به روز رسانی: اکنون می توانید بررسی کامل Apple TV Plus ما را بررسی کنید – اما در مورد قیمت مناسب ، نمایش ها ، کانال ها و موارد دیگر ، راهنمای اصلی Apple TV Plus ما را در زیر مشاهده می کنید.
اکنون می توانید به خدمات تلویزیون پلاس اپل از هر نوع دستگاه دسترسی داشته باشید – اما آیا به گفته مدیر عامل تیم کوک ، این برخلاف هر چیزی که پیش از این رسیده است ، خواهد بود؟
راه اندازی دیزنی پلاس بدون شک باعث ایجاد سایه ای روی سرویس اپل تی وی پلاس خواهد شد ، در حالی که دومی دارای عناوین بزرگ یا حق رای دادن نیستند تا واقعاً رقابت کنند. اما ممکن است چیزی در آن برای شما وجود داشته باشد ، به خصوص که می توانید هنگام خرید آیفون ، آی پد ، مک یا اپل تی وی جدید ، اشتراک یک ساله را بصورت رایگان دریافت کنید.
مدل قیمت گذاری اپل تی وی پلاس ، با اشتراک ماهانه 4.99 / 4.99 پوند / AU7.99 دلار ، بسیاری از خدمات رقیب مانند نتفلیکس ، هولو و حتی قیمت دیزنی پلاس را با خدمات مشترک بسیار زیاد ، در صورت تمایل به اشتراک می گذارد. که بسیاری از بستگان نزدیک
ما برنامه هایی را که برای این سرویس برنامه ریزی شده است نزدیک نگه داشته ایم و شما می توانید راهنمای ما را برای نشان دادن اپل تی وی پلاس برای عناوین خاص با همه از جیسون ماموآ Aquaman تا رایان رینولدز Deadpool بررسی کنید. اپل در حال حاضر به عنوان فروشنده و توزیع کننده محتوا مسلط است ، بنابراین جالب است بدانید که چطور می توانند خودشان برای تولید آن محتوا اقدام کنند.
برای همه قیمت ها ، تاریخ های راه اندازی و اعتیاد به مواد مخدره لازم است که در مورد Apple TV Plus بدانید ، در زیر بخوانید.
بریم سر اصل مطلب

چیست؟ سرویس جریان رقیبی که اپل محتوای دیگر خود را در میان عناوین دیگر قرار می دهد.

چه زمانی منتشر خواهد شد؟ الان بیرون است

چقدر هزینه دارد؟ 4.99 دلار در ماه / 4.99 £ / AU 7.99 $ ، اما هنگامی که شما یک آیفون ، آی پد ، مک و یا اپل تی وی خریداری می کنید ، اشتراک یک سال را رایگان دریافت خواهید کرد.

(اعتبار تصویر: اپل) سال 2020 و بعد از آن
اگرچه اپل تی وی پلاس با نمایش های خوب و جدیدی از بازی شروع به کار کرد ، اما تعداد بسیار بیشتری در این راه وجود دارد با تشکر از Macworld ، آنها عبارتند از:

