همه گیر جهانی چندین دهه از تلاش های تجمعی برای دستکاری و سرکوب رأی دهندگان چشم پوشی کرده است ، نشان می دهد که این کشور برای هرگونه چالش جدی برای سیستم انتخابات خود آمادگی کامل ندارد. دیگر هیچ بهانه ای نمی تواند وجود داشته باشد: هر کشوری باید رأی گیری را از طریق نامه از طریق پست الکترونیکی در سال 2020 اجرا کند یا آمادگی پذیرش این موضوع را داشته باشد که عمداً در حال خرابکاری در انتخابات خود است. (و برای یک بار ، فناوری ممکن است بتواند کمک کند.)

برای مشاهده اینکه این مشکل چقدر جدی است ، فقط باید تصور کرد که اگر اقدامات قرنطینه مانند این بهار در پاییز اتفاق بیفتد چه اتفاقی خواهد افتاد – و با توجه به اینکه کارشناسان موج دوم را در آن دوره پیش بینی می کنند ، این احتمال بسیار زیاد است.

اگر اقدامات قفل گیری نه در تاریخ 3 ماه مه بلکه در 3 نوامبر تشدید و تمدید می شد ، انتخابات چگونه خواهد بود؟

پاسخ این است: اینطور نیست.

انتخابات واقعی وجود نخواهد داشت زیرا تعداد کمی از مردم در این کشور می توانند به طور قانونی و با اطمینان رأی دهند. این به سختی حدس و گمان است: ما شاهد آن بوده ایم كه در كشورهایی اتفاق می افتد كه به دلیل نداشتن گزینه دیگری ، مردم مجبور بودند جان خود را به خطر بیاندازند و قرنطینه را به صورت حضوری شكستند. به طور طبیعی این آسیب پذیرترین گروه ها – مردم رنگ ، مهاجران ، فقیر و غیره – بودند که بیشترین آسیب را داشتند. پوچی دولت ایجاب می کند که رای دهندگان در گروه های بزرگ جمع شوند و در عین حال منع اجتماع در گروه های بزرگ را منع کنند.

با حل این مشکل در سطح ملی ، کل روند انتخابات منحرف خواهد شد و هرج و مرج متعاقب همه از آن استفاده می شود و متهمین برای اهداف خود استفاده می کنند – اتفاقی که ما می بینیم تقریباً در هر انتخابات اتفاق می افتد.

برای انتخابات سال 2020 ، اگر هر مقام رسمی در این کشور ادعا کند برای رأی دهندگان که مسئول آنها مسئول هستند ، ارزش دارد رای گیری از طریق پست است فقط راه این امکان وجود دارد که هر شهروند بتواند ایمن و از راه دور ثبت نام و رای دهد. هر چیزی کمتر را فقط می توان مانع عمدی یا در بهترین حالت سهل انگاری عمدی از روند انتخابات دانست.

اعتبار تصویر: بیل آکسفورد / iStock Unreleased / گتی ایماژ

درباره برنامه ها ، پورتال های آنلاین و سایر راه ها بحث نسبتا زیادی وجود دارد و ممکن است بعداً این موارد رقم بخورد ، اما نامه تنها روشی است که تضمین شده است همین الان برای ارائه خدمات ایمن به هر آدرس و شخص ، ارائه زمینه ارتباطی که برای رأی گیری در دسترس جهانی کاملاً ضروری است.

دستگیری در مورد کلاهبرداری ، رأی گمشده و سایر موارد با رأی دادن از طریق پست ، FUD عمدی ، با انگیزه سیاسی است (و شما می توانید انتظار چندانی از آن در طی چند ماه آینده). کشورهایی که رأی دادن از طریق پست ، گزارش استاندارد نیست ، چنین مسائلی را نشان می دهد. در عوض ، آنها مشارکت بالایی دارند و مشکلات کمی دارند زیرا ساده ، موثر و ایمن است. در مورد خطر ، هیچ مقایسه ای با روند گسترده و به خوبی مستند شده و مسائل امنیتی با سیستم های رای گیری صفحه لمسی وجود ندارد ، حتی قبل از اینکه نگرانی های عظیمی را در مورد بهداشت عمومی از استفاده از این روشها در طول همه گیری ایجاد کنید.

قانون فدرال ایجاب می کند که سربازان در سرتاسر جهان ، از جمله دیگران که قادر به رای گیری حضوری نیستند ، قادر به درخواست و ارسال رای های خود از طریق پست باشند. اینکه این روش برتر برای رأی دادن در مناطق جنگی است ، عملاً تمام تأییداتی است که یک سیستم به آن احتیاج دارد. اینکه رئیس جمهور از طریق نامه رأی دهد ، فقط گیلاس در بالا است.

ترس از رای دهندگان

بنابراین چرا رای گیری از طریق پست الکترونیکی به طور گسترده پذیرفته نشده است؟ به همین دلیلی که ما مناطقی را به هم ریختیم: سیاستمداران برای چندین دهه روند انتخابات را دستکاری کرده اند تا بتوانند عرشه را به نفع خودشان جمع کنند. هرچند مقامات دموکرات و جمهوری خواه هر دو حزب با تأثیر بسیار عالی (و دلخراش) به کار گرفته شده اند ، سرکوب رای دهندگان به طرز بیش از حد از حق سیاسی استفاده می شود.

اگرچه این یک بیانیه با اتهامات سیاسی است ، اما واقعاً موضوعی نیست که نظر داشته باشد. آمار جمعیت عمومی رای دهنده به گونه ای است که با افزایش نسبت جمعیتی که رای می دهد ، موقعیت جمع شروع به لاغر شدن به سمت چپ می کند. این امر به دلایل مختلف اتفاق می افتد ، اما نتیجه این است که محدود کردن کسانی که رای می دهند بیشتر از لیبرال ها از محافظه کاران سود می برند. (من چندان ساده لوحانه نیستم که فکر کنم اگر این طور دیگری باشد ، دموکرات ها کاملاً از عمل خودداری می کنند ، اما این طور نیست.)

این شکایتی جدید نیست. سرکوب عمدی رای دهندگان به یک قرن و بیشتر بر می گردد. عمل نیز به همان اندازه توزیع نشده است. از یک چیز ، مناطق سفیدپوست ، مرفه به احتمال زیاد دارای سیستم ها و قوانین رای گیری مؤثر و مدرن هستند.

این تنها به این دلیل نیست که آن مناطق به طور کلی اولین کسانی هستند که دریافت می کنند همه چیزهای خوب ، اما به دلیل اینکه سرکوب رای دهندگان به طور خاص به افراد رنگ ، مهاجران ، فقرا و غیره انجام شده است. باز هم ، این دیگر یک بیانیه بحث برانگیز یا حتی به ویژه حزبی نیست. توسط سیاستمداران و استراتژیست ها در هر سطح پذیرفته شده است – از جمله ، اخیراً ، رئیس جمهور: “آنها چیزهایی داشتند ، میزان رأی دادن که اگر شما همیشه با آن موافقت می کردید ، هرگز جمهوریخواهی در این انتخابات انتخاب نخواهید کرد. دوباره کشور. “

وقتی رأی دادن از طریق پست فقط یک بود گزینه مناسب و کارآمد با رأی دادن به صورت حضوری ، صحبت کردن در برابر آن بسیار ساده بود. اما اکنون رأی دادن از طریق پست به طور فزاینده ای به نظر می رسد تنها روش ممکن برای انجام انتخابات

باز هم ، به این فکر کنید که چگونه در حین سفارش در خانه تصمیم به رای گیری می گیریم. استفاده از روشهای امروزی خطرناک ، آشوب آور و به طور کلی روشی ناکارآمد برای سؤال از مردم است که می خواهند شهر ، ایالت و کشور خود را رهبری کنند.

این هیچ راهی برای انجام انتخابات نیست. از این رو، در حال حاضر هیچ راهی برای انجام انتخابات ملی نداریم. رأی گیری از طریق پست تنها روشی است که می توان برای دستیابی به یک انتخابات مؤثر در سال 2020 ، واقع بینانه از آن استفاده کرد.

ایالات متفرق

از آنجا که انتخابات توسط مقامات ایالتی برگزار می شود ، روش ها و قوانین رای گیری بین آنها بسیار متفاوت است. سریعترین راه برای یک سیستم رای گیری از طریق پست ملی در سراسر کشور از بودجه و اختیارات فدرال استفاده می کند ، اما حتی اگر ایالت ها طرفدار این امر باشند (آنها به این دلیل که این یک تجاوز به اقتدار آنها نیست) نخواهد بود. متأسفانه احتمال وجود لایحه اجرای رأی گیری جهانی از طریق نامه های ارسال شده توسط مجلس ، سنا و میز رئیس جمهور تا نوامبر.

این بدان معنا نیست که هیچ کس در D.C آن را امتحان نمی کند:

رای از طریق نامه باید لحظه لحظه خود را داشته باشد. می شود؟

این بدان معناست که این کشورها را نادیده می گیریم – خبر بسیار خوبی نیست ، با توجه به اینکه در سطح ایالتی حق رای گیری از بین رفته است و سرکوب رای دهندگان در خط مشی گنجانیده شده است.

تنها امید ما این است که مقامات دولتی بدانند که انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 یک تست دقیق برای شایستگی ها و فسادها خواهد بود که سالها برای آنها تعقیب خواهد کرد. این یک چیز است که انگشت خود را در مقیاس تحت شرایط عادی قرار دهید. کاملاً دیگر این است که یک شکست ناخوشایند انتخاباتی را در انتخابات انتخاب کنید ، اما تردید یکی از مهمترین نتیجه های تاریخ آمریکا خواهد بود – به ویژه اگر این شکست آشکارا قابل پیشگیری باشد.

و می دانیم که به دلیل قوانین فدرال در مورد حق رأی ، قابل پیشگیری است ، هر ایالت در حال حاضر نوعی رای گیری در دسترس ، از طریق نامه پستی یا غایب را دارد. این موضوع به معنای اختراع یک سیستم جدید از ابتدا نیست ، بلکه مقیاس بندی سیستم های موجود و اثبات شده به روش هایی که قبلاً در طول ده ها سال اثبات شده و تأیید شده است. به عنوان مثال ، چندین ایالت به سادگی اعلام كردند كه همه رای دهندگان رای های ممتنع یا برنامه های ارسال نشده به خانه های خود را ارسال می كنند. هیچ کس نگفت که آسان خواهد بود ، اما اولین قدم – ارتکاب – حداقل ساده است.

در طی چند ماه مشخص خواهد شد که مقامات دولتی در واقع به رأی دادن اهمیت می دهند و آن را فقط ابزار دیگری برای دستکاری در جهت حفظ و تسخیر قدرت می دانند. اقدامات انجام شده در مرحله انتخابیه تا مدت ها به یاد می آید. در مورد دولت فدرال دخالت در حق انتخاب دولتها برای انجام انتخابات خود – این نقض حقوق ایالتی است که انتظار دارم با مخالفت شدید دو طرفه روبرو شود.

چگونه فن آوری می تواند بدون مانع کمک کند

اعتبار تصویر: NickS (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

دنیای فناوری از چندین انگیزه می خواهد در این امر کمک کند ، اما حقیقت ساده این است که به هیچ وجه نمی توان یک راه حل فناوری تا ماه نوامبر توسعه و مستقر کرد. و نه تنها قابل نفوذ نیست ، بلکه مخالفت سیاسی جدی با سیستم رای گیری آنلاین وجود دارد که بطور گسترده مستقر شود. ایده ابتکار عمل برای این انتخابات و احتمالاً مورد بعدی است.

به جای تلاش ، سبک یکپارچه ، برای تکمیل رأی دادن به مرحله بعدی با در نظر گرفتن کل نکته به دم ، فناوری باید ساختارهای پشتیبانی را از طریق ابزارهای دیجیتالی منحصر به فرد که به جای جایگزین کردن سیستمهای رای گیری مؤثر ، ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، هرچند از راه دور ، امکان رأی گیری از طریق پست توسط برخی مخالفان تغییر یافته ، اصلاح شده ، خرد شده ، سپرده گذاری انتخابی یا مواردی که وجود دارد ، وجود دارد. علیرغم آنچه مخالفان رأی گیری از طریق پست می گویند ، تاکنون هیچ تقلب در مقیاس بزرگ صورت نگرفته است. ایالت ها مدتها پیش راه حل های پیشگیرانه مانند صندوق های رای گیری مطمئن در شهر و پاکت های آشکار دستکاری کردند.

اما پایان امنیت ، چیزی است که بخش فناوری از آن برتری می یابد ، و علاوه بر این پیشرفت های اخیر ، یک روند رای گیری پیشرفته دیجیتالی را محقق می کند. و فضای زیادی برای رقابت و درگیری تجاری وجود دارد ، که گلدان را شیرین می کند.

در اینجا راهی است که می توان از فناوری رایج استفاده کرد تا رای گیری از طریق پست الکترونیکی حتی امن تر و راحت تر انجام شود.

تصور کنید که یک نامه رایانه ای از نوع حباب معمولی پر شود. وقتی شخصی انتخاب خود را انجام داد ، به صورت اختصاصی از آراء عکس می گیرد ، کاملاً آفلاین است برنامه از طریق تجزیه و تحلیل تصویر تقریباً ابتدایی تقریباً هر تلفن می تواند اکنون انجام دهد ، آرا را می توان شناسایی و جدول بندی کرد ، توسط رأی دهنده تأیید شد ، سپس با یک شناسه منحصر به فرد در برگه رأی دهندگان در یک کد به اندازه کافی کوتاه بنویسید.

آراء از طریق نامه ارسال شده و (اجازه دهید بگوییم فعلاً) دریافت شده است. هنگام پردازش ، همان هش توسط دستگاه خواننده محاسبه می شود و در یک لیست به راحتی در دسترس قرار می گیرد. یک رأی دهنده می تواند با وارد کردن هش در وب سایت – که رأی آنها به صورت جدول بندی شده و صحیح ضبط شده است – که خود چیزی در مورد رأی یا هویت آنها نشان نمی دهد ، بررسی کند.

چه اتفاقی می افتد؟ بگو رأی گم شده است. در این صورت رأی دهنده رأی خود را به صورت تصویری و فرم بدنی (رأی نامه های پستی در برگه های اشک آور شما را نگه می دارید) ثبت کرده و می تواند این مسئله را دنبال کند. همان دیتابیس که به آنها امکان تأیید رأی خود را صحیح می دهد ، به آنها اجازه می دهد تا ببینند آیا رای آنها هیچگاه رای داده نشده است. در صورت دخالت یا آسیب دیدن و انتخاب ها با آنچه رای دهنده قبلاً تأیید کرده است متفاوت است ، هش متفاوت خواهد بود و رأی دهنده می تواند این موضوع را با مدارکی که داشته باشد – دوباره ، کاملاً آفلاین و بدون اطلاعات خصوصی در معرض اثبات این امر قرار دهد.

این سیستم مثال فقط به این دلیل کار می کند که تلفن های هوشمند اکنون بسیار متداول هستند ، و به دلیل این که اکنون پردازش یک تصویر به سرعت و به صورت آفلاین بسیار مهم است. اما مهمتر اینکه ، جنبه دیجیتال فقط به کاستی در سیستم نامه پستی پرداخته تا اینکه در آن مرکزی باشد. شما فقط با یک قلم رأی ، هر چه ساده تر رأی دهید – اما اگر می خواهید مطمئن باشید ، می توانید برای پیگیری رأی خود از جدیدترین فناوری استفاده کنید.

سیستمی مانند این ممکن است به موقع برای انتخابات 2020 نباشد ، اما رأی دادن از طریق نامه می تواند و باید در صورت وجود انتخابات به هیچ وجه ممکن باشد.


منبع Tech Crunch