بنیانگذاران نکتار Abhijeet Vijayvergiya و Aravind Ravi Sulekha

بنیانگذاران نکتار Abhijeet Vijayvergiya و Aravind Ravi Sulekha

Nektar.ai مستقر در سنگاپور ، یک بستر بهره وری برای تیم های فروش ، 2.15 میلیون دلار بودجه برای جذب سرمایه جمع کرده است. Nektar در اوایل سال جاری تأسیس شد ، با پنج شرکت در حالت مخفی کاری کار می کند و قصد دارد قبل از آغاز به کار عمومی تا پایان سال 2021 ، نسخه اولیه پذیرش آن را منتشر کند. Nexus Venture Partners ، با مشارکت Insignia Venture Partners ، آزمایشگاه های سرمایه گذاری آرکا ، سرمایه بهتر و گروه سرمایه گذاری ویتنام.

سرمایه گذاران انفرادی نیز به بودجه کمک کردند ، از جمله معاون اجرایی Five9 آناند چاندراسکران. Airtel مدیر عامل شرکت تجاری Ganesh Lakshminarayanan؛ Vinod Muthukrishnan ، مدیر ارشد رشد واحد تجارت مرکز ارتباطات سیسکو ؛ ونكات تادانكی ، شركت راه اندازی سابق خود Daksh را به IBM در سال 2004 فروخت. و انیش ردی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت فناوری های مویرگی.

Nektar توسط مدیر عامل شرکت Abhijeet Vijayvergiya ، رئیس جمهور سابق و مدیر عامل آسیا و اقیانوسیه در Capillary Technologies و مدیر ارشد فناوری Aravind Ravi Sulekha تاسیس شد ، به تیم های فروش اجازه می دهد تا ابزارهای محل کار مانند Slack ، Google Meet ، Microsoft Team ، Microsoft Exchange و WhatsApp را با CRM ادغام کنند. سیستم عامل ها ، از جمله Salesforce ، Microsoft Dynamics و Hubspot.

Vijayvergiya به TechCrunch گفت: این امر به تیم های فروش كمك می كند و از این طریق زمان صرف شده برای كارهای اداری را كمك می كند و آنها را قادر می سازد تا داده ها را از نرم افزارهای مختلف به ابزارهای تجزیه و تحلیل و لیست های خودكار انجام دهند. یکی از ویژگی های Nektar “کتاب های بازی” یا مجموعه ای از بهترین روش ها ، اهداف و هشدارهایی است که تیم های فروش ، پشتیبانی از مشتری و بازاریابی می توانند در مورد آنها همکاری و مرجع کنند.

در طول حالت مخفی کاری ، نکتار با پنج شرکت کار کرده است و در حال حاضر حدود 20 شرکت لیست انتظار دارد. Vijayvergiya گفت ، بیشتر کاربران اولیه آن در درجه اول شرکتهای SaaS در اواخر مرحله هستند.

Vijayvergiya گفت مستقیم ترین رقابت Nektar ابزارهای شخصی سازی است که قبلاً در نرم افزار CRM تعبیه شده است. مزیت Nektar این است که به عنوان “لایه هوش مصنوعی در بالای داده های فروش” عمل می کند و استفاده از آن از ویژگی های سفارشی سازی CRM سریعتر است.

وی افزود: “بیشتر ابزارهای فروش امروزه برای سازمان كار می كنند و باعث می شوند كه کاربر به جای استفاده از ابزارهای كاربر ، برای ابزارها كار كند.”


منبع Tech Crunch