بازی Ghost of Tsushima که در انتظار PlayStation 4 است ، نوع بازی ای نخواهد بود که بتوانید فقط در دو جلسه انجام دهید – در حقیقت ، این کار می تواند شما را تا 50 ساعت زمان ببرد.
این تخمین توسط مصاحبه اخیر با وکسل توسط Ghost of Tsushima ، نایت فاکس ، داده شده است. فاکس نسبت به قرار دادن یک شکل دقیق روی طول بازی ، انعطاف پذیر بود و می گوید: “وقتی نتایج با بازیکنان آزمایش شد ،” نتایج کاملاً متفاوت بود “زیرا برخی ترجیح می دادند بازی را بجای آتش سوزی در داستان اصلی بررسی کنند.
اما وقتی از وی سؤال شد که آیا بازی ممکن است ساعت 30 ، 40 ، 50 یا بیشتر برای آن دسته از بازیکنانی که دوست دارند از داستان اصلی دور شوند و اکتشاف کنند ، فاکس پاسخ داد: “بله ، کاملاً” ، افزود: “با این حال ، من به همه توصیه می کنم از مسیر اصلی پیاده شوید و در جزیره Tsushima گم شوید ، چیزهای زیادی برای کشف آنجا وجود دارد. ”
بیشتر از داستان اصلی

جای تعجب آور نیست که Sucker Punch در طول کلی Ghost of Tsushima چهره دقیقی ندارد. games بازی های جهان باز همیشه بسته به بازیکنانشان متفاوت است ، به خصوص وقتی نقشه بزرگی و کامل برای کشف کدام یک داشته باشد ، به نظر می رسد ، Ghost of Tsushima می کند.
Fox در گفتگو با IGN Nordic گفت كه نقشه بازی “عظیم” است و شامل “بیومهای موجود در زمین اصلی ژاپن ، از كوههای برفی گرفته تا جنگلهای بامبو ، گرفته تا آبشارها و مراتع مرتعش است.” فقدان نشانگر نقشه با اضافه کردن این حس به مقیاس ، فقدان نشانگرهای بازی است که Fox امیدوار است بازیکنان را ترغیب کند تا “در Tsushima گم شوند” و “انواع داستانهای پنهان و مواردی را پیدا کنید که با پیروی از کنجکاوی خود به آنها دسترسی پیدا کنید.”

همه بهترین بازی های PS4 که هم اکنون می توانید بازی کنید
همه چیز راجع به نسل بعدی PS5 می دانیم

شما همه The Last of Us 2 را در یک بازی پخش نمی بینید

فاکس همچنین ضمن بزرگنمایی نقشه ، تأکید کرد که ساکر پانچ سعی کرده است چیزی بیش از یک فضای باز خالی ایجاد کند:
ما می خواهیم به اندازه کافی چیزهایی را در اختیار داشته باشیم تا آن را برای پخش کننده حفظ کنیم. ما نمی خواهیم نقشه بزرگی تهیه کنیم و هیچ چیزی در آن نباشد. بنابراین مملو از مردم ، موارد و داستانهایی است که می توانند به کشف آنها بپردازند. ”
بازیکنانی که به دنبال این هستند که حتی بیشتر از بازی خارج شوند و خودشان را به چالش بکشند نیز قادر خواهند بود از سطح دشواری متنوع آن استفاده کنند که در زمان اعلام بازی توسط همکار Chris Zimmerman تأیید شد و اخیراً توسط مدیر خلاق جیسون تأیید شد. کانل در مصاحبه ای با واشنگتن پست:
“اگر بازی خیلی آسان است و می خواهید تجربه ای بسیار چالش برانگیز باشد ، می توانید سطح بالایی از آن داشته باشید. اگر متوجه شدید بازی کمی سخت است ، می توانید آن را پایین بیاورید. باز هم ، این تلاشی است برای تلاش برای هرچه بیشتر بازیکنان. ”
Ghost of Tsushima با انجام کارهای زیادی و اکتشافی ها ، این امکان را دارد که یک بازی باشد که بسیاری از بازیکنان را به انتشار PS5 در تعطیلات 2020 سوق می دهد. Ghost of Tsushima در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 از PS4 آغاز می شود.
از طریق VG247
همه چیز راجع به شبح تسوشیما می دانیم


منبع Tech Radar