داستان های شگفت انگیز: 6 مارس

خانه قبل از تاریکی: 3 آوریل

خانه: 17 آوریل

دفاع از یعقوب: 24 آوریل

تلاش: اول مه

عزیز …: 5 ژوئن

پارک مرکزی: اوایل تابستان

کارشناسی ارشد هوا: TBC

صدای کوچک: TBC

اسب های آهسته: TBC

قطع: TBC

ال گاتو سیاه: TBC

پرچم کاذب: TBC

تد لاسو: TBC

بنیاد: TBC

Swagger: TBC

ساحل پشه ها: TBC

آقای کورمان: TBC

داستان لیزی: TBC

سیاره ماقبل تاریخ: TBC

افتخار من چنین دوستانی داشتم: TBC

از دست دادن زمین: TBC

Wolfwalkers: TBC

پاچینکو: TBC

تماس: TBC

شما فکر می کنید ، من آن را می گویم: TBC

کارول کریسمس: TBC

مشترکان اپل تی وی پلاس از دیدن حجم نمایش هایی که به این سرویس می آیند دلگرم می شوند. با این حال ، در حالی که اکثریت قریب به اتفاق تاریخ انتشار ندارند ، در عین حال مواردی که باید انجام دهند شما را درگیر می کنند.
نکته برجسته در میان آنها داستانهای شگفت انگیز است که حداقل در بخشی از استیون اسپیلبرگ تولید شده است. رستاخیز نمایش براساس مجله علمی تخیلی پرنعمت ماجراهای یک خلبان جنگ جهانی دوم را دنبال می کند. طرفداران Grand Designs همچنین باید خانه را بررسی کنند ، که نوید ده قسمت از مکان های حیرت انگیز و خلاقانه را می دهد که کاملاً باعث می شود نسبت به آپارتمان کرایه شده کوچک خود احساس بهتری داشته باشید.
اما چیزهای بیشتری برای آینده وجود دارد ، ما فقط نمی دانیم چه موقع است. پس از Rise of Skywalker – شاید شما از آن شنیده باشید – J.J. آبرامز حماسه علمی تخیلی خود را با صدای کوچک ، صدایی از صحنه های متنوع موسیقی نیویورک دنبال می کند. همچنین به دنبال گری اولدمن در هیجان انگیز جاسوسی Slow Horses ، و استیون اسپیلبرگ و تام هنکس به عنوان تهیه کننده اجرایی در سری محدود بمب افکن های جنگ جهانی دوم ، Masters of Air باشید.

همه نمایش های تلویزیون اپل تاکنون

نمایش صبح
دیدن
دیکینسون
برای همه بشریت
راهنما
چرت زدن در فضا
شبح نویس
باشگاه کتاب اوپرا
ملکه فیل
خدمتگزار
حقیقت گفته می شود
آمریکای کوچک
هاله
اسطوره ای تلاش: ضیافت راون
قابل مشاهده: در تلویزیون

نمایش های موجود در این سرویس مورد توجه واقع شده و از دست رفته اند ، اما Mythic Quest بهترین نمایش اپل تی وی پلاس است. هواداران سایتهای فیلم ، ویدئوهای بازی ، و آن همیشه آفتابی در فیلادلفیا ، کمدی راب مک الهنی را درباره خلاقیت های داستانی یک World of Warcraft-esque MMO دوست خواهد داشت. برخی از کمدی ها تمام فصل ها را می گذرانند تا به شخصیت پردازی و طنز برسند که Mythic Quest در اپیزودهای افتتاحیه خود پیدا می کند.
در قسمت ضعیف تر مشاهده می شود ، تصاویری زیبا – و ما فقط در مورد جیسون مومو صحبت نمی کنیم – و طراحی گران قیمت مجموعه نمی تواند فقدان پیشرفت شخصیت را در آینده نزدیک پنهان کند ، جایی که ویروس بشر را نابود کرده است و بازماندگان خود را کور می کند. .
با این وجود ، آمریكای كوچك ، یك گلچین متنوع از داستانهای مهاجرین آمریکایی است كه همه در زمان و مكان متفاوت است ، اما هر داستان دلپذیر با انسانیت بی قرار و تمایل خود به جهانی بهتر و كمتر تقسیم شده متحد است. این را از دست ندهید ، هاییل استینفلد در دیکینسون ، و M. Night Shyamalan ‘s وحشت ناخوشایند ، Servant.

