یادداشت ویراستار: این خلاصه هفتگی رایگان از اخبار TechCrunch را دریافت کنید که هر استارت آپ می تواند از طریق ایمیل هر شنبه صبح (7 صبح PT) از آن استفاده کند. مشترک شدن در اینجا

انتظار طولانی بود اما این هفته زمان مناسب بود: Airbnb سرانجام S-1 خود را ثبت کرد و همچنین Affirm ، C3.ai ، Roblox و Wish نیز همین کار را انجام داد. احتمالاً پیش از پایان سال فوق العاده IPO های فناوری ، این پنج قیمت را در بازارهای عمومی شاهد خواهیم بود. ظاهراً آشفتگی های همه گیر و سیاسی در حال انجام به اندازه کافی ترسناک نبودند.

در این دهه آینده ، شما باید فکر کنید که ما شاهد گسترش گسترده تری از شرکت های فن آوری خواهیم بود. بسیاری از شرکتهای فوق سالهاست که پشت استراتژیهای رشد خصوصی تأمین شده اند. امروزه این صنعت درک بهتری از SPAC ها و لیست های مستقیم و مسیرهای مختلف تأمین مالی دارد. شرکت ها گزینه های بیشتری از تاسیس خود برای چگونگی رشد و خروج خود از یک روز دارند. به نظر می رسد سرمایه گذاران عمومی در سال 2020 از تعداد فعلی درآمد و فرصت های رشد آینده شرکت های فناوری قدردانی عمیق تری دارند. چرا ، من هنوز هم می توانم تمام نوابغی را بخاطر بیاورم که چندی پیش در مورد کوتاهی IPO فیس بوک لاف زدند.

آیا شاهد گسترش یکنواخت تری از محل عرضه IPO خواهیم بود؟ در حالی که دفتر مرکزی کلیه پرونده های این هفته در سانفرانسیسکو یا مناطق اطراف آن است ، اکنون تقریباً اشاره ای تصادفی به سالهای تأسیس این شرکت ها احساس می شود. بیشتر ایالت ها از شاخ های تک شاخ خود استفاده کرده اند ، به تازگی Root Insurance مستقر در اوهایو به عمومی رفت و Qualtrics مستقر در یوتا از آن طریق (برگشت). در همین حال ، استارت آپ های فناوری اکنون جهانی شده اند و بسیاری از کشورها در تلاشند تا اسب های تک شاخ خود را نسبت به نیویورک به خانه نزدیک کنند.

به عناوین TechCrunch و Extra Crunch:

اگر این هفته 1 میلیارد دلار درآمد کسب نکردید ، VC را درست انجام نمی دهید (EC)

پرونده ها را برای عمومی شدن تأیید کنید

Inside Affirm’s IPO پرونده: نگاهی به اقتصاد ، سود و تمرکز درآمد (EC)

پرونده های Airbnb برای عمومی شدن

5 سوال از تشکیل پرونده Airbnb’s IPO (EC)

VC و برندگان بنیانگذار در Airbnb’s IPO (EC)

پرونده های Roblox برای عمومی شدن

ارزش رابلوکس چیست؟ (EC)

آرزو می کنم پرونده ها با فعالیت ماهانه 100 میلیون ، تاکنون 1.75 میلیارد دلار از درآمد سال 2020 ، عمومی شوند

بسته بندی پرونده C3.ai IPO (EC)

با استفاده از 2021 IPO در کارت ها ، از عملکرد Robinhood’s Q3 چه می دانیم؟ (EC)

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

دولت بایدن برای فناوری به چه معناست؟

جو بایدن به عنوان رئیس جمهور در مورد سیاست های فناوری قصد دارد؟ از یک طرف ، ممکن است شرکت های فناوری خیلی سریع به کاخ سفید برنگردند. تیلور هتمکر در مورد انتصابات احتمالی ریاست جمهوری از صنعت توضیح می دهد: “همه گفته شده است ، ما برخی از نام های آشنا را در این ترکیب مشاهده می کنیم ، اما سال 2020 نیست.” “شرکت های فناوری که طی 10 سال گذشته به عنوان کودکان طلایی ظهور کرده اند ، اکنون رادیواکتیو هستند. مقررات از هر جهت در افق قرار دارد. هر چه اولویت های سیاستی از دولت بایدن پدیدار شود ، دوران طلاکاری تکنوکراتیک اوباما به پایان رسیده است و ما به دنبال چیز جدیدی هستیم. “

با این حال ، صنایع فناوری و شرکت های متمرکز بر اهداف مشترک ممکن است حمایت کنند. در مرور سیاست های تغییر آب و هوا بایدن ، Jon Shieber به برنامه های اصلی زیرساخت سبز نگاه می کند که می تواند در راه باشد.

