بهترین راه برای ایجاد تغییر پایدار، ایجاد فرصت هایی است که در آن کار درست، کار آسانی است. کنفرانس آب و هوای COP26 آینده این فرصت منحصر به فرد را دارد تا استعدادهای جدید را برای نوآوری و به کارگیری گسترده ترین راه حل های ممکن برای تحقق این امر تشویق کند.

وقتی نوبت به یک تصمیم چند ثانیه‌ای یا یک نیروی عادت می‌رسد، مصرف‌کننده معمولی همیشه مسیر راحت‌تر را انتخاب می‌کند، حتی اگر آن مسیر «کار اشتباه» باشد. فناوری ، همراه با همدلی عمیق نسبت به تجربه کاربر ، این فرصت را دارد که با مصرف کنندگان در هر جایی که هستند ملاقات کند – راه حل هایی را ارائه دهد که نه تنها حداقل مورد نیاز برای حل مسأله را برآورده می کند ، بلکه این کار را به نحوی انجام می دهد که برای افراد بیشتری بهتر است. .

اغلب اوقات، من می بینم که شرکت ها – فنی و غیره – این اصل را از دست می دهند.

بیایید یک مثال طولانی مدت نهادینه شده را در نظر بگیریم: بازیافت. همه می دانند که بازیافت کلید کاهش زباله و در نتیجه کاهش تغییرات آب و هوایی است. ما به سادگی نمی‌توانیم با همان سرعتی که در حال حاضر داریم زباله تولید کنیم. بازیافت تلاشی برای کاهش بار زباله در کره زمین است. مفهوم بازیافت ساده است: از چیزهای قدیمی به شیوه های جدید استفاده کنید. با این حال ، هنگامی که مصرف کننده معمولی با تقسیم ثانیه بین سطل آبی یا سطل سیاه روبرو می شود ، خیلی راحت تر می توان یک مورد را به سطل سیاه انداخت تا اینکه گام (های) لازم را برای بررسی قابلیت بازیابی دقیق آن مورد بردارد.

از سوی دیگر ، در Nest ، ما می دانستیم که خانوارهای معمولی وقتی دما را در تمام روز در دمای یکسان تنظیم می کنند ، بخش بزرگی از انرژی را هدر می دهند. همچنین می‌دانستیم که آخرین چیزی که افراد پرمشغله (و همه افراد پرمشغله هستند) به آن نیاز دارند این است که به یاد داشته باشند که ترموستات خود را بر اساس الگوهای آب و هوا، زمان روز یا افزایش مصرف انرژی تنظیم یا تنظیم مجدد کنند.

این یک چیز است که به کسی بگویید ترموستات خود را خاموش کند، زیرا برای کره زمین خوب است. این یک چیز دیگر است که به سادگی ترموستات آنها را به طور خودکار برای آنها خاموش کنید. زمانی که اتوماسیون، داده‌های مصرف انرژی، کنترل‌های برنامه و طراحی را اضافه کردیم که تنظیم دما را به بهترین شکل ممکن می‌سازد، محصولی داشتیم که می‌دانستیم تغییرات پایدار را ایجاد می‌کند. ترموستات Nest Learning به‌طور متوسط ​​10 تا 12 درصد انرژی در گرمایش و 15 درصد انرژی در سرمایش برای هر خانوار صرفه‌جویی می‌کند (آمار بیشتر در اینجا).

در Nest، مطمئناً صرفه‌جویی در مصرف انرژی در خانه را به کار جالبی تبدیل کردیم. اما این همه ماجرا نیست. ما به مشتریان خود آموزش دادیم که منافع هزینه شخصی خود را و همچنین سود کره زمین را ببینند. Nest انجام کار درست را برای مصرف کننده معمولی آسان تر و راحت تر کرد.

اما بیایید از Nest بزرگنمایی کنیم.

