سلام دوستان! این همان چیزی است که لوکاس همیشه با آن شروع می کند ، درست است؟

لوکاس چند هفته در میادین است ، بنابراین تا زمانی که او برگردد ، هفته بازبینی را اداره می کنم. TL؛ DR در مورد من: من گرگ هستم و مدت طولانی و طولانی با TechCrunch بودم. من زمانی پیوستم که توییتر حروف صدادار را به نام خود پیدا کرد و مردم فکر می کردند ارزش فیس بوک به طرز خنده داری 15 میلیارد دلار است. (برای مرجع ، ارزش بازار فیس بوک در ماه گذشته 1 تریلیون دلار شکست.)

برای من کافیست! این را هر هفته در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید. اوه، و در راه است، ستون محبوب این هفته در برنامه های سارا پرز اکنون یک خبرنامه هفتگی است. سارا قوانین را به خوبی انجام می دهد و همه چیز را که باید در مورد دنیای برنامه ها بدانید جمع بندی می کند ، بنابراین حتما ثبت نام کنید تا بتوانید هر شنبه صبح آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

و اکنون ، در اینجا یک مرور سریع از مواردی است که ممکن است در این هفته از دست داده باشید.

چیز بزرگ

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

در حالی که Zoom از سال 2011 آغاز شده است ، رشد آن در سال 2020 فقط در سطح کاملاً متفاوتی بود. این بیماری همه گیر ، زوم را تقریباً یک شبه به نام محصول-به عنوان فعل تالار شهرت رساند و “اجازه دهید هفته آینده بزرگنمایی کنیم” به صفوف “زیراکس این برای من؟” یا “Photoshop it” یا “Google it”.

البته با رشد سریع ، دردهای فزاینده ای ایجاد می شود.

در میان این دردها افزایش قابل توجهی در ترولینگ وجود داشت. ایده “Zoombombing” متولد شد ، جایی که شرکت کنندگان تأیید نشده تماس Zoom را قطع کرده و آن را با تصاویر ناخوشایند ، سخنان نفرت انگیز ، و هر چیز دیگری که می توانند از بین ببرند قبل از اینکه مدیر (چگونه اغلب با رابط زوم ناآشنا است) چگونگی قفل کردن آن مشخص کند. به

تا آوریل سال 2020 ، Zoom تنظیمات خود را تغییر داده بود تا جلسات به طور پیش فرض کمی از قابلیت zoombomb برخوردار شوند-اما تا آن زمان ، پرونده شکایت شده بود. چهارده در واقع پرونده های حقوقی تشکیل شد و بعداً به یکی رسیدگی شد. ادعا می شد که این شرکت به اندازه کافی برای جلوگیری از Zoombombing و همچنین به اشتراک گذاری داده های کاربر با اشخاص ثالث بدون اجازه کاربر اقدام نکرده است.

این هفته زوم با توافق 85 میلیون دلاری موافقت کرد و همچنین قول داد که ضمانت های بیشتری را در برابر خرابی های احتمالی اضافه کند. این یک مثال جالب از این است که میزان محبوبیت گسترده/ناگهانی می تواند همه مشکلات جدید را ایجاد کند … اما خوب ، با توجه به اینکه سرمایه بازار Zoom از 34 میلیارد دلار در مارس 2020 به 118 میلیارد دلار در این هفته رسید ، من شک دارم که کسی در مورد آن خیلی ناراحت نباشد.

مراقب ‘ZoomBombing’ باشید: اشتراک گذاری کثیفی در تماس های ویدیویی

چیز های دیگر

گوگل پیکسل 6 را پیش نمایش می کند

پرچمدار بعدی گوشی اندرویدی گوگل در راه است! چه زمانی؟ TBD چقدر؟ سؤال خوبی بود! این شرکت در اولین تصدیق رسمی خود از وجود پیکسل 6 ، تعدادی از جزئیات غیر معمول را حفظ کرد ، احتمالاً برای تمرکز بر سیستم سفارشی مبتنی بر هوش مصنوعی بر روی تراشه ای که برای آن می سازند. ما می دانیم که این دوربین دارای یک برآمدگی بزرگ دوربین (یا “نوار دوربین” ، به قول خودشان) است و دو مدل (Pixel 6 و Pixel 6 Pro) وجود خواهد داشت. اما فراتر از آن ، ما فعلاً با تکیه بر مشخصات فاش شده گیر کرده ایم. خوشبختانه ، نشت های گفته شده تا کنون بسیار خوب بوده است.

سواری وحشی Robinhood

Robinhood این هفته علنی شد – و شاید مناسب برنامه ای که نقش کمی در GameStop/AMC/etc نداشت. meme stock bonanza در اوایل سال جاری ، اولین روزهای معاملاتی آن چیزی شبیه یک تردد غلتکی بود. قیمت آن با 38 دلار شروع شد و در روز اول کاهش یافت و در روز دوم تا 70 دلار افزایش یافت. در حال نوشتن این مقاله ، به آرامی با قیمت فعلی حدود 53 دلار به زمین برمی گردد. در مورد علت اصلی نوسان … همانطور که الکس ویلهلم گفته است: “این در سال 2021 اتفاق می افتد. فقط باید به آن عادت کنیم. “

