلی متر از دماغ تا دم ، کوتاهتر از مگان استاندارد مجهز به بنزین است.

زیبایی خارجی به شدت از کانسپت مورفوز در اوایل سال جاری استفاده می شود ، با این وجود اسکوپ های هوا ، قوس چرخ ها و برآمدگی عقب با الهام از علمی-تخیلی به طور قابل توجهی کاهش یافته است.
تصاویر داخلی هنوز منتشر نشده است ، با این حال سخنگوی رنو گفت که کابین “یک کلاس برتر در بسته بندی” است و دارای “کف ارگونومی تخت” است.
سازنده فرانسوی در حال حاضر Zoe ، Twizy ، Kangoo Z.E. ، Master Z.E و از طریق نام تجاری متحد نیسان ، Leaf ، تمام الکتریکی را تولید می کند.
اوایل این ماه فوربس گزارش داد که اتحاد رنو و نیسان فروش EV خود را بیش از حد خودکفایی افزایش داده و اکنون با برنامه اعتبارات سبز خود سود Tesla را می خورد.


منبع : Car Advice