به روز رسانی: دیزنی پاسخ زیر را به دادخواست داد ،

این پرونده هیچ لیاقتی ندارد. این دادخواست به ویژه با بی توجهی بی رحمانه به اثرات وحشتناک و طولانی مدت جهانی همه گیری Covid-19 ، غم انگیز و ناراحت کننده است. دیزنی به طور کامل با قرارداد خانم یوهانسون و همچنین آزادی آن موافقت کرده است عنکبوت در دیزنی + با دسترسی برتر (Premier Access) توانایی وی در به دست آوردن غرامت اضافی را به اضافه 20 میلیون دلار دریافتی تا به امروز افزایش داده است.

با حضور اسکارلت جوهانسون به عنوان انتقام جویانه که ظاهراً در نمای عقب است ، ستاره “بیوه سیاه” شکایت از قرارداد خود را علیه دیزنی ، صاحب مارول ، شکایت کرده است. در این دادخواست که این هفته در دادگاه عالی لس آنجلس تشکیل شد ، ادعا شده است که این استودیو هنگام پخش فیلم در دیزنی + در کنار اولین نمایش خود ، توافق خود را با این ستاره نقض کرده است.

“همانطور که خانم جوهانسون ، دیزنی ، مارول و اکثر افراد دیگر در هالیوود می دانند ،” اکران تئاتر “اکرانی است که منحصر به سالن های سینما است.” “دیزنی به خوبی از این قول آگاه بود ، اما با این وجود مارول را به نقض تعهد خود متوقف كرد و به جای آن سرویس پخش جریانی تصویر را روی دیزنی + همان روز اكران خود در سینماها منتشر كرد.”

همه گیری ، شیوه تحویل و مصرف فیلم های اولین بار – حداقل در کوتاه مدت – را از اساس دگرگون کرده است. در سال 2020 ، دیزنی و استودیوهای دیگر تصمیم گرفتند فیلم ها را مستقیماً به جریان بیاندازند ، نه اینکه با تاخیرهای دائمی و تعداد ضعیف گیشه مواجه شوند زیرا محدودیت ها فعالیت غیر ضروری سالن های فیلم را بسته اند. اخیراً آنها با بازگشایی سالن های سینما و پخش جریانی یکسان ، اختلافات را تقسیم کردند.

فروش “Onward” از Pixar امروز به صورت دیجیتالی آغاز می شود و از 3 آوریل به دیزنی + می آید

طبق نسخه ای از دادخواست به دست آمده توسط TechCrunch ، نگرانی های یوهانسون در مورد سرویس های جریان دهنده پیش از همه گیری است. هنگامی که دیزنی سرویس پخش Disney + را راه اندازی کرد ، این ادعا ادعا می شود ، نمایندگان جوهانسون از Disney / Marvel اطمینان حاصل کردند که فیلم انفرادی Black Widow ، علی رغم پیشنهادات این شرکت برای افزایش تعداد اشتراک ها ، همچنان اکران نمایشی خواهد داشت.

این نامه به ایمیلی با مشاور ارشد مارول از ماه مه همان سال استناد می کند:

ما کاملاً می فهمیم که تمایل اسکارلت برای انجام فیلم و کل معاملات وی بر این اساس استوار است که این فیلم مانند سایر تصاویر ما به صورت تئاتری به طور گسترده اکران می شود. ما می فهمیم که اگر برنامه تغییر کند ، لازم است که این موضوع را با شما در میان بگذاریم و به توافق برسیم زیرا معامله براساس مجموعه ای از پاداش های (بسیار بزرگ) گیشه است.

جان برلینسکی ، وکیل این بازیگر گفت: “هیچ رازی نیست که دیزنی فیلم هایی مانند” بیوه سیاه “را مستقیماً روی دیزنی + برای افزایش مشترکان و در نتیجه افزایش قیمت سهام شرکت منتشر می کند – و این که به بهانه انجام این کار در پشت COVID-19 مخفی می شود.” در بیانیه ارائه شده به TechCrunch. “اما نادیده گرفتن قرارداد هنرمندان مسئول موفقیت فیلم های این شرکت در جهت پیشبرد این استراتژی کوته بینی ، حقوق آنها را نقض می کند و ما منتظریم در دادگاه اثبات کنیم. این مطمئناً آخرین موردی نخواهد بود که استعدادهای هالیوود در برابر دیزنی ایستادگی می کنند و روشن می کنند که هر شرکتی که ممکن است وانمود کند ، یک تعهد قانونی به احترام قرارداد خود دارد.

این بیانیه دیزنی را به “پنهان شدن در پشت COVID-19” متهم می کند ، اگرچه مطمئناً این استودیو در بازنگری در استراتژی انتشار خود در سال گذشته تنها نبود. این س remainsال باقی است که آیا همه گیری به عنوان شرایط تخفیف کافی برای تصمیم گیری در مورد آزادی عمل می کند؟ در عین حال نتیجه این آزمایش می تواند تأثیر عمیقی در نحوه انتشار استودیوها برای بلاک باسترهای پس از همه گیری داشته باشد.

ما برای نظر با دیزنی تماس گرفته ایم و بر این اساس به روز خواهیم کرد.

Disney + UX teardown: برنده ، ناموفق و رفع شده است

“Black Widow” و “Cruella” نسخه Premier Access را در دیزنی + دریافت خواهند کرد


منبع Tech Crunch