تعداد کمی از کانال های بازاریابی به اندازه خبرنامه های ایمیل گردآوری شده است. آنها یک خط ارتباطی مستقیم و متعلق به مخاطبان شما ارائه می دهند. تقریبا 40 برابر بازگشت سرمایه (40 دلار آمریکا به ازای هر دلار هزینه شده) ، بی نهایت مقیاس پذیر و تقریباً رایگان است.

اما برای باز کردن این مزایا ، باید استراتژیک باشید. در این مقاله ، من قصد دارم تاکتیک هایی را که در منحنی تقاضا استفاده کرده ایم به اشتراک بگذاریم تا لیست خبرنامه های خود را به بیش از 50،000 مشترک با صلاحیت بالا برسانم و نرخ باز بیش از 50 maintain را حفظ کنم.

افزایش تبدیل پنجره با استفاده از قانون 60٪

در حالی که اغلب تصور می شود مزاحم است ، اما پنجره های بازشو کار می کنند. به طور متوسط ​​، آنها 3 of از بازدیدکنندگان سایت را تبدیل می کنند و پنجره های راهبردی و با عملکرد بالا می توانند به حدود 10 conversion تبدیل شوند.

برای ایجاد پنجره های بازشو با میزان بالا و کمتر مزاحم ، قانون 60٪ را امتحان کنید.

  1. صفحه ای را انتخاب کنید که می خواهید پنجره بازشو در آن قرار گیرد. ما صفحاتی را پیشنهاد می کنیم که روی تبدیل متمرکز نیستند (مانند صفحات محصول ، تسویه حساب و ثبت نام). ما دریافتیم که صفحات محتوا بهترین کار را می کنند و می توانند به عنوان سیگنال برای بازدیدکنندگانی که به دنبال چیز خاصی هستند عمل کنند.
  2. تجزیه و تحلیل وب سایت خود را باز کنید و ببینید متوسط ​​زمان صرف شده در آن صفحه چقدر است.
  3. پنجره بازشو را طوری تنظیم کنید که بعد از گذشت 60 درصد از زمان متوسط ​​آن صفحه ظاهر شود.

بنابراین اگر متوسط ​​زمان صرف شده در یک صفحه 50 ثانیه است ، تنظیم کنید که پنجره باز شده شما 30 ثانیه (60 درصد از کل زمان) پس از ورود بازدیدکنندگان به آن صفحه ظاهر شود.

چرا 60 درصد؟ خوانندگان به مطالب شما علاقه نشان داده اند ، اما به پایان جلسه خود نزدیک شده اند. واداشتن آنها به خبرنامه شما برای مشاهده مطالب مرتبط بیشتر در ازای ایمیل آنها منصفانه به نظر می رسد.

برای تشویق مشترکان جدید برای باز کردن ایمیل خوش آمد گویی خود ، سعی کنید الگوی ایمیل خوش آمد گویی را با استفاده از تأخیر تأخیری و فرستنده ای قابل تشخیص بشکنید.

نمونه هایی از خبرنامه خود را برای اثبات کیفیت ارائه دهید

اگر بازدیدکننده ای در محتوای شما جدید است ، درخواست از او برای ثبت نام در خبرنامه شما می تواند گامی بزرگ باشد و اکثر بازدیدکنندگان جدید تغییر نمی دهند. برای کاهش فاصله بین خواننده و مشترک جدید ، نمونه ای را در صفحه ثبت نام ارائه دهید. از جذاب ترین خبرنامه خود به عنوان نمونه برای اثبات کیفیت بالای محتوای خود استفاده کنید.

برای منبع جذاب ترین محتوای خود ، بر اساس نرخ باز و پاسخ ها فیلتر کنید. در ارائه دهنده خدمات ایمیل خود ، نسخه های قبلی خود را بر اساس نرخ باز مرتب کنید. این به شما کمک می کند تا تشخیص دهید کدام خطوط موضوعی بیشتر در بین خوانندگان موجود محبوب هستند. محبوب ترین خط موضوعی خود را تغییر دهید تا آن را به عنوان سرصفحه در صفحه ثبت نام خبرنامه خود تبدیل کنید.

در مرحله بعد ، وارد صندوق ورودی خود شوید و بر اساس پاسخ به خبرنامه خود مرتب سازی کنید. مشخص کنید کدام روزنامه بیشترین پاسخ را از خوانندگان شما دریافت کرده است. این یک سیگنال مثبت است که محتوای آن نسخه بیشترین طنین را داشته و یک انتخاب محکم برای نمونه رایگان شما خواهد بود.

نمونه هایی از خبرنامه خود را برای اثبات کیفیت خود ارائه دهید

اعتبار تصویر: منحنی تقاضا

ایمیل های افراد واقعی بیشتر باز می شود

افراد پس از ثبت نام ، ایمیل های خوش آمد گویی را نادیده می گیرند. اما ، کسانی که ایمیل خوش آمدگویی شما را باز می کنند به احتمال زیاد خبرنامه های شما را به طور مداوم باز می کنند.

برای تشویق مشترکان جدید برای باز کردن ایمیل خوش آمد گویی خود ، سعی کنید الگوی ایمیل خوش آمد گویی را با استفاده از تأخیر تأخیری و فرستنده ای قابل تشخیص بشکنید.

ایمیل استقبال خود را به مدت 45 دقیقه به تأخیر بیندازید. این امر بازتابی را که مشترکان جدید باید از ایمیلی که چند ثانیه پس از ثبت نام به آنها ارسال می کند نادیده بگیرند ، دور می زند. ما 45 دقیقه را ایده آل می دانیم ، زیرا تاخیر به اندازه کافی طولانی است که الگو را می شکند ، اما نه آنقدر که ایمیل شما در صندوق ورودی آنها دفن شود.

استقبال خود را از یک شخص ارسال کنید ، نه از یک حساب تجاری. ما متوجه شدیم این تاکتیک به ویژه هنگامی موثر است که فرستنده موسس کسب و کار یا شخصی با مخاطبان ثابت است. از عکس آن شخص و نه لوگوی شرکت خود برای برجسته شدن ایمیل استفاده کنید.

برای جلوگیری از سرریز شدن صندوق ورودی واقعی فرستنده ، یک زیر دامنه برای وب سایت خود ایجاد کنید که منحصراً برای ارسال ایمیل استفاده می شود. برای فرستنده خود حساب ایجاد کنید و از آن برای خبرنامه خود استفاده کنید. با این کار از وارد شدن بیش از حد صندوق ورودی آنها جلوگیری می شود و سلامت دامنه ارسال کننده شما حفظ می شود.

ایمیل های افراد واقعی بیشتر باز می شود

اعتبار تصویر: منحنی تقاضا

برای مشترکین