(اعتبار تصویر: Apple) تاریخ انتشار Apple TV Plus
در زمان راه اندازی آیفون 11 اپل ، تیم کوک تأیید کرد که اپل تی وی پلاس از اول نوامبر راه اندازی می شود و این شرکت به قول خوبی رسیده است.
برخلاف بسته اصلی Hulu ، اپل تی وی پلاس از ابتدا بدون آگهی است و از طریق بخشی از برنامه Apple TV در تلویزیون های هوشمند ، MacOS و iOS در 100 کشور به علاوه در دسترس است.
قیمت اپل تی وی پلاس
اپل تی وی پلاس فقط 4.99 دلار / 4.99 پوند دلار 7.99 AU در هر ماه هزینه خواهد داشت – و در صورت خرید iPhone ، iPad ، Mac یا AppleTV ، یک سال اشتراک را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
این حتی ارزان تر از ارزانترین اشتراک نتفلیکس است که 9 دلار (5.99 پوند / 9.99 دلار AU) در هر ماه و همچنین ارزان تر از دیزنی پلاس که اخیراً منتشر شده است ، هزینه ای معادل 6.99 دلار یا 8.99 دلار AU (حدود 6 پوند) در هر ماه دارد.
شما می توانید برای تست سرویس 7 روزه رایگان در اینجا ثبت نام کنید.
کانال های اپل تی وی چیست؟
علاوه بر اپل تی وی پلاس ، اپل کانال های اپل تی وی را معرفی کرد ، که خدمات اشتراک کابل و سرویس های جریان مانند Amazon Prime Video را در برنامه اپل تی وی ترکیبی می کند. (متأسفانه ، با این حال ، کانال های اپل تی وی شامل Netflix نیست.)
کانال های تلویزیون اپل از ماه مه و در MacOS در اواخر سال وارد برنامه اپل تی وی در iOS خواهند شد ، اما در اواخر سال میلادی قرار خواهد گرفت ، اما در خارج از نظر اپل تی وی پلاس قرار خواهد گرفت.

در اینجا لیست کاملی از اولین نمایش های اپل تی وی پلاس آورده شده است

در اینجا همه چیزهایی که باید درباره Apple Arcade بدانید وجود دارد

و در اینجا تمام اطلاعات در مورد Apple News Plus آورده شده است

بنابراین اپل تی وی پلاس مانند Netflix است؟
اینجاست که اوضاع کمی گیج کننده می شود. تیم کوک در حالی که روی صحنه است ، بسیار واضح است که اپل تی وی پلاس مانند Netflix نیست – حداقل هنوز هم نیست. در حالی که این سرویس محتوای اصلی را به وسیله shipload ارائه می دهد ، اپل تی وی پلاس محتوای مجاز مانند Netflix یا Amazon Prime را ارائه نمی دهد ، که شامل همه نمایش های سندیکا مانند The Big Bang Theory ، Mr. Robot یا Seinfeld می شود.
در حال حاضر ، شما هنوز هم مجبورید آن نمایش ها را از طریق iTunes یا از طریق برنامه کابل زمینی خود در کانال های TV TV اپل بخرید و برای کتابخانه اصلی خود به اپل پلاس مراجعه کنید.
همچنین سؤال در دسترس بودن وجود دارد. کوک تعدادی از تولید کنندگان اصلی تلویزیون را معرفی کرد که برنامه اصلی Apple TV را در برنامه اصلی خود ارائه می دهند ، اما هرگز به ذکر تمام سیستم عامل هایی که Netflix در آن موجود است ، اشاره نکرد ، مانند Android TV ، رایانه های شخصی و لپ تاپ ها و تبلت های غیر Apple. اکنون می دانیم که سامسونگ حداقل ، اپل تی وی پلاس را از راه اندازی تلویزیون های هوشمند خود پشتیبانی می کند.
همچنین لازم به ذکر است که اپل پلاس با سرویس پخش جریان بعدی دیزنی ، دیزنی پلاس مقایسه شده است. اما به نظر می رسد حتی اگر آنها ممکن است در فضای جریان رقابت کنند ، دیزنی پلاس هنوز هم از طریق اپل تی وی در دسترس خواهد بود.

دیزنی پلاس: سرویس پخش دیزنی برای به کار بردن Netflix (و اپل)


منبع Tech Radar