هر سیاستی که دولت بایدن اعمال می کند باید به طور گسترده بر فرصت های اقتصادی متمرکز باشد و بیشتر برنامه پیشنهادی این کمپین این نیازها را برآورده می کند. یکی از پیشنهادات اصلی آن این بود که “ایجاد مشاغل خوب ، صنفی ، طبقه متوسط ​​در جوامع به جا مانده ، اصلاح اشتباهات در جوامعی که بیشترین آلودگی را متحمل می شوند و بلند بردن بهترین ایده ها از سراسر کشور بزرگ ما – روستایی ، شهری و قبیله ای ، “طبق وب سایت انتقال. تأکید اولیه بر زیرساخت های شبکه و تسهیلات می تواند فرصت های قابل توجهی برای ایجاد شغل در سراسر آمریکا ایجاد کند – و این یک تقویت کننده برای شرکت های فناوری است. آبه یوكل ، بنیانگذار شركت سرمایه گذاری خطرپذیر انرژی و آب و هوا ، Congruent Ventures ، گفت: “زیرساخت های برق ما قدیمی ، پیر و ایمن نیست.” “از نقطه نظر زیرساخت ها ، توزیع انتقال واقعاً باید ارتقا یابد و طی سالهای گذشته سرمایه گذاری خوبی نشده است. و با تأمین انرژی تجدیدپذیر در سراسر ایالات متحده و برقرسانی همه چیز هماهنگ است. “

میلگرد قبل از قرار دادن یک تخته سیمان برای یک آپارتمان در سانفرانسیسکو گذاشته شده است.

اعتبار تصویر: استیو پرهل (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

آینده فناوری ساخت و ساز

کمبود نیروی متخصص در چالش های سنتی صنعت ساخت و ساز در سال جاری قرار دارد. Allison Xu از Bain Capital Ventures این هفته در یک ستون مهمان برای Extra Crunch می نویسد ، نتیجه این است که پذیرش فناوری در حال ورود به دنیای واقعی است. وی شش دسته اصلی ساخت و ساز را که در آن شرکت های نوپای فناوری در حال ظهور هستند ، ترسیم می کند ، از جمله ایده پردازی پروژه ، طراحی و مهندسی ، پیش ساخت ، اجرای ساخت ، مدیریت پس از ساخت و ساخت. در اینجا بخشی از مقاله مربوط به آخرین مورد موجود است:

 • امروز چگونه کار می کند: تیم های مدیریت ساخت و بهره برداری ، پروژه هایی از جمله مدیریت اسناد ، داده ها و بینش ها ، حسابداری ، تأمین مالی ، منابع انسانی / حقوق و دستمزد و غیره را مدیریت می کنند.
 • چالش های اصلی: پیچیدگی سایت شغلی به مدارکی بسیار پیچیده و سنگین مربوط به هر پروژه تبدیل می شود. مدیریت فرآیند نیاز به ارتباط و همسویی بین بسیاری از ذینفعان دارد.
 • چگونه فناوری می تواند چالش ها را برطرف کند: تفاوت های ظریف فرآیند ساخت چند سهامدار در یک رویکرد عمودی برای مدیریت پروژه ارزش زیادی دارد. ابزارهای مدیریت ساخت و ساز مانند Procore ، Hyphen Solutions و IngeniousIO روش هایی را برای پیمانکاران ایجاد کرده اند تا فرآیند پایان به پایان را به صورت یکپارچه هماهنگ و ردیابی کنند. سایر بازیکنان مانند Levelset رویکردی خاص برای ساخت و سازهایی مانند مدیریت فاکتور و پرداختها در پیش گرفته اند.

ستاد های مجازی پس از همه گیری؟

راه حل های کاری دوره همه گیر مانند مکان های ملاقات آنلاین تیم آنلاین به سمت واقعیتی مبتنی بر واکسن که کمتر مشخص است ، پیش می روند. آیا همه ما به اندازه کافی از راه دور رفته ایم که باز هم بازار واقعی داشته باشند؟ ناتاشا ماسکارنهاس با برخی از برترین شرکت ها بررسی می کند تا ببینید که چگونه به نظر می رسد ، موارد بیشتر:

با هدف ایجاد خود به خودی کار از راه دور ، ده ها استارت آپ جدید برای ایجاد HQ های مجازی برای تیم های توزیع شده فعالیت می کنند. سه موردی که به بالاترین سطح رسیده اند شامل Branch است که توسط گیمرهای Gen Z ساخته شده است. جمع آوری ، ایجاد شده توسط مهندسان ساخت یک بزرگنمایی گرافیکی. و Huddle که هنوز در یواشکی است.

همه این سیستم عامل ها برای اثبات آماده بودن جهان برای عضویت در فضاهای کاری مجازی مسابقه دارند. با بهره گیری از فرهنگ بازی چند نفره ، شرکت های نوپا از فناوری فضایی ، انیمیشن ها و ابزارهای بهره وری برای ایجاد متاورس اختصاصی برای کار استفاده می کنند.

بزرگترین چالش پیش رو؟ شرکت های نوپا باید سرمایه گذاران خطرپذیر و کاربران را متقاعد کنند که آنها بیش از Sims for Enterprise یا یک تماس زوم همیشه فعال هستند. موفقیت بالقوه می تواند نشان دهد که چگونه آینده کار بازی ها و معاشرت را برای تیم های توزیع شده در هم می آمیزد.