این یک لحظه مهم برای فناوری برای حل مشکلات بزرگ است. بزرگترین و مهمترین زمان این مشکلات تغییر آب و هوا است. ما این فرصت را داریم که از پیشرفتهایی که در چند دهه گذشته به دست آورده ایم استفاده کنیم تا برای همه – بله ، همه – سهیم شدن در نجات کره زمین را آسان کنیم. ما نیاز به ایجاد ، تأمین مالی و حمایت از فناوری داریم که در کنار عملکرد خوب واقعاً خوب عمل می کند.

من به عنوان یک سرمایه گذار ، می بینم که شرکت های فناوری هر روز این اصل را پذیرفته یا نادیده می گیرند. چند سال پیش، آرچ رائو، بنیانگذار اسپان را ملاقات کردم و بلافاصله متوجه شدم که چگونه ایده او یک کار دست و پا گیر را آسان می کند و با انجام این کار، باعث ایجاد تغییرات مثبت می شود. امروز، برق رسانی به خانه واقعاً سخت است. مطمئناً، می‌توانید یک پنل خورشیدی یا یک باتری در زیرزمین خود نصب کنید، اما برای صاحبان خانه چالش برانگیز است که بدانند آیا این ابزارها واقعاً به آنها در صرفه‌جویی در انرژی کمک می‌کنند یا خیر. Span یک پنل الکتریکی است که به صاحب خانه اجازه می دهد تمام مدارهای خانه را از راه دور از طریق یک برنامه تلفن کنترل کند. اسپان طراحی کاربر محور را به مقوله غیرجنسی معرفی کرد: برق خانگی.

پروژه امور جهانی TechCrunch

  • معرفی
  • من Nest را تأسیس کردم. در اینجا آمده است که چگونه استارتاپ ها می توانند به حل تغییرات آب و هوا کمک کنند.
  • «جدا کردن زنجیره‌های تأمین فناوری بیشتر از اینکه فایده داشته باشد، ضرر دارد»
  • “فناوری شناسه دیجیتال به سرعت در حال حرکت است. #GoodID اطمینان می دهد که همه چیز را خراب نمی کند “

این سوال پیش می‌آید: اگر بتوانیم طراحی انسان‌محور، فناوری، UX عالی و تفکر محصول نهایی را در حوزه‌های بیشتری به کار ببریم (مهم نیست چقدر “خسته‌کننده” باشد)، چه نوع راه‌حل‌هایی می‌توانیم بسازیم؟ چه نوع مشکلات بزرگی را می توانستیم حل کنیم؟

ما پیشرفت زیادی در حرکت به سمت انرژی های خورشیدی و تجدیدپذیر داشته ایم، اما این کافی نیست. ما باید برنامه ریزی کنیم و منابع را به سمت راه حل ها در همه صنایع اختصاص دهیم. این فراخوان برای اقدام ممکن است از فناوری شروع شود ، اما به حمایت سرمایه گذاران ، گروه های حمایتی غیر انتفاعی و سیاست گذاران نیاز دارد. و ما به رهبرانی نیاز داریم که در اواخر این ماه در گلاسکو جمع شده اند تا نقشه راه مشوق ها را تعیین کنند. هیچ گلوله نقره ای برای تغییرات آب و هوایی وجود ندارد و هیچ شخص ، ایده یا شرکتی وجود ندارد که آن را حل کند. همه ما را می گیرد، همه ایده های ما را می گیرد.

به زبان ساده: مردم انگیزه دارند که کار درست را انجام دهند ، اما تا آنجا که راحت تر باشد. هنگام ساختن ، اجازه دهید طبیعت انسان را به عنوان چالش خود بپذیریم. فناوری که در آزمون راحتی بایستد، در نهایت در آزمون زمان برای ایجاد تغییرات پایدار مقاومت خواهد کرد. چگونه می توانیم کار درست را راحت تر از انجام کار اشتباه انجام دهیم؟ این را درک کنید، به دیگران بیاموزید که چگونه این کار را انجام دهند، و ما خود را در موقعیتی قرار خواهیم داد که جهان را نجات دهیم.

جدا کردن زنجیره‌های تامین فناوری بیشتر از اینکه فایده داشته باشد، ضرر دارد
منبع Tech Crunch