فصل اول “آکادمی چتر” نقص های خود را به همراه داشت ، اما تصاویر همدلانه ای از هفت خواهر و برادر ابرقهرمانش (همه بزرگسالان که زخم های عاطفی یک تربیت را تحت پدر فرزند خود پذیرفته شده خود رجینال هارگروز) تحمل می کنند ، بیشتر از این بود که برای طرح دلهره آور آن ساخته شود.

در فصل دو ، که اخیراً در Netflix راه اندازی شد ، آکادمی Umbrella در اوایل دهه 1960 به دالاس منتقل شده است ، جایی که هارگریز باید یک بار دیگر سعی کند اوراق خانوادگی خود را ترمیم کند و در عین حال از یک آخرالزمانی هسته ای نیز جلوگیری کند – آخرالزمانی که خود آنها ممکن است باعث آن شوند.

یک بار دیگر ، این نمایش زمان خوب می شود ، با قسمت های اولیه که قهرمانان ما را از هم جدا می کند و چند مورد اغماض را به دنیای ترور JFK و جک روبی می برد. اما هنگامی که آکادمی Umbrella مجدداً به هم پیوست – و به خصوص پس از اینکه فرصتی برای رویارویی با نسخه جوانتر پدرشان پیدا کرد – داستان با سرعت کامل پیش می رود تا به یک فینال دیدنی و متحرک برسد.

ما در آخرین قسمت از پادکست محتوای اصلی ، ستایش های زیادی را برای نمایش و شماره های موسیقی دلپذیر آن به دست آورده ایم ، و حتی هنگام خواندن قسمت آخر ، کمی خفه می شویم. و قبل از اینکه به بررسی خود بپردازیم ، درباره این خبر بحث می کنیم که دیزنی “مولان” را در ماه آینده با دیزنی + منتشر می کند ، با قیمت اضافی 29.99 دلار.

شما می توانید به بررسی ما در پخش کننده زیر گوش دهید ، با استفاده از Apple Podcasts مشترک شوید یا ما را در لیست پادکست مورد نظر خود پیدا کنید. اگر نمایش را دوست دارید ، لطفاً با ترک بررسی در Apple به ما اطلاع دهید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر دنبال کنید یا مستقیماً برای ما بازخورد ارسال کنید (یا برای نمایش ما فیلم ها و فیلم ها را برای بررسی پیشنهاد دهید!)

اگر می خواهید جلو بروید ، نحوه تجزیه این قسمت آورده شده است:
0:00 معرفی
0:36 بحث “مولان”
18:03 بررسی “آکادمی چتر”
40:20 بحث اسپویلر “آکادمی چتر”
منبع Tech Crunch