همه از سرمایه گذاران برای ناظران معمولی LinkedIn بیش از هر زمان دیگری دلایل این است که به ساختمان ها نگاه کنند و از آنچه در داخل آن می گذرد تعجب کنند. صنعت املاک به دلیل کندی حرکت در هنگام اتخاذ فن آوری های جدید مشهور است ، اما اکنون مفاهیم و محصولات جدید با سرعتی گیج کننده وارد این بازار می شوند.

با این حال ، این مجموعه محصولات رو به رشد که باعث رشد روزافزون آنها شده است ، باعث ایجاد گیج کننده ای برای متخصصانی شده است که به دنبال پیاده سازی فناوری های پلت فرم دیجیتال ساختمان (DBP) در فضاهای خود هستند ، چه برسد به کل شرکت خود. در مورد سیستم عامل های ابری و تأثیر آنها بر روی بازگشت سرمایه با توجه به استفاده از انرژی و عملیات روزمره ، آب ها حتی تیره تر می شوند.

تجزیه تصمیمات فناوری به قطعات لقمه ای ، با شروع عملکردهای اساسی ، ساده ترین راه برای کاهش تیرگی تبلیغاتی است.

مدیران تاسیسات ، متخصصان انرژی و بهره برداران ساختمان به طور فزاینده ای مورد درخواست های روزانه قرار می گیرند تا آخرین بستر برای مدیریت و بهره برداری از ساختمان های خود را بررسی کنند. در اینجا چند نکته آورده شده است که به تصمیم گیرندگان کمک می کند تا بازاریابی را پاک کنند و سیستم عامل های DBP را آزمایش کنند.

چرا ، چگونه و چه چیزی

تجزیه تصمیمات فناوری به قطعات لقمه ای ، با شروع عملکردهای اساسی ، ساده ترین راه برای کاهش تیرگی تبلیغاتی است. دو س simpleال ساده بپرسید: چه کسی در تیم شما از این فناوری استفاده می کند و چه مشکلی برای آنها حل می کند؟ پاسخ به این س questionsالات به شما کمک می کند تا اهداف اصلی خود را حفظ کنید ، و خلاصه کردن صدها گزینه برای تعداد انگشت شماری را آسان تر می کند.

روش دیگر برای اولویت بندی مشکلات و راه حل ها در هنگام تهیه فناوری ساخت هوشمند ، شناسایی موارد استفاده شماست. اگر نمی دانید چرا برای ساختمان هوشمند خود به یک بستر فناوری نیاز دارید ، تشخیص اینکه کدام گزینه بهتر است دشوار است. بعلاوه ، هنگامی که یکی را انتخاب کردید ، سخت تشخیص خواهید داد که موفقیت آمیز بوده است یا خیر. ما می بینیم موارد استفاده مستقیم ترین خط را از چرا به چطور و چه چیزی ترسیم می کنند.

به عنوان مثال ، بیایید بررسی کنیم که چرا ، چگونه و چه س forالاتی برای یک توسعه دهنده املاک و مستغلات در نظر دارد که یک ساختمان اداری تجاری را احداث یا مدرنیزه می کند:

  • چرا مردم خواهند آمد؟ – ساختمان ما مملو از امکانات رفاهی و فناوری خواهد بود که باعث می شود مستاجر فهیم احساس راحتی ، امنیت و بخشی از یک جامعه گرم افراد همفکر را داشته باشند.
  • چگونه این کار را انجام خواهیم داد؟ – آخرین تکنولوژی ارائه مستاجر رو به ارائه خدمات و قابلیت هایی را که به راحتی در خانه در دسترس نیستند ، اجرا کنید. ما محیط های داخلی و خارجی ایجاد خواهیم کرد که باعث می شود مردم احساس راحتی و شادی کنند.
  • از چه ابزارها ، محصولات و فناوری استفاده خواهیم کرد؟

پاسخ این س lastال اغلب دشوارترین است و معمولاً تا آخرین لحظه ممکن باقی می ماند. برای یکپارچه سازی سیستم های ساختمانی ، اینجاست که کار واقعی آغاز می شود.

روی نتایج مورد نظر تمرکز کنید

هنگامی که گروه های مختلف ذینفعان تحقیقات خود را در مورد این فن آوری آغاز می کنند ، تعیین نتیجه ای که همه امیدوارند برای هر مورد استفاده بدست آورند ، بسیار مهم است. هنگام ارزیابی محصولات خاص ، به دسته بندی آنها در سطوح بالا کمک می کند.

چندین نتیجه سطح بالا ، مانند قابلیت دوقلوی دیجیتال ، نرمال سازی داده ها و ذخیره داده ها در چندین دسته از سیستم ها انتظار می رود. با این حال ، تنها یک سیستم مدیریت ساختمان سازمانی شامل بیشترین نتایج مورد انتظار است. سیستم عامل یکپارچه سازی به عنوان یک سرویس ، گزارش های اختصاصی و داشبورد ، تجزیه و تحلیل به عنوان یک سرویس و سیستم عامل های بهینه سازی انرژی دارای نتایج مختلف فعال و اختیاری هستند.

جدول زیر لیستی از نتایج سطح بالا را تجزیه می کند و آنها را با دسته ای از سیستم عامل های هوشمند سازی موجود در بازار مطابقت می دهد. تعاریف گسترده هر مورد در انتهای این مقاله آورده شده است.
منبع Tech Crunch