کاران باجاج ، م founderسس و مدیر عامل WhiteHat Jr ، یک سال پس از فروش استارتاپ به قیمت 300 میلیون دلار به غول فناوری هند Byju’s ، این شرکت را ترک می کند.

Byju Raveendran ، بنیانگذار و مدیر اجرایی Byaj و Byju در ایمیلی به کارکنان خود در روز چهارشنبه گفت که خروج به دنبال تصمیم “متقابل” در زمان خرید WhiteHat Jr.

گپ و گفت در مورد خروج باجاج از شرکت بیش از یک ربع شناور شده است. TechCrunch در اوایل آوریل از Byju پرسید که آیا باجاج قصد دارد این شرکت را ترک کند ، این جزئیات ارزشمندترین استارتاپ هند در آن زمان به عنوان نادرست رد شد.

چند روز بعد ، Byju’s اعلام کرد که تجارت بین المللی خود را به عنوان مدرسه آینده Byju و باجاج به عنوان رهبر آن تغییر نام می دهد.

راویدران در ایمیل امروز گفت: “در حالی که ای کاش او بیشتر می ماند ، کاران یک نیروی طبیعت است و عادت دارد به انتخاب های غیر متعارف بپردازد ، همانطور که همه می دانید ، و من برای او بهترین ها را برای آنچه که مطمئناً خواهد بود آرزو می کنم. مسیر هیجان انگیزی در پیش است. ”

Raveendran گفت Trupti Mukker ، که قبلاً بر تجربه مشتری در WhiteHat Jr نظارت داشت ، اکنون رهبری WhiteHat Jr.

WhiteHat Jr ، که به کودکان برنامه نویسی ، ریاضیات و علوم می آموزد ، یکی از سریع ترین رشد استارتاپ های فناوری در هند است. این استارتاپ همچنین به دلیل اقدام غیرمعمول خود برای شکایت از منتقدان توجه را به خود جلب کرده است.

باجاج امروز به کارکنان خود می نویسد: “در مجموع ، من واقعاً برای راه پیش روی شما بسیار هیجان زده هستم و از اینکه به من اجازه دادید بخشی از زندگی شما باشم در این دوره شدید ، چالش برانگیز اما رضایت بخش که ما با هم تجربه می کنیم ، بسیار متشکرم.”


منبع Tech Crunch