بازیکنان پوکمون گو دیوانه هستند

از آنجا که مفاهیم اساسی Pokémon Go (با غریبه ها صحبت کنید! در گروه های بزرگ شرکت کنید!) در یک بیماری همه گیر به خوبی کار نمی کند ، Niantic سال گذشته تعدادی از موارد را تغییر داد تا بازی را در خانه بیشتر بازی کند. در میان چیزهای دیگر ، آنها شعاع دنیای واقعی را که در آن بازیکنان می توانند با نقاط دیدنی بازی تعامل داشته باشند ، افزایش داده و به شما امکان می دهد در حالی که کمتر حرکت می کنید ، کارهای بیشتری انجام دهید. این هفته آنها شروع به بازگشت این تغییرات به عنوان “آزمایش” کردند … و خوب ، مردم دیوانه شده اند. احتمالاً این شرکت دلایل داده محور برای بازگشت دارد … اما از بیرون ، با شیوع همه گیری هنوز ، تصمیم بدی به نظر می رسد. نیانتیک با تشکیل یک تیم داخلی برای بررسی گزینه ها به سروصدای جامعه پاسخ داده است و نویدهای جدیدی را تا اول سپتامبر داده است.

واتس اپ عکس های تک نمایه خود تخریبی دریافت می کند

این هفته ، WhatsApp با معرفی حالت “مشاهده یک بار” ، Snapchat داخلی خود را پذیرفت ، که به کاربران اجازه می دهد عکس ها و فیلم هایی را که می توانند یک بار قبل از تخریب خود ارسال شوند ، ارسال کنند. با این حال ، توجه داشته باشید که احتمالاً نمی خواهید بروید و از آن برای ارسال آن اسناد محرمانه (و/یا عکس های باسن) استفاده کنید. بر خلاف اسنپ چت ، اگر بیننده اسکرین شات بگیرد ، واتس اپ حتی به شما سر نمی زند.

آمازون می خواهد برای اسکن کف دست شما 10 دلار به شما پرداخت کند

سال گذشته آمازون به مشتریان اجازه داد تا در فروشگاه های خواربارفروشی خود با استفاده از چاپگر کف دست خود روی اسکنر بیومتریک ، هزینه کالا را پرداخت کنند. اکنون آنها به مشتریان جدید 10 دلار پول می دهند تا چاپ آنها را اسکن کرده و سوار شوند. این داستان این هفته در سایت بسیار محبوب بود و من نمی دانم که آیا مردم از اینکه آمازون همه این داده های بیومتریک را به هم ریخته است عصبانی هستند یا اینکه 10 دلار می خواهند؟ احتمالا مقداری از هر دو.

توییتر ناوگان را می کشد

ناوگان RIP. کمتر از یک سال پس از تصمیم گیری توییتر هم برای کلون سازی Snapchat Stories ، این شرکت این مفهوم را کنار گذاشته است. چرا؟ می گوید امیدوار است کاربران جدید را به خود جلب کند. در عوض ، تنها افرادی که از آن استفاده می کردند کسانی بودند که قبلاً سخت کار کرده بودند.

Square Afterpay را خریداری می کند

فضای فعلی که بعداً پرداخت می شود بسیار سریع شد و Square می خواهد وارد شود. این هفته این شرکت قصد خود را برای خرید Afterpay اعلام کرد ، شرکتی که به شما امکان می دهد خریدهای بزرگ را بدون بررسی اعتبار یا بهره به مدت 6 هفته تقسیم کنید. زمین خراب کننده 29 میلیارد دلار

دوربین های جدید Nest گوگل

گوگل چند دوربین جدید Nest در اواخر این ماه ارائه می دهد ، از جمله برخی از چیزهایی که ممکن است شگفت زده شوید که آنها قبلاً آنها را تهیه نکرده اند-مانند دوربین بیرونی باتری و دوربین نورافکن با حرکتی برای ایوان شما.

کشتی بزرگ ایلون

اخبار سرگرم کننده: این هفته اسپیس ایکس بلندترین موشک تاریخ را جمع آوری کرد و موشک Starship کاملاً روی هم جمع شد و ارتفاع آن 390 پا (یا اگر سکوی پرتاب را حساب کنید) 475 پا است. اخبار کمتر سرگرم کننده: در حال حاضر به جایی نمی رسد ، زیرا این مجمع فقط یک آزمایش مناسب بود – آن را کنار هم بگذارید ، جدا کنید ، مطمئن شوید هیچ چیز خراب نشده است. راه اندازی واقعی این پیکربندی ماموت تا اواخر امسال پیش بینی نمی شود ، اما باید کاملاً دیدنی باشد.

چیزهای اضافی

پنج عامل که بنیانگذاران باید قبل از انتخاب VC خود در نظر بگیرند

ما اخیراً آن را بارها و بارها شنیده ایم: با سرمایه زیاد که بازار را فرا گرفته است ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که بنیانگذاران در مورد سرمایه گذاری خود چه کسی را انتخاب کنند. اما چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟ Kunal Lunawat ، موسس Agya Ventures ، چند نکته دارد ، از اینکه VC چگونه دید شما را درک می کند ، تا پیشینه آنها ، و غریزه خوب روده.

از این اشتباهات رایج مالی اجتناب کنید تا استارتاپ شما روی شراب نرود

استارتاپ ها بدون تلاش برای مقابله با مشکلات مالی مشکل هستند. در این مقاله ، Swapnil Shinde ، بنیانگذار Zeni ، سه مشکل مالی مختلف را بیان می کند که به راحتی می توان به آنها وارد شد ، اما اجتناب ناپذیر است: منابع مالی پراکنده ، داده های قدیمی و بنیانگذاران که نمی دانند چه زمانی/چه چیزی را واگذار کنند.

نمای بالای برخی گوجه فرنگی های گیاهی فاسد در زمینه زرد

اعتبار تصویر: عکاسی خاویر زایاس (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ


منبع Tech Crunch