اسکوئر امروز در معامله ای پرفروش که دنیای فن آوری را تحت تاثیر قرار می دهد ، امروز اعلام کرد که در حال خرید استرالیا است ، Afterpay غول بعدی را در یک معامله 29 میلیارد دلاری تمام سهام پرداخت می کند.

قیمت خرید بر اساس قیمت بسته شدن سهام عادی Square در 30 ژوئیه ، 247.26 دلار تعیین شده است. انتظار می رود این معامله در سه ماهه اول سال 2022 بسته به شرایط بسته شدن بسته شود. قیمت Afterpay با بیش از 30 premium حق بیمه نسبت به آخرین قیمت بسته شدن آن 96.66 دلار استرالیا است.

جک دورسی ، بنیانگذار و مدیرعامل Square ، در بیانیه ای گفت که این دو غول فین تک ، “هدف مشترکی دارند”.

وی در بیانیه ای گفت: “ما تجارت خود را برای این که سیستم مالی عادلانه تر ، در دسترس و فراگیر باشد ، ایجاد کردیم و Afterpay یک مارک قابل اعتماد مطابق با این اصول ایجاد کرد.” “با هم ، ما می توانیم اکوسیستم های Cash App و Seller خود را بهتر متصل کنیم تا محصولات و خدمات قانع کننده تری را برای تجار و مصرف کنندگان ارائه دهیم ، و قدرت را دوباره در دست آنها قرار دهیم.”

ترکیب این دو شرکت برخلاف سایر شرکتها یک غول پرداخت ایجاد می کند. در طول 18 ماه گذشته ، فضای خرید کن ، پرداخت بعداً اساساً منفجر شده است ، مخصوصاً برای نسل های جوان که از ایده استفاده از کارت های اعتباری یا پرداخت سود استفاده نمی کنند و در عوض وام های اقساطی را انتخاب کرده اند که به صورت آنلاین و خرده فروشی رواج یافته است. مغازه ها.

تا 30 ژوئن ، Afterpay به بیش از 16 میلیون مصرف کننده و نزدیک به 100،000 تاجر در سراسر جهان خدمات رسانی کرد ، از جمله خرده فروشان عمده در صنایع مانند مد ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و ورزشی و سایر موارد.

با افزایش استارتاپ های BNPL ، نگاهی به درآمد کلارنا ، تأیید و پس از پرداخت

افزودن Afterpay ، در بیانیه شرکت ها آمده است ، “اولویت های استراتژیک Square” را برای اکوسیستم های فروشنده و Cash App تسریع می کند. Square قصد دارد Afterpay را در واحدهای تجاری موجود فروشنده و Cash App خود ادغام کند ، به طوری که حتی “کوچکترین تجار” بتوانند خرید فعلی را ارائه دهند ، بعداً هنگام پرداخت پرداخت کنید. ادغام همچنین به مصرف کنندگان Afterpay این امکان را می دهد تا پرداخت های اقساطی خود را مستقیماً در Cash App مدیریت کنند. مشتریان Cash App قادر خواهند بود تاجرها را بیابند و خرید کنند ، بعداً مستقیماً BNPL را در برنامه پرداخت کنند.

بنیانگذاران و مدیرعاملان Afterpay ، آنتونی آیزن و نیک مولنار ، پس از پایان قرارداد به Square ملحق می شوند و به رهبری مشاغل تجاری و مصرفی مربوطه Afterpay کمک می کنند. اسکوئر گفت که یک مدیر Afterpay را به هیئت مدیره خود منصوب می کند.

سهامداران Afterpay برای هر سهم خود 0.375 سهم از سهام Square A را دریافت خواهند کرد. به گفته شرکت ها ، این امر برآورد قیمتی در حدود 126.21 دلار استرالیا برای هر سهم بر اساس بسته شدن جمعه میدان است.

آیا تثبیت بیشتری در فضا وجود خواهد داشت؟ این هنوز باید دیده شود و توییتر مطمئناً درباره این که معاملات بعدی چه خواهد بود ، مبهم است. در ایالات متحده ، رقیب Affirm در اوایل سال جاری به بازار عمومی رفت. در 30 ژوئیه ، سهام در 56.32 دلار بسته شد که به طور قابل توجهی پایین تر از قیمت افتتاحیه آن و بالاترین سطح 52 هفته ای 146.90 دلار بود. در همین حال ، رقیب اروپایی کلارنا-که در ایالات متحده به سرعت در حال رشد است-در ماه ژوئن 639 میلیون دلار دیگر به ارزش خیره کننده 45.6 میلیارد دلار پس از پول جمع آوری کرد.

بدون شک مبارزه BNPL برای مصرف کننده آمریکایی تنها با این معامله داغ می شود.

کلارنا ، غول فین تک ، 639 میلیون دلار با ارزش 45.6 میلیارد دلار در میان “حرکت عظیم” در ایالات متحده افزایش می دهد.


منبع Tech Crunch