دمبل ها و باند های مقاومت می توانند واقعاً در تمرینات خانه تان تفاوت ایجاد کنند ، این مسئله از اهمیت خاصی برخوردار است وقتی نمی توانید به یک سالن ورزشی بروید. هرچند بسیاری از خرده فروشان به طور کامل از سهام خود خارج می شوند ، و یا داشتن تنها چند مدل موجودی در انبار.
خوشبختانه ، اگرچه می دانید کجا جستجو کنید ، هنوز گزینه های بسیار خوبی وجود دارد که معاملات خوبی در دسترس شما است.

بهترین معاملات باند مقاومت در ایالات متحده است
بهترین معاملات باند مقاومت در انگلیس
بهترین معاملات دمبل در ایالات متحده است
بهترین معاملات دمبل در انگلستان

نحوه خرید باند های مقاومت و دمبل
در مورد نوارهای مقاومت و دمبل بسیار زیاد است ، می توان دانست که کدام یک را انتخاب کنید ، بخصوص هنگامی که سهام محدود به چند گزینه مختلف در هر خرده فروش باشد ، بسیار متنوع است.
الیویا نیلی ، مربی شخصی Starks Fitness (در حال حاضر فیلم های تمرینی خانگی را در starksfitnessgym در اینستاگرام به اشتراک می گذارد و برنامه های تغذیه رایگان را به کارمندان NHS ارائه می دهد) ، توصیه های زیر را ارائه می دهد.
اولیویا نیلی (مربی شخصی تناسب اندام Starks):
هرچه تقاضا خیلی زیاد باشد ، خرید تجهیزات تمرین خانگی با قیمتی واقع بینانه به طور فزاینده ای دشوارتر می شود. به گفته این ، غیرممکن نیست ، فقط باید با انتخاب خرید خود کمی صرفه جو باشیم و محصولی را خریداری کنیم که انواع استفاده را ارائه دهد.
الزام من برای آموزش مقاومت یک باند مقاومت و یک جفت دمبل است. هر دو قطعه تجهیزات بسیار باورنکردنی هستند و مطمئناً می توانید یک تمرین کامل و مؤثر در بدن داشته باشید. آنها حتی کاملاً به عنوان یک جفت کار می کنند. مثل همیشه ، گزینه های مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، بنابراین نکاتی برای کمک به خرید شما در اینجا آمده است.
باندهای مقاومت: کدام یک؟
این می تواند یک زمینه ذهن باشد که تصمیم بگیرد کدام باند بهترین گروه برای خرید باشد. نوارهای بوت ، باندهای کامل بدن ، باندهایی با دسته ، لیست ادامه دارد.
هدف از گروههای “غنیمت” است ، این باندهای کوچکتر برای کار در قسمت تحتانی بدن و افزایش مقاومت در تمرینات گلوت و پاها استفاده می شوند.
باندهای کامل بدن معمولاً نازک تر و طولانی تر هستند و به شما امکان می دهند روی قدرت بالای بدن و همچنین برخی از تمرینات پایین بدن کار کنید.
هر دو ارزان هستند و بصورت آنلاین در دسترس هستند (زمان تحویل ممکن است مانع اصلی شما باشد) بنابراین ارزشمند است که یک مجموعه را بسازید.
دمبل: چگونه برچسب قیمت سنگین را بزنیم
این تجهیزات به طور گسترده به دنبال پس از شروع قفل ، می تواند یک مشکل دشوار را پیدا کند. آنچه علاوه بر مقرون به صرفه برای کیت تمرینی منزل شما بود ، موشک فروش را هم اکنون مشاهده کرده است ، این برچسب قیمت را نیز دارد. جای تعجب نیست که چرا که آنها نه تنها در گوشه ای از اتاق مرتب می نشینند ، می توانید تقریباً با هر تمرین دیگری از آنها استفاده کنید.
قیمتها بسته به وزن کیت متغیر است و معمولاً وزن 5-10 کیلوگرم اغلب در دسترس نیست. بنابراین ، چه کاری می توانید انجام دهید؟
خرید وزن کم و یک باند مقاومت کامل بدن (با دستگیره یا بدون آن) را در نظر بگیرید. با استفاده از این دو ، مقاومت بیشتری افزوده می شود و باعث می شود وزن این 2 کیلوگرم بسیار سنگین تر شود. همچنین می توانید از روشهایی مانند افزایش تکرارها ، ست ها ، سرعت استفاده کنید و زمان استراحت خود را کمتر کنید تا حتی بیشتر باعث افزایش سوختگی شوید.
پیوند به https://www.sfnutrition.co.uk/؟
بهترین معاملات باند مقاومت در ایالات متحده است

خرید نوارهای مقاومت در والمارت
خرید نوارهای مقاومت در ABT Electronics
خرید باند مقاومت در آمازون

گروههای محصولات Black Mountain | 12.98 دلار در Walmart این مجموعه از سه باند غرفه شامل سه سطح مقاومت است و با یک لنگر درب ، کیف حمل (برای هنگام بالابر قفل) و یک راهنمای شروع کننده کامل است. این باند ها 99٪ لاستیک بدون لاتکس هستند و برای بدست آوردن بیشتر از تمرینات بدن تحتانی خود نیز بسیار مناسب هستند

تسمه کشش تناسب اندام گرادیان | 15.99 دلار در والمارت
این باند تمام بدنی فوق العاده طولانی مدت تا چند وقت مختلف دارای حلقه های مختلفی است ، بنابراین می توانید برای تمریناتی که می خواهید انجام دهید و از نظر قد خود یکی از موارد مناسب را انتخاب کنید. این دسته از دستگیره های خالی شده از جنس نئوپرن برای محافظت از دستان شما است (علاوه بر این استقبال) و فوق العاده مقرون به صرفه است