اطراف TechCrunch

رئیس نیروی فضایی ایالات متحده ، ژنرال جان دبلیو. “جی” ریموند ، در جلسات TechCrunch: Space به ما می پیوندد

دیوید لیمپ ، رئیس آمازون پروژه Kuiper ، به TC Session: Space می آید

در طول هفته

TechCrunch

در برابر همه شانس ها: نیروی انبوه بنیانگذاران استارت آپ مهاجر

S16 Angel Fund جامعه ای از بنیان گذاران را برای سرمایه گذاری در سایر بنیان گذاران راه اندازی می کند

شرکت Fintech Financial Venture Studio قبل از بذر اولین صندوق را تعطیل می کند تا از میراث سرمایه گذاری های برتر استفاده کند

چگونه esports می تواند کالج ها را ذخیره کند

چرا شرکت های telehealth مراقبت های بهداشتی را مانند اقتصاد گیگ درمان می کنند؟

تصمیم دادگاه به نفع راه اندازی UpCodes ممکن است به شکل گیری دسترسی آزاد به قانون کمک کند

کرانچ اضافی

آیا برنامه های بزرگنمایی بزرگترین پلتفرم راه اندازی بعدی خواهد بود؟

آیا اقتصاد تبلیغات اینترنتی در شرف تجمع است؟

جراحی استعداد داخلی و VC جرقه تجدید حیات فناوری ایتالیا است

چرا برخی VC ترجیح می دهند با بنیانگذاران اولین بار کار کنند

3 تاکتیک رشد که به ما کمک کرد تا از Noom و Weight Watchers پیشی بگیریم

یک کارنامه برای قوانین جدید تأمین سرمایه جمعی سهام SEC (SEC)

# EquityPod

از الکس ویلهلم:

سلام و خوش آمدید به Equity ، پادکست مخاطره آمیز TechCrunch (اکنون در توییتر!) ، جایی که اعداد پشت سر عناوین را باز می کنیم.

این هفته مشغله فوق العاده ای داشت. دیگر ، با یک هفته که شامل پرونده های Airbnb و Affirm IPO می شود ، تعداد زیادی گزینه برای تک شاخ های جدید ، برخی از برنامه های جذاب بودجه کمتر و برخی وجوه جدید؟

بنابراین ما چیزهای زیادی برای عبور داشتیم ، اما با کریس و دانی و ناتاشا و بنده حقیر شما، ما در سر کبوتر می شویم:

 • تأیید برای عمومی شدن ثبت نام کرده است! تک شاخ فین تک بزرگ است ، رشد می کند و با گذشت زمان پول کمتری از دست می دهد. ما در اولین نگاه بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. بعد ، با کمی بیشتر وقت ، عمیق تر حفاری کردیم و یک یا دو نقطه ضعف پیدا کردیم. هنوز هم ، Affirm در حال حرکت عمومی است و وضعیت خوبی ندارد.
 • Airbnb اقدام به ثبت پرونده كرد و ما سه شنبه با همان سرعتی كه می توانستیم به سمت Equity Shot پریدیم تا ذهنمان را درگیر اخبار كنیم. از آن زمان ، دنی حلقه برندگان سرمایه خطرپذیر را جستجو کرد – یک زیر مجموعه کوچک از شرکت ها! – و ما همچنین به برخی از س questionsالاتی که من در مورد امور مالی شرکت داشتم ، وارد شدیم.
 • گفته می شود Robinhood در کتاب ها IPO دارد ، بنابراین در مورد آنچه در مورد رشد Q3 آن می دانیم کمی صحبت کردیم.
 • و بعد edtech بود ، مثل همیشه. این هفته ما در مورد پشتیبانی Tencent به Udemy ، افزایش Duolingo و انتخاب Transfr سری A صحبت کردیم که به نظر ما فوق العاده جالب بود.
 • دنی می خواست در مورد Trust & Will Series A. صحبت کند. ما سعی کردیم این همه شوخی نکنیم.
 • ZenBusiness در یک سری بزرگتر از سری B 55 میلیون دلار نیز جمع کرد.
 • Financial Venture Studio بودجه جدیدی را برای کاهش چک های کوچک در استارت آپ های فین تک مرحله تولید کرد. ما فکر می کنیم عالی است به خصوص با توجه به آنچه در مورد آنچه در دنیای سرمایه گذاری fintech در جریان است می دانیم.
 • و ناتاشا در آخرین غواصی عمیق ما ، نگاهی به دنیای ستادهای مجازی ، ما را راهپیمایی کرد. این منجر به بدترین شوخی نمایش شد.

عجب هفته ای! سه اپیزود ، چند رکورد جدید ، و یک فیلم بسیار خسته از ما بعد از همه اقدامات. روز دوشنبه بیشتر!

حقوق صاحبان سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 صبح PDT و پنجشنبه بعدازظهر به همان سرعتی که می توانیم آن را کاهش دهیم کاهش می یابد ، بنابراین در Podcasts Apple ، Overcast ، Spotify و همه بازیگران در ما مشترک شوید.
منبع Tech Crunch