آفرود جدید برونکو دارای قابلیت آفرود و قلاب راست نیز می باشد.

فورد هنوز تأیید کرده است که یک برونکو با دست راست هدایت خواهد شد ، اما یک مصاحبه اخیر تأیید کرده است که این کار غیرممکن است و می تواند زمینه را برای یک برونکو تحویل داده شده در استرالیا در آینده فراهم کند.
وب سایت خبری و گفتگوی Ford Authority به نقل از Paul Wraith ، Bronco و Bronco Sport طراح ارشد ، که گفت: Bronco با رانندگی با دست راست قطعاً عملی است ، و از نظر مهندسی بیش از حد چالش برانگیز نیست.
“در زیر Bronco نزدیک ترین پسر عموی آن است – اگر بخواهید – Ranger … بنابراین سیستم عامل قادر به درایو سمت راست است.”
در حالی که مدت ها بود می دانستیم که Bronco بسیاری از زیربناها را با پلتفرم Ford T6 Ranger استرالیایی مشترک دارد ، این اولین باری است که کسی از فورد رکورد می زند و می گوید قطعاً Bronco با قلاب مناسب امکان پذیر است .

با این حال ، همچنین باید توجه داشته باشیم که فورد بارها و بارها رکورد زده است و می گوید به این زودی ها نباید انتظار برانکو دستی را داشته باشیم.
Wraith ادامه می دهد: “اما ما به درایو سمت راست نگاه کردیم ، و Bronco در ایالات متحده آمریکا به شدت مشهور است اما در سایر نقاط جهان بسیار معروف است ، یا حداقل معروف بود. ما همیشه آماده انجام انواع کارها در آینده هستیم ، اما در حال حاضر ، ما در سمت چپ رانندگی متمرکز هستیم. ”

در حالی که Wraith آن را حکم نکرد ، اما در کوتاه مدت نیز کنار گذاشت.

وقتی اخیراً از مدیر عامل فورد استرالیا ، اندرو بیرچیچ در مورد برونکو س questionال شد ، وی در تأیید هر چیزی در مورد چهار چرخ متحرک به استرالیا مردد بود.
“من چیزی برای اشتراک گذاری در این مورد ندارم غیر از اینکه بگویم Bronco یک شگفت انگیز است. آقای بیرچیچ گفت: “من به عنوان یک کارمند بلند مدت فورد واقعاً از آنچه دیدیم بسیار هیجان زده هستم.”
“من فکر می کنم این یک نمونه عالی از روند طراحی و تمرکز لیزر فورد بر مشتری در ایالات متحده است. فقط در سمت چپ است. بنابراین ، چیزی برای اشتراک در این مورد وجود ندارد ، غیر از اینکه ما از راه آن (در ایالات متحده) هیجان زده ایم. آنها کار شگفت انگیزی انجام داده اند. ”
از زمان تحسین جهانی در ژوئیه سال 2020 ، فورد 230،000 100 دلار سپرده برای Bronco (بدون احتساب Bronco Sport) جمع آوری کرده است. اگرچه تحویل در ژوئن 2021 شروع می شود ، موفقیت در راه اندازی بدان معنی است که دارندگان سپرده در حال حاضر برای یک تاخیر دوازده ماهه تلاش می کنند.

شاید بعد از ارضا شدن خواسته های بازار سمت چپ ، فورد شروع به جستجوی بازارهای کوچکتر و دیگری کند.
هرگز نگو هرگز. لطفا فورد لطفا این کار را انجام دهید.


منبع : Car Advice