باند پارچه ای گلوت پارچه ای گلوت | 22.99 دلار در والمارت
اگر در اکثر باند های مقاوم در برابر لاستیک به لاتکس حساسیت دارید ، این جفت پارچه باند پارچه ای ممکن است راه حل مناسبی باشد. آنها فوق العاده قوی نیز هستند و برای جلوگیری از لغزش و چرخیدن طراحی شده اند. کمی گران تر از باند مقاومت در برابر لاستیک مشابه ، اما ارزش آن را دارد

بهترین معاملات باند مقاومت در انگلیس

خرید نوارهای مقاومت در آرگوس
خرید باند مقاومت در جان لوئیس
خرید نوارهای مقاومت در Fitness Superstore
خرید باند مقاومت در آمازون

باند مقاومت Opti Hip | 14.99 پوند در آرگوس
یک جفت باند قابل استفاده الاستیک که باعث می شود تمرینات بدنی تحتانی شما بدون لغزش و چرخاندن بیشتر شود ، این بسته شامل باندهایی در دو اندازه (14 اینچ و 16 اینچ) می باشد و آنها را برای تمرین های مختلف بدن پایین ایده آل می کند.

کیت بازیابی Gaiam | 17.49 پوند در جان لوئیس این مجموعه از سه باند مقاومت برای تمرینات فوقانی و تمام بدن طراحی شده است. هر باند یک بند است نه یک حلقه ، و آنها را به یک انتخاب خاص برای کار روی انعطاف پذیری شانه تبدیل کرده است. یک راهنمای ورزشی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد.
مشاهده معامله

Power Powabandz | 5.99 £ 5.99 در Fitness SuperstoreA باند مقاومت فوق العاده مقرون به صرفه و فوق العاده متنوع برای انواع تمرینات ، با یا بدون وزن اضافی. این نسخه “سبک” است ، اما Fitness Superstore همچنین طیف وسیعی از باند های ضخیم تر را با ظرفیت بار بیشتری دارد.

بهترین معاملات دمبل در ایالات متحده است

خرید دمبل در والمارت
خرید دمبل در ABT Electronics
خرید دمبل در آمازون

وزن دست نئوپرن FILA | 26.31 دلار در والمارت
این دمبل ساده 5lb به منظور جلوگیری از خراشیدن کف شما در نئوپرن پوشیده شده است و دارای شکل شش ضلعی مفید برای جلوگیری از خنک شدن آن است. وزن آن در صورتی که تازه کار را شروع کرده اید ایده آل است ، یا می خواهید تلاش دیگری به تمرینات گروه مقاومت خود اضافه کنید.

دمبل های دستی شکل Gymenist | 9.99 دلار در والمارت
این جفت وزن ارگونومیک ممکن است سبک باشد (هر یک فقط 2 لیتر) ، اما همانطور که در بالا ذکر شد ، استفاده از آنها به همراه یک باند مقاومت باعث می شود احساس کلی سنگین تر شود. آنها بسیار مقرون به صرفه هستند ، اما ممکن است به سرعت بفروشند ، بنابراین سریع عمل کنید تا مجموعه ای را قبل از خرید آنها بدست آورید. مشاهده معاملات

دمبل های وینیل پایه های آمازون | 27.99 دلار در آمازون
اگر به دنبال چیزی سنگین تر هستید ، Amazon Basics را پوشش داده است. این دمبل های ساده موجود هستند و در نسخه های 2lb ، 10lb ، 15lb یا 20lb در دسترس هستند. پوشش وینیل به جلوگیری از ریزش آنها کمک می کند و شکل مانع از غلتیدن تصادفی می شود. مشاهده معامله

بهترین معاملات دمبل در انگلستان

خرید دمبل در آرگوس
خرید دمبل در Fitness Superstore
خرید دمبل در آمازون

مجموعه دمبل لاستیک مردان | 19.99 پوند در آرگوس
یک جفت دمبل ساده اما مؤثر و یکی از معدود مجموعه هایی که به راحتی در آرگوس در دسترس است. این جفت وزن 5 کیلوگرمی برای نجات کف شما از خراش ، با یک نوار کروم knurled برای گرفتن اضافی ، در لاستیک بدون لاتکس پوشیده شده است. اکنون آنها برای تحویل در سراسر انگلیس در دسترس هستند ، اما سهام محدود است

دمبل های بدن | 4.99 پوند در Fitness Superstore
Fitness Superstore بهترین مکان برای گرفتن مجموعه ای از دمبل ها در حال حاضر است ، با محدوده چشمگیر هنوز در دسترس است. این وزنهای با وزن 1 کیلوگرم از جنس نئوپرن از نظر ارگونومی طراحی شده و بسیار ارزان قیمت هستند. بله ، این قیمت برای جفت ارز است. مشاهده معاملات

دمبل های لاستیکی بدنه | 10.99 £ در Fitness SuperstoreA جفت قدرتمند دمبل 2 کیلویی با قیمت بسیار مناسب. پوشش لاستیکی آنها را در مقابل کف شما متوقف می کند ، و به مرور زمان شکاف و محو نمی شود. علی رغم قیمت پایین آنها ، این دمبل ها برای ورزشگاه های تجاری به اندازه کافی سخت هستند ، بنابراین باید سال ها به خوبی به شما خدمت کنند.

چگونه و از کجا تردمیل بخریم


منبع Tech Radar