خرده فروشان اروپایی از امروز (1 ژوئیه) دیگر مجاز به فروش کدهای بارگیری دیجیتالی برای عناوین شخص اول شخص نینتندو نیستند ، این بدان معنی است که اگر بخواهند بازی های نینتندو را به صورت دیجیتالی خریداری کنند ، مصرف کنندگان مورد رحمت قیمت Nintendo Switch eShop هستند.
پیش از این ، خرده فروشان می توانستند کدهای بارگیری دیجیتالی بازی های شخص ثالث نینتندو مانند Animal Crossing: New Horizons و Super Mario Odyssey را بفروشند ، که پس از آن می توانند در Nintendo eShop بازخرید شوند. این کدهای بارگیری دیجیتال معمولاً ارزان تر از خرید یک بازی به طور مستقیم از طریق Nintendo eShop ، که تمایل به قیمت کامل دارند ، تخفیف های عجیب و غریب 30٪ در حین فروش است.
از لحاظ تاریخی ، نینتندو از ترس اینکه باعث کاهش ارزش ویژگی های فکری آن شود ، تمایلی به تخفیف بازی های خود ندارد. این شرکت مانند مدل دیزنی ، که به ندرت دی وی دی و دیسک های Blu-Ray را ارزان می فروشد ، می فهمد که گیمرها نمی توانند این عناوین را در هر جای دیگر پیدا کنند ، بنابراین کاهش قیمت اغلب به عنوان طولانی مدت مضر است.
این اقدام بحث برانگیز توسط خرده فروش آنلاین UK UK ، فاش شد که نشان داد آنها دیگر قادر به ارائه / فروش کدهای بارگیری دیجیتالی بازی های نینتندو نیستند.

سلام ، فقط برای اطلاع همه ، به دلیل یک تصمیم نینتندو برای همه مناطق EMEA ، از آنجا که از فردا 30/06/20 ساعت 23:00 ما دیگر قادر به ارائه / فروش بازی های کامل دیجیتال نینتندو نیستیم. با این وجود ، ما ادامه خواهیم داد برای ارائه / فروش عضویت آنلاین و اضافه کردن موارد اضافی ، بنابراین ، با این کار در… pic.twitter.com/11hrqvEU1 مارس 29 ژوئن ، 2020
سکه های بیشتری مورد نیاز است
بنابراین چرا نینتندو خرید بازی های دیجیتالی در اروپا را گرانتر کرده است؟ در بیانیه ارائه شده به Nintendo Life ، نینتندو گفت كه پس از “بررسی دقیق بازارهای در حال تحول اروپا در سالهای اخیر” به فروش كد دیجیتال بارگیری برای “نرم افزار منتشر شده خود” پایان داده است.
اما اگر بازی های فیزیکی نینتندو سوئیچ بخرید چه می شود؟ خوب ، آنها هنوز هم بسیار ارزان تر از خرید دیجیتالی خواهند بود ، اما ناامید کننده ، بازی های شخص اول نینتندو علی رغم اینکه اغلب سال هاست ، از کاهش قیمت خودداری می کنند. به عنوان مثال Legend of Zelda: Breath of the Wild هنوز 47.99 پوند در آمازون است که در سال 2007 منتشر شد.
خوشبختانه ، تصمیم نینتندو فقط برای عناوین شخص اول اعمال می شود و بر بازی ناشران شخص ثالث ، بودجه Nintendo eShop ، عضویت Nintendo Switch Online و محتوای افزودنی DLC تأثیر نخواهد گذاشت.
ارزان ترین بسته های پیشنهادی Nintendo Switch ، معاملات و قیمت ها
منبع Tech Radar