Klipsch مجموعه ای از هدفون های جدید بی سیم واقعی را برای رقیب کردن Apple AirPods راه اندازی کرده است. Klipsch T5 II ، Klipsch T5 II Sport و Klipsch T5 II Sport McLaren Edition که علائم طراحی خود را از تیم مسابقه ای فرمول 1 مک لارن می گیرد.
Klipsch ، که “شریک صوتی قابل حمل” رسمی تیم F1 انگلیس است ، برای اولین بار هدف های جدید گوش را در CES 2020 اعلام کرد – و اکنون ، آنها در نهایت در دسترس هستند تا از پیش تنظیم کنند.

بهترین گوشواره های بی سیم واقعی سال 2020
بررسی Klipsch T5 ما را بخوانید

بهترین گوشواره های بی سیم کدام هستند؟

CES همچنین از این شرکت پرده برداری کرد که از Earbuds بی سیم بی نهایت T10 True Wireless که دارای طراحی منحصر به فرد لولایی است و 649 دلار (حدود 490 پوند / 930 دلار AU) هزینه خواهد کرد ، پرده برداری کرد.
این بسیار گرانتر از بهترین گوشواره های بی سیم واقعی سال 2020 ، Sony WF-1000XM3 است. خوشبختانه ، هیچ یک از گوشواره های کلیپش که امروز اعلام شده است ، جایی در آن نزدیکی پر هزینه نخواهد بود.
کوچکتر و نرم تر

ارزان ترین گوشواره های بی سیم جدید ، T5 II ، دومین نسل از هدف های بی سیم بسیار معتبر T5 T تحسین شده است ، که ما سال گذشته آنها را مرور کردیم و از 5 ستاره آرزو کردیم.
طبق گفته های کلیپش ، آنها “تقریباً 25٪ کوچکتر و از نزدیک شکل گوش را تقلید می کنند” نسبت به پیشینیان خود ، که باعث می شود آنها احساس راحتی در پوشیدن داشته باشند.
آنها همچنین اکنون با شش جفت گوشواره بر خلاف سه همراه هستند ، بنابراین شما باید بتوانید یک گوشه مناسب و عایق صوتی خوب را پیدا کنید ، هر اندازه که گوش شما در آن باشد ، در حالی که امتیاز ضد آب IP67 به معنای آن است که در حین کار باید از آنها مناسب برای استفاده باشند. .

Klipsch T5 II. (اعتبار تصویر: Klipsch) عمر باتری در مجموع 32 ساعت به طول می انجامد ، هشت ساعت در خود جوانه ها موجود است – بیشتر از Klipsch T5 اصلی و بسیار بیشتر از AirPods اپل.
كلیپش می گوید كه “دیافراگم كاملاً جدید با حداقل ضخامت” برای “افزایش وضوح و بهبود كیفیت صوتی در كل طیف فرکانس” طراحی شده است ، در حالی كه درایور پویا T5 II “ترکیبی از صدا خنثی با بازده بالا و پسوند باس عمیق” را تشکیل می دهد.
با توجه به اینکه Klipsch T5 اصلی به نظر خیلی خوب می رسید ، ما هیجان زده می شویم که پیشینیان آنها را برای خودمان آزمایش کنیم. آنها به شما 199 دلار / 185 پوند (در حدود 280 دلار AU) بازپرداخت می كنند ، و در حال حاضر برای پیش نمایش آماده هستند.

Klipsch T5 II Sport. (اعتبار تصویر: Klipsch) جوانه های ورزشی
همانطور که احتمالاً از این نام حدس زده اید ، Klipsch T5 II Sport با تناسب اندام طراحی شده است ، با “سیستم حذف رطوبت” که “اطمینان حاصل می کند که هدفون خشک است”.
آنها مانند T5 II دارای امتیاز IP67 ضد گرد و غبار هستند و 32 ساعت عمر باتری دارند.
برای ثبات بیشتر در حین کار ، سه دسته گوش را با این گوشواره های بی سیم به دست می آورید ، و آنها یک مورد ضد آب را اسپرت می کنند ، که می تواند از طریق USB-C یا با یک تشک شارژ بی سیم شارژ شود. به طور کلی ، این جوانه ها نسبت به T5 II کمی ناهموارتر و محکم تر به نظر می رسند.
قیمت T5 II Sport 229 دلار / 209 پوند (حدود 330 دلار AU)؛ اگرچه اگر می خواهید نسخه این مکمل ها در مک لارن وجود داشته باشد ، باید مبلغ 249 دلار / 259 پوند (در حدود 370 دلار AU) هزینه کنید.
برای همین ، جوانه هایی را در طراحی پرتقال و فیبر کربن امضا مک لارن ، و “یک کارت فلزی سریال با صحت” می گیرید. شما همچنین یک تشک شارژ بی سیم به داخل پرتاب می کنید.
همه هدفون های بی سیم واقعی جدید از طریق برنامه اتصال Klipsch که همراه با اکولایزر است قابل تنظیم هستند و به شما امکان می دهند به روزرسانی های محصول ، مشکلات عیب یابی را نصب کرده و وضعیت باتری خود را بررسی کنید.
تاریخ انتشار ، اخبار و شایعات AirPods 3


منبع Tech Radar