شما نمی دانید چه چیزی دارید تا زمانی که از بین رفته است.

پس از گذراندن زمان گذرا در طبیعت ، توییتر ویژگی داستانهای زودگذر خود را که با نام ناوگان شناخته می شود ، که در نوامبر 2020 به نمایش درآمد ، حذف می کند.

توییتر آزمایش ناوگان را در ماه مارس سال گذشته آغاز کرد. این شرکت تصور می کرد که ممکن است بتواند افرادی را که در جمع آوری افکار سرگردان خود در قالب نیمه دائمی این پلتفرم با یک توییت “با فشار کمتر” فریب می دادند ، فریب دهد. بسیاری از پلتفرم های اجتماعی اصلی دارای نوعی محتویات ناپدید شده هستند ، بنابراین منطقی بود که توییتر نیز همه چیز را امتحان کند – اما پس از هشت ماه پخش زنده ، توییتر این ویژگی را از بین می برد.

مانند استوری های اینستاگرام ، ناوگان در بالای جدول زمانی زندگی می کردند ، که در فضای اختصاصی خود برجسته شده بود. با از بین رفتن ناوگان ، Spaces ، اتاقهای صوتی شبیه به Clubhouse توییتر ، همان شکاف را در برنامه اشغال خواهند کرد.

این شرکت امیدوار بود که Fleets کاربران جدیدی را تحت سرپرستی خود قرار دهد ، اما ظاهراً تنها افرادی که این ویژگی جدید را پذیرفته اند ، قبلاً سخت گیران توییتر بودند. توییتر اعلام کرد که برای اطلاع از نحوه مشارکت بیشتر مردم در توییتر و ناوگان ، قرعه کشی مجدد انجام خواهد داد. برخی از اعضای تیم محصول که Fleets را ساخته اند ، افکار خود را در ساعات پایانی این ویژگی در توییتر به اشتراک گذاشتند.

ایلیا براون ، نایب رئیس کالای مصرف کننده توییتر ، گفت: “اگر ما رویکرد خود را تکامل نمی دهیم و هر چند وقت یکبار ویژگی ها را از بین نمی بریم – ما به اندازه کافی فرصت نداریم.” پست وبلاگ.

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که محصولات آینده توییتر طرح نامگذاری جنسیت همجنسگرایان را ادامه دهند که این شرکت به طور تصادفی با نام Fleets “ناوگان” معرفی کرد. (تبریک می گویم ، کارآموز سابق همجنسگرا!)

ظاهراً به دلیل نارضایتی این شرکت ، از بین رفتن سریع این ویژگی است اشتیاق بیشتری برای محصول ایجاد کرد از آنچه قبلاً از ناوگان لذت می برد. توییت توئیتر با اعلام مرگ ناوگان نیز به نوعی تبدیل به یک لحظه به اندازه کافی نمادین شد که این شرکت آن را تبدیل به یک کلاه دار کلکسیونی کرد که روی آن نوشته شده است “متأسفیم یا خوش آمدید” ، تا اطمینان حاصل شود که ناوگان تا زمانی که ما ناگزیر در قلب ما زنده بمانند. فراموش کنید که آنها وجود داشته اند – شاید مناسب ترین ادای احترام از همه.

توییتر به دلیل استفاده ناچیز ، ناوگان خود را در 3 آگوست تعطیل می کند

توییتر Stories ، معروف به “ناوگان” را برای همه کاربران عرضه می کند. همچنین یک رقیب Clubhouse را آزمایش خواهد کرد
منبع Tech Crunch