پینترست آندره ویشوم ، رئیس شرکت املاک و مستغلات Skywalker Holdings * و مدیر اجرایی سابق Harpo Studios را به هیئت مدیره خود منصوب کرده است. این قرار ملاقات باعث می شود که اولین عضو هیئت مدیره سیاه پینترست و سومین عضو هیئت مدیره زن باشد.

پینترست اولین عضو هیئت مدیره زن خود را در سال 2016 اضافه کرد ، هنگامی که میشل ویلسون ، مدیر اجرایی سابق آمازون را منصوب کرد. ویلسون همچنین اولین عضو هیئت مدیره در خارج از کشور بود.

ویشوم در بیانیه ای گفت: “من كل شغل خود را با الهام از گذراندن چالش ها به صورت خلاقانه و فرهنگی گذرانده ام.” وی گفت: “من به گسترش پینترست به محتوای و رسانه علاقه مندم. من به همان اندازه علاقه دارم که بینش بن درباره نوع جدیدی از گفتگو بین کارمندان و خود هیئت مدیره وجود داشته باشد. بخشی از ملاقات های این لحظه ، نگاهی خارج از حد انتظار است و دیدگاه های مختلفی را به نمایش می گذارد. چالش های واقعی برای پرداختن به آن وجود دارد ، و این مسئولیت بر من گم نمی شود. من متعهدم به گوش دادن و به اشتراک گذاشتن دیدگاه خودم و راهنمایی های خودم هستم زیرا Pinterest به پیشرفت های مثبت خود ادامه می دهد. “

بن سیلبرمن ، مدیرعامل پینترست ، در بیانیه ای گفت ، قرار ملاقات Wishom پس از ماهها ملاقات با نامزدها انجام شد. وی گفت ویشوم به چند دلیل ایستادگی کرده است.

سیلبرمن گفت: “او یک متخصص در ایجاد محتوای مثبت و الهام بخش برای مخاطبان جهانی و یک مدافع پرشور برای ساختن یک فرهنگ شرکت برای احترام ، یکپارچگی ، گنجاندن و پشتیبانی – زمینه هایی است که باید در آنها نوآوری و بهبود پیدا کنیم.” “آندره دوران کار خود را در خارج از سیلیکون ولی گذرانده است و تصویری برای تصور مجدد روابط هیئت مدیره / کارمند دارد.”

این اطلاعیه چند روز پس از آن صورت می گیرد كه كاركنان پینترست اقدام به یك مجازی كردند تا خواستار تغییر سیستم در رابطه با جنسیت و تبعیض نژادی باشند. این نتیجه گیری پاسخی مستقیم برای کارمندان سابق پینترست بود که درمورد تبعیض جنسیتی و نژادی صحبت می کردند. هفته گذشته ، Françoise Brougher ، سابق Pinterest COO ، از این شرکت به اتهام تبعیض جنسیتی ، قصاص و خاتمه اشتباه شکایت کرد. پیش از آن، Aerica Shimizu Banks و ایفوما اوزوما همچنین پینترست را به تبعیض متهم کرد.

کارگران در طوماری نوشتند: “این موارد جداگانه نیستند.” در عوض ، آنها نماینده یک فرهنگ سازمانی هستند که به همه کارگران پینترست صدمه می زند ، و ما را از رسیدن به مأموریت خود برای تحریک هر کسی الهام بخش برای ایجاد زندگی مورد علاقه خود باز می دارد. ما می دانیم که پینترست با اهداف تنوع در استخدامهای جدید رهبر تنوع و استخدام های فراگیر بوده است. روشن است که این کافی نیست و اهداف تنوع باید از بالا به پایین اعمال شود ، نه فقط از پایین به بالا. رهبری متنوع و فراگیر نه تنها مانع از تبعیض و آزار و اذیت در بین كارگران می شود ، بلکه به ما كمك می كند تا محصولی را تولید كنیم كه در مقیاس جهانی دارای اهمیت باشد. “

کارکنان خواستار شفافیت کامل در مورد سطح ارتقاء و حفظ ، شفافیت کل بسته جبران خسارت ، افراد در دو لایه گزارش به مدیرعامل می شوند که حداقل 25٪ زن و 8٪ کارمندان تحت نمایندگی و تعهد به هدف تنوع برای گزارش لایه سوم باشند. به مدیرعامل

* نسخه اولیه این داستان به اشتباه گفته شده که Skywalker Holdings یک شرکت ترامپولین است. در حالی که این درست است ، Wishom برای یک Skywalker Holdings متفاوت کار می کند.
منبع Tech Crunch