آیفون 12 به طور رسمی معرفی شده است و این یکی از سری چهار آیفون جدید است که دارای همان ارزش عددی هستند و برای فضای جیب شما رقابت می کنند.
اما اگر به دنبال یک گوشی جدید اپل هستید ، بهتر است آیفون 12 و این خواهر و برادر را نادیده بگیرید و در عوض آیفون 11 2019 را انتخاب کنید.
در حالی که آیفون 11 پرو و ​​11 پرو مکس به لطف ورود 12 پرو و ​​12 پرو مکس متوقف شده اند ، اپل آیفون 11 را حداقل یک سال دیگر در فروشگاه های خود شایسته دانسته است.
این نشان می دهد که اپل معتقد است هنوز چیزی برای ارائه دارد و من تمایل دارم که موافقت کنم. در اینجا دلیل آن است که آیفون 11 می تواند خریدی بهتر از آیفون 12 جدید برای شما باشد.
برای خودتان مقداری پول پس انداز کنید
شروع کردن با یکی آسان. آیفون 11 ارزان تر از معاملات آیفون 12 است – با طعنه تمسخر می کنید ، “واای جان ، تو واقعاً این را میخ کرده ای”. اما ، چه کسی نمی خواهد پس انداز کند؟
بله ، این یک واقعیت واضح است ، اما موردی که هنوز هم قابل توجه است. با ورود آیفون 12 قیمت آیفون 11 کاهش یافت و مدل ابتدایی 64 گیگابایتی شما را به 599 دلار / 599 پوند / 999 دلار استرالیا برمی گرداند.
این قیمت نه تنها از آیفون 12 200 دلار / 200 پوند ارزان است ، بلکه از آیفون 12 مینی جدید مبهم نیز ارزان تر است. و اگر به فضای ذخیره سازی بیشتری احتیاج دارید ، اپل قیمت نسخه های 128 و 256 گیگابایتی تلفن 11 را نیز کاهش داده است. کرچ کردن
صاف افتادن

آیفون 12 (اعتبار تصویر: اپل) آیفون 12 طراحی جدیدی دارد! مرتب کردن بر اساس ذهن خود را به 2010 و راه اندازی آیفون 4 برگردانید ، و ناگهان به نظر می رسد که آیفون 12 کمتر جدید است و بسیار قدیمی تر است.
خوب ، بنابراین اپل در طول دهه تا حدودی اصلاح شده است و آیفون 12 دارای حاشیه های باریک و شیشه ای فوق العاده سخت “Ceramic Shield” است ، که فقط چند مورد از پیشرفت ها را ذکر می کند.
و من همه برای این کار هستم ، اما مسئله من با طرفین مسطح گذشته است.
دلیل خوبی وجود دارد که شما در تلاش برای یافتن تلفن هوشمند دیگری هستید که این طراحی زاویه دار را انتخاب می کند (تلفن های Razer به ذهن شما خطور می کند) – راحتی. گوشی هایی با کناره های صاف و لبه های زاویه دار احساس ضخامت بیشتری در دست دارند و معمولاً نگه داشتن آنها در دوره های طولانی راحت نیست.
من در مورد گوشی Nord که اخیراً منتشر شده با OnePlus صحبت کردم و نمونه اولیه ای از نحوه نمایش دستگاه به من نشان داده شد – و این آیفون 12 بود. مصرف کنندگان مناسب تر
در حال حاضر هنوز فرصتی برای نگه داشتن آیفون 12 پیدا نکرده ام ، بنابراین ممکن است اپل برای بهبود راحتی برخی از ترفندهای جادویی را انجام داده باشد ، اما من شک دارم. آیفون 11 اما دوست داشتنی و گرد است. اینجا مشکلی نیست
مراقب حماقت 5G باشید

