آن قدر قوی باش تا هر روز با زندگی روبرو شوی

ورزش

هشدار گولیت به لمپارد: در چلسی فکر جام نباش!اسطوره هلندی چلسی به سرمربی این تیم هشدار داد کسب جام نمی‌تواند حضور او را در این تیم تضمین کند.

به گزارش و به نقل از تلگراف،‌ چلسی در هفته سوم لیگ برتر در خانه نوریچ به میدان رفت که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ چلسی خاتمه یافت. این اولین برد فرانک لمپارد با آبی‌ها به عنوان سرمربی بود.

رود گولیت اسطوره هلندی چلسی به لمپارد هشدار داد فکر کسب جام نباشد. او به تلگراف گفت: کسب جام در چلسی تضمینی برای ماندن در این تیم نیست. هر مربی که در چلسی جام کسب کرده است و به فکر جام بوده، در نهایت به خیابان‌ها رسیده است. آخرین نفر مائوریسیو ساری بود که توانست لیگ اروپا را به دست بیاورد و از این تیم رفت. ساری مربی بزرگی بود و من حضور او را در این تیم ناموفق نمی‌دانم. او عنوان کرده بود نتوانسته فلسفه فوتبالی خودش را در لندن اجرایی کند تا راهی یوونتوس شود. 

او در ادامه صحبت‌های خود افزود:‌ مربی‌هایی مثل روبرتو دی ماتئو، گاس هیدینک و آنتونیو کونته و کارلو آنچلوتی نیز بودند که همگی با کسب جام از این تیم رفتند و لمپارد نباید کسب جام را تضمینی برای ماندن در این تیم بداند. او باید بتواند سطح بازی تیمش را افزایش دهد و بهتر شود. خبرگزاری ایسنا

پست های مرتبط
ورزش

عزت اللهی به یوپن بلژیک پیوست

ورزش

آرمینا صادقیان دومین سهمیه المپیک تیراندازی را گرفت

ورزش

شکست نوجوانان والیبال ایران برابر روسیه/ تلاش شاگردان وکیلی برای پنجمی

ورزش

اسکوچیچ: بلیت فروشی مقابل ورزشگاه در دنیا مرسوم است