ماه های پیش بینی شده ، کارگردان مت ریوز (Cloverfield ، Dawn of the Planet of the Apes) سرانجام پرده برداری از فیلم جدید خود با نام Batman (بتمن) داده است و اولین نگاه ما به رابرت پتینسون را به عنوان صلیبی Caped نشان داد.
بر اساس فیلم تست دوربین (واقعاً تاریک و مختصر) تعبیه شده در زیر ، لباس جدید بتمن را می توان به عنوان “تیز” توصیف کرد ، به این دلیل که شیک و فوق العاده زاویه ای است.
# TheBatman # CameraTesthttps: //t.co/M1tAE2aTA1 فوریه 13، 2020

بررسی پرندگان طعمه
صحنه پرندگان پسا اعتبار پسندید
راک در بلک آدام ستاره خواهد بود

این ویدیو با قرار دادن زره پوش صفحه سینه بتمن ، تعداد زیادی خط مستقیم و بدون حاشیه گرد را نشان می دهد. به نظر می رسد که همین رویکرد طراحی به شانه ها و بازو های لباس منتقل می شود و ظاهری سخت و صنعتی به کت و شلوار می دهد که در کنار Tumbler از سه گانه Dark Knight کریستوفر نولان به جایی نمی رسد.
درمورد گاوهای بتمن ، این اتفاق کمی گردتر به نظر می رسد. گرچه تاریکی فیلم دیدن آن را کمی دشوار می کند ، اما به نظر می رسد که گاو از چرم ساخته شده است – اگر خیلی دقیق به آن نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که این قسمت ها از قسمت های مختلفی به هم وصل شده اند.
همراه با نگاهی به لباس های پاتینسون ، این فیلم همچنین اولین سلیقه ما از امتیاز خطرناک آهنگساز مایکل جیچچینو برای این فیلم را به ما ارائه می دهد ، که در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک کلاسیک در ساخت.
به دلیل انتشار مدتی در سال 2021 ، بتمن در برابر زو کراویتز به عنوان Catwoman ، کالین فارل به عنوان پنگوئن و پل دانو به عنوان ریدلر مربع می شود و به کمک جفری رایت به عنوان جیمز گوردون و اندی سرکیس به عنوان آلفرد کمک می کنند.

Wonder Woman 1984: تاریخ انتشار ، تریلر و هر آنچه را می شناسیم


منبع Tech Radar