بخش هایی از “بگو من انجام می دهم” ، یک سری واقعیت جدید در Netflix ، با هواداران راه اندازی مجدد محبوب سرویس پخش “” Queer Eye “بسیار مناسب است.

مانند “چشم کویر” ، “بگو من انجام می دهم” مردان همجنسگرا را متخصص می داند که در یک زمینه خاص متخصص هستند – در این مورد ، جرمیا برنت ، طراح داخلی ، طراح مد تایلندی نگوین و سرآشپز گابریل برتاکینی. در هر قسمت ، این سه‌گانه به وظیفه تلویزیونی تنها در واقعیت – ساماندهی یک عروسی استادانه در یک هفته اختصاص داده می شود. و معمولاً ، فقط نیمی از زوج خوش شانس در مورد عروسی تا چند روز قبل از زمان برگزاری آن اطلاع دارند.

همانطور که در مورد آخرین قسمت پادکست محتوای اصلی توضیح می دهیم ، مقاومت در برابر مقایسه با “Queer Eye” دشوار است ، به ویژه که دیوید کالینز ، سازنده “Queer Eye” ، تهیه کننده اجرایی این نمایش جدید است.

اما “بگو من انجام می دهم” جذابیت های منحصر به فرد خود را دارد. گرچه میزبانان آن به اندازه Fab Fab 5 کاریزماتیک نیستند ، این سه نفر به لطف ترکیبی از برنامه ریزی عروسی چشمگیر و تعامل متقاعد کننده عاطفی ، ما را به طور کامل به موفقیت رساندند.

روش دیگر: تقریباً هر قسمت با میزبان هایش بی سر و صدا از بین می رود و مخاطب احتمالاً خود را در آن می پیوندد ، زیرا تمرکز “بگو من انجام می دهم” برای عروسی ها الگوی قابل اعتماد برای مکالمات کاتاریک است.

علاوه بر بررسی ما ، Emmy امسال را نیز مورد بحث قرار می دهیم ، که نتفلیکس شاهد دریافت رکورد نامزدی بود.

شما می توانید به بررسی ما در پخش کننده زیر گوش دهید ، با استفاده از Apple Podcasts مشترک شوید یا ما را در لیست پادکست مورد نظر خود پیدا کنید. اگر نمایش را دوست دارید ، لطفاً با ترک بررسی در Apple به ما اطلاع دهید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر دنبال کنید یا مستقیماً برای ما بازخورد ارسال کنید (یا برای نمایش ما فیلم ها و فیلم ها را برای بررسی پیشنهاد دهید!)

و اگر می خواهید جلو بروید ، در اینجا نحوه تجزیه این قسمت آورده شده است:
0:00 معرفی
0:43 نامزدهای امی
10:10 بررسی “بگو من انجام می دهم”
منبع Tech Crunch