در حالی که ما مشتاقانه منتظر ورود پیکسل 4a هستیم – شایعه شده که از روز دوشنبه ، 3 اوت وارد بازار خواهیم شد – پیگیری های Pixel 5a در حال حاضر در پروژه Open Source Android (AOSP) که در آن سیستم عامل موبایل گوگل ساخته شده است ، ذکر می کنند.
همانطور که توسط 9to5Google مشاهده شد ، کدی که به AOSP اضافه شده است از Pixel 5a اشاره می کند ، اولین اشاره ای که ما به این نتیجه داشتیم که گوگل واقعاً قصد دارد سریال های میان رده خود را در سال 2021 ادامه دهد – هر چند که ما هنوز آن را به عنوان تأیید آشکار نمی گیریم. .
اینکه پیکسل 5a قبل از Pixel 4a حتی قبل از ظاهر شدن به آن اشاره می شود ، نشانگر این است که دیر رسیدن تلفن دوم دیر است. 15 ماه از زمان تأثیرگذاری پیکسل 3a گذشته در رویداد Google IO 2019 گذشته است.

Netflix کنترل سرعت را دریافت می کند

مزایای مانیتورهای قابل حمل
ما عاشق Stardew Valley هستیم

البته امسال شرایط تسکین دهنده وجود داشته است که تأخیر در عرضه پیکسل 4a را بسیار قابل فهم می کند. در مورد اینکه این تأثیر چه تاثیری بر تاریخ انتشار برای پیکسل 5a خواهد داشت ، هنوز برای گفتن هنوز خیلی زود است.
پیکسل عالی؟
ذکر کد Pixel 5a هیچ نکته ای راجع به تلفن به ما نمی گوید ، به جز اینکه در حال توسعه است و با اندروید 11 به سیستم وارد می شود – که حاکی از راه اندازی این بار در سال آینده ، قبل از رسمی شدن آندروید 12 است. .
به روزرسانی AOSP همچنین به دو تلفن دیگر که اخیراً در مورد آنها شنیده ایم اشاره شده است: Pixel 4a 5G و Pixel 5. هر دو این گوشی می توانند در اواخر سال ، حدود ساعت اکتبر ، جلد خود را بشکنند ، اما در این مرحله هیچ چیز قطعی نیست.
ممکن است ما اشتباه کنیم ، اما ما فقط انتظار داریم یک هفته آینده پیکسل 4a را نشان دهد. نسخه 5G که شایع شده احتمالاً در مدت زمانی چند ماه وارد بازار خواهد شد و ممکن است از نظر مشخصات (اگر در طراحی نباشد) بیشتر شبیه Pixel 5 از Pixel 4a باشد.
همه باید در ماههای باقی مانده از سال 2020 فاش شود ، اما با توجه به اینکه چقدر خوب پیکسل 3a پذیرفته شد و چقدر می تواند جذاب Pixel 4a باشد ، خوشحال می شویم که یک پیکسل 5a در نقشه راه برای تلفن های هوشمند گوگل در سال آینده راه اندازی شده است. .
چرا ممکن است Google Pixel 4a تلفن هوشمند بعدی من باشد


منبع Tech Radar