نتفلیکس تریلر جدیدی را برای Cursed منتشر کرده است ، درامی تخیلی که با بازیگری کاترین لانگفورد از 13 دلیل برای آن پخش شده است. این درام بازگو کردن افسانه آرتورین از منظر نیمو (لانگفورد) است ، زن جوانی که قصد داشت چهره اصلی آن داستانهایی باشد که به بانوی دریاچه معروف است.
اگر در انتظار انتظار طولانی برای فصل Witcher 2 هستید ، با اضافه شدن امتیاز Peter Mullan از Westworld (که می دانید میلیاردر اسکاتلندی ناپخته و گیر افتاده در یک حلقه زمانی گیر کرده است) ، مانند یک پیشنهاد مشابه به نظر می رسد. آنتاگونیست به نظر می رسد این پالت رنگی شسته شده پیش فرض درام های فانتزی است که احتمالاً تقصیر Game of Thrones است.
نفرین شده از نویسنده تام ویلر و افسانه‌ی کمیک ، فرانک میلر است ، که هر دو قبلاً این داستان را سال گذشته به شکل کتاب منتشر کردند.
تریلر مربوط به نفرین Netflix را در زیر مشاهده کنید. تاریخ انتشار آن برای 17 ژوئیه در سراسر جهان روی سرویس پخش جریانی تعیین شده است.

بهترین نمایش های Netflix
بهترین فیلم های Netflix

آکادمی چتر فصل 2: ​​آنچه می دانیم

آیا نفرین شده خوب خواهد بود؟
این تریلر سرگرم کننده به نظر می رسد ، اما همیشه سخت است که بدانید چه کاری از اثر فرانک میلر ساخته است ، به خصوص در سال های اخیر. برای هر کتاب جنجالی که ترجیح می دهیم مانند Holy Terror از آن بپرهیزیم ، او یک طنز جدید بتمن مانند Dark Knight: Master Race را ارائه می دهد که نشان می دهد یک داستان نویس بزرگ چه می تواند باشد.
کار میلر بسیار قطبی است و دشوار است که بگوییم نفرین در کجا فرود خواهد آمد. در سالی که هیچ درام خیالی دیگری در افق نیست ، قطعاً ما تمایل داریم این برنامه را بررسی کنیم.
بهترین مستندهای Netflix


منبع Tech Radar