5G اینجاست! نه ، واقعاً همینطور است. صادقانه. سریع است در واقع فوق العاده سریع است. لطفا ما را باور کنید این آینده است ، اما اکنون نیز است. شرکت های مخابراتی و سازندگان دوست دارند به ما یادآوری کنند که 5G چقدر فوق العاده است ، و عرضه آیفون 12 با بخشی اختصاص داده شده به ما گفت که در حال حاضر فوق العاده است.
اما همین افراد به خاطر احساسی که برای همیشه احساس می شود ، از این موضوع انتقاد می کنند ، با این حال من هنوز نمی توانم از محل استقرار 5G در محل زندگی خود استقبال کنم. قلم بعدی خرد من: به 5G نزنید.
اگر آیفون 12 را صرفاً به دلیل پشتیبانی از 5G در نظر دارید ، همان جایی که هستید توقف کنید. از فروشگاه اپل فاصله بگیرید.
اشتباه نکنید ، من همه طرفدار 5G هستم. توانایی هایی که می تواند در آینده فراهم کند به طرز خارق العاده ای هیجان انگیز است ، اما قسمت “آینده” در آنجا مهم است.
مطمئناً ، این بدان معناست که آیفون 12 اکنون به خوبی در آینده اثبات شده است – اما وقتی صحبت از 5G می شود ، ممکن است مدتی منتظر بمانید. در دسترس بودن 5G در اکثر کشورها هنوز بسیار ناچیز است ، و در حالی که شرکت های مخابراتی به طور مداوم در حال گسترش شبکه نسل بعدی هستند ، این امر به مکان زندگی شما بستگی دارد.
این احتمال وجود دارد که در سال آینده از اتصال 5G در محل زندگی خود برخوردار نشوید. انتظار حتی می تواند بیش از این باشد.
پس به حرف من برگرد بررسی کنید که پوشش 5G در منطقه شما چگونه است. اگر این مورد وجود ندارد و قصد دارید در 18-24 ماه آینده دوباره آن را ارتقا دهید ، می توانید با iPhone 4G 4G پس انداز کنید.
هر آنچه در مورد 5G و آیفون 12 باید بدانید
به روز کنید ، به روز کنید ، به روز کنید

iOS 14 در آیفون 11 و بالاتر کار می کند (اعتبار تصویر: اپل) اگرچه آیفون 11 از قابلیت 5G برخوردار نیست ، اما به زودی منسوخ نمی شود. به روزرسانی های سالانه iOS اپل از زیبایی خاصی برخوردار است ، به خصوص اگر به بروزرسانی های اندروید عادت داشته باشید.
به روزرسانی ها همزمان به همه گوشی های سازگار ضربه می زنند و این سازگاری فراتر از آنچه تصور می کنید برمی گردد.
آخرین به روزرسانی مهم نرم افزار اپل ، iOS 14 ، از همه گوشی های آیفون 6S 2015 و از جمله آنها پشتیبانی می کند.
با توجه به این موضوع ، آیفون 11 چند سال به روزرسانی iOS خوبی در پیش دارد تا از ایمن ماندن آن اطمینان حاصل کند ، در حالی که با گذشت سالها ویژگی های جدیدی دریافت می کنید. این بدان معناست که اگر نگران طول عمر هستید نیازی به عجله برای تهیه آیفون 12 ندارید.
مانند یک پنیر آبی ، آیفون 11 با افزایش سن بهتر می شود (البته امیدوارم که بوی بدی نداشته باشد).
اما آیفون 12 در واقع بهتر از آیفون 11 است

(اعتبار تصویر: اپل) بله ، بله ، نگران نباشید. میدانم. آیفون 12 دستگاه بهتری نسبت به 11 است.
اپل پیشرفت های بی شماری از جمله دوربین های بهتر ، بهره وری و دوام بیشتر انرژی ، قدرت بیشتر ، عملکرد گرافیکی و پیکسل ها ، پشتیبانی از MagSafe و 5G و بهبود ضبط فیلم و حالت های شبانه ایجاد کرده است.
به نظر می رسد که حداقل روی کاغذ ، آیفون 12 یک دستگاه موفق است – اما آیا این دستگاه مناسب شما است؟ ممکن است متوجه شوید که آیفون 11 تمام کارهایی را که شما از یک تلفن هوشمند نیاز دارید انجام می دهد و در برخی موارد ممکن است تجربه بهتری را برای شما فراهم کند.
فریب فناوری درخشان جدید آسان است و برای برخی از شما آیفون 12 جدید بسیار مناسب خواهد بود – فقط مطمئن شوید که قبل از جدا شدن از پول نقد ، نیازهای خود را واقعاً در نظر می گیرید.
iPhone 12 vs iPhone 12 mini vs iPhone 12 Pro vs iPhone 12 Pro Max

بهترین معاملات امروز آیفون 11 اپل و آیفون 12 اپل

برنامه ها
قفل شده است

آیفون 11 64 گیگابایت

آیفون 11 اپل

WhistleOut US

449 دلار

جلو

449 دلار

چشم انداز

در
WhistleOut US

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات


منبع Tech Radar