حتی هنگامی که ما در حال اردو زدن یا در حال خاموش کردن شبکه هستیم ، با وسایل و دستگاه های بی شماری احاطه شده ایم. و هنگامی که آن دستگاه ها قدرت را از دست می دهند ، متوجه می شویم. متأسفانه ، ما معمولاً با جایگزین کمی روبرو هستیم اما آن را سخت می کنیم.
منتظر خاموشی برق و در حالی که در جاده هستیم ، تمام وسایل الکترونیکی خود را پشت سر بگذاریم. مطمئناً این ممکن است برای بعضی از افراد جذاب باشد. اما اکثر ما حتی در حالی که آن را در جنگل زبر می کنیم ، برای چند نوع آسایش موجودات نمی کشیم.
اینجاست که Bluetti وارد می شود. یک برند با بیش از یک دهه تجربه صنعت در زمینه تولید انرژی پاک تأسیس شده است ، آنها به تازگی یک کمپین IndieGoGo را برای یک سیستم قدرتمند جدید پشتیبان دوستدار محیط زیست آغاز کرده اند. با نام Bluetti AC200 شناخته شده ، تمیز ، بی صدا است و دارای پانچ باورنکردنی است ، با ظرفیت توان 17 دستگاه به طور همزمان با خروجی کل 2000 وات و ظرفیت 1700Wh.
این کافی است تا کل آشپزخانه خود را تغذیه کنید یا یک تسلا را برای یک درایو یازده مایل شارژ کنید.

(اعتبار تصویر: Bluetti) Bluetti AC200 مجهز به یک فن خنک کننده کنترل شده با دما است و دارای رابط کاربری دارای صفحه لمسی داخلی است که به شما امکان می دهد تنظیمات و نظارت بر ژنراتور را انجام دهید. این تنها در چند ساعت از طریق باتری AC ، خورشیدی ، اتومبیل ، ژنراتور یا سرب اسید قابل شارژ است. همه چیز در مورد کدام ساده ترین گزینه برای شما است.
گفته می شود ، خورشیدی مسیر پیشنهادی است. شما می توانید AC200 را از طریق ورودی خورشیدی 700 W (35-150V) کامل در تنها سه ساعت و نیم شارژ کنید. و در صورت نیاز به صعود سریع ، حتی می توانید نیروگاه را از طریق انرژی خورشیدی و هم زمان با جریان برق به طور همزمان شارژ کنید که تقریباً دو ساعت طول می کشد.
اگر مشخصات فقط برای قانع کردن شما از مزیت های این محصول کافی نیست ، با این وجود چند دلیل وجود دارد که خودمان از آن هیجان زده می شویم – و اینکه چرا شما نیز باید باشید.
قبض برقی خود را کاهش دهید

(اعتبار تصویر: بلوتیتی) برخی از مهمترین لوازم و دستگاههای ما نیز برخی از بدنام ترین بدنام ها هستند. آیا تاکنون به این فکر کرده اید که یک دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل ، یخچال ، کامپیوتر رومیزی یا حتی یک لپ تاپ می تواند قبض برقی شما را چقدر بالا ببرد؟ ممکن است تعجب کنید
Bluetti AC200 به شما امکان می دهد کمتر از این شماره ها نگران باشید. ضریب شکل کوچک آن ، آن را برای استفاده در خانه ایده آل کرده است ، و قادر است یخچال 150W را به مدت تقریبی 13-26 ساعت یا روشنایی بیش از دو روز برق دهد. به عبارت دیگر ، آن را در هر کجا که بیشترین برق را مصرف می کنید ، بگذارید – خواه آشپزخانه ، اتاق یا دفتر کار شما.
به شرط استفاده از انرژی خورشیدی برای شارژ مجدد نیروگاه خود ، می توانید مبلغ قابل توجهی از صورتحساب ماهانه خود را کاهش دهید.
سبز برو

(اعتبار تصویر: Bluetti) بسیاری از ژنراتورهای قابل حمل یا اضطراری یا به سوخت دیزل تکیه می کنند یا در راه ظرفیت باتری بسیار کمی ارائه می دهند. AC200 چنین کاستی ندارد. به جای این که بخواهید یک ماشین پرمصرف و پرمصرف را حفظ کنید که آلاینده های موجود در آن را رها کند ، می توانید به انرژی خورشیدی اعتماد کنید.
شما در این کار نیز قربانی کارآیی نخواهید شد. AC200 برای شارژ کامل از طریق پنل خورشیدی 700 وات فقط 3 ساعت و نیم زمان می برد. به عبارت دیگر ، اگر به دنبال کاهش اثرات محیطی خود هستید ، این روش برای انجام این کار است.
مهمانی را در جاده بگیرید

(اعتبار تصویر: Bluetti) به دلیل انعطاف پذیری و قابلیت حمل ، AC200 باعث می شود یک همراه شگفت انگیز در سفرهای کمپینگ ، سفرهای جاده ای و جشنواره ها باشد. شما ممکن است یک سیستم صوتی را برای ادویه در مهمانی عقب بخورید ، یک سیستم تهویه مطبوع قابل حمل بپیچانید تا در تابستان محل کار خود را خنک نگه دارد ، یا در حالی که به طبیعت برگشته اید تلویزیون و PS4 خود را برای برخی از بازی ها تنظیم کنید.
در هر صورت ، آسان است با هر مکانی که می خواهید با خود همراه کنید. این امر همچنین باعث می شود آن را برای افراد بازرگانی ایده آل کند ، که ممکن است به سایت هایی مراجعه کنند که همیشه یک تجهیزات قدرت به راحتی در دسترس نباشد. به جای این که بخواهید با سیم های فرمت یا ژنراتورهای حجیم درگیر شوید ، می توانید AC200 و ابزارهای لازم را برای اجرای برنامه های دیگر از بین ببرید.
همچنین به لطف درگاه 12V 25A RV DC گزینه خوبی برای افرادی که از شبکه در یک موتور خانه و یا وانت camper ساکن هستند گزینه عالی است. در آمپر 12V / 10 آمپر ، این دستگاه قادر به شارژ وسایل نقلیه اتومبیل مانند پمپ تایر و یخچال های اتومبیل برای تمام نیازهای DIY شما است.
روی کیفیت حساب کنید

(اعتبار تصویر: بلوتیتی) بلوتیتی به برتری خود می بالد. به همین دلیل AC200 دارای یک سلول باتری اتومبیل درجه یک LG است. همراه با سیستم مدیریت باتری داخلی داخلی ، این اجازه می دهد تا نیروگاه بتواند باتری خود را به حداکثر برساند و از دستگاههای شما در برابر اضافه بار و شارژ محافظت کند.
فراتر از آن ، تمام ایستگاه های قدرت قابل حمل AC200 تحت یک فرایند کنترل کیفیت بسیار دقیق قرار می گیرند. قبل از انتشار ، هر سیستم بیش از 1000 تست و بازرسی مختلف را انجام می دهد تا از کیفیت عالی آنها اطمینان حاصل شود. این آزمایشات شامل لرزش ، شوک گرم و سرد ، افزایش دمای طولانی ، آزمایش ضربه ، خم شدن سیم لوازم جانبی و موارد دیگر می باشد.
از آنچه مهم است محافظت کنید

(اعتبار تصویر: بلوتیتی) اکثر دستگاههای پزشکی شخصی مانند دستگاههای CPAP حداقل محافظت داخلی در برابر افزایش برق و قطع برق دارند. با این گفته همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید ، به خصوص اگر قصد سفر دارید. چه شما در حال درمان آپنه خواب هستید و یا از دستگاه دیالیز خانگی استفاده می کنید ، می توانید مطمئن باشید که AC200 از طریق پشتیبان باتری شما را به صورت آنلاین و آنلاین از آن استفاده می کند – و بهتر این که ، آرام بودن سیستم برق بدان معنی است که شما نیازی به آن نخواهید داشت. نگران قطع کردن خواب خود برای انجام این کار باشید.
از یک قیمت بی نظیر لذت ببرید
این که آیا شما یک خیاطی هستید و به دنبال اضافه کردن کمی هیجان به مهمانی بعدی خود هستید ، یک خزونده ای که می خواهد در سفر بعدی خود مقداری راحتی راحت تر از موجودات دیگر ایجاد کند ، یا به طور ساده صاحب خانه ای که می خواهد در خاموشی برق داشته باشد ، نیروگاه قابل حمل AC200 Portable عالی است. انتخاب
همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، چیزی شبیه به این ارزان نمی شود و خرده فروشی های تقریباً 1800 دلاری را می خرد. ما برای آخرین بار بهترین ها را ذخیره کردیم ، از این نظر. اگر هم اکنون محصول خود را در IndieGoGo به عقب برگردانید ، می توانید تخفیف بسیار خوبی را برای آخرین بار در نظر بگیرید.

تخفیف اولیه پرنده
محصول را در IndieGoGo به دست آورید تا تخفیف خوبی کسب کنید (در حالی که آخرین مصرف آن است.) مشاهده معاملات

به طور خلاصه ، شما نه تنها در حال دریافت یک سیستم انرژی خورشیدی انقلابی هستید که آرام ، تمیز و کارآمد باشد ، بلکه با تخفیف باورنکردنی دریافت می کنید – چه چیزی را دوست ندارید؟
ایستگاه قدرت قابل حمل AC200 را در IndieGoGo برگردانید


منبع Tech Radar