ماشین ماهیچه‌ای ایکونیک استرالیا با قیمت 495،000 دلار ، کامل با چادر دریچه عقب ارائه شده است.

بن زاخاریا • هچدن هوردن تورانا SS در سال 1977 که دارای بسته عملکرد نادر A9X است و نزدیک به نیم میلیون دلار در سیدنی به فروش می رسد.
بسته A9X این تورانا را به یکی از موردعلاقه ترین هولدن ها که تاکنون ساخته شده ، تبدیل می کند و تنها 100 عدد دریچه از این گزینه تولید شده است و تنها دو ساخته شده در این رنگ Atlantis Blue و ترکیب داخلی ونیل ونیل.
هولدن گزینه A9X را به عنوان روشی برای کمک به تیم فروشنده هولدن در مسابقات بیشتر در سری اتومبیل های تورینگ استرالیا اضافه کرد. در آن زمان اتومبیل های مسابقه باید براساس مدل های اتومبیل های جاده ای بنا شوند.
این تغییرات ، فقط در سدان های SLR 5000 و دریچه های SS موجود است ، شامل یک حرکت شبیه چمچه زنی درپوش برقی ، ترمزهای دیسک عقب ، محورهای فرسوده و دیفرانسیل سنگین. همه اینها به پیتر بروک کمک کرد تا A9X را در اولین بازی خود در Sandown Raceway در سال 1977 به پیروزی برساند.

A9X در سالهای بعد بر سلطه سری مسابقات اتومبیلرانی استرالیا قرار گرفت ، در حالی که براک در شش مسابقه با پیروزی در مسابقه Bathurst در سال 1979 پیروز شد و معروف شد که رکورد دامان را در دامان پایانی قرار داد.
برچسب قیمت 495،000 دلاری این هاچ بک باعث می شود این تورنمنت با ارزش ترین جاده ترونا تا کنون به فروش برسد ، با این که رکورد فعلی در سال 2018 365،000 دلار تعیین شده است. همچنین تاریخچه کاملی از این خودرو ، این تورانا نیز با GMH اصلی عرضه می شود. Hatch Hutch ‘، و آن را به گرانترین چادر فروخته شده تاکنون تبدیل کرده است.
این در حالی است که با یک اتومبیل سابق مسابقه Bathurst که توسط باب موریس در سال 2017 با قیمت 715،000 دلار در حراج فروخته شد ، آن را گرانترین تورانا نیست.
CarAdvice می داند متولد فعلی این A9X دو سال است که در مجموعه خود وسیله نقلیه داشته است ، جایی که تورانا در کنار فورد Falcon GTHO فاز سوم زندگی می کرد. فاز III ادعا می کند که با ارزش ترین خودروی مسافرتی استرالیایی که تاکنون فروخته شده است ، هنگامی که گفته می شود یکی از دست ها در سال 2018 بیش از یک میلیون دلار (از جمله حق بیمه خریدار) تغییر کرده است.

هاچ بک هولدن تورانا A9X توسط مایک سلبی در فروش اتومبیل های عضلانی استرالیا ارائه می شود و می توانید در اینجا پیدا کنید.


منبع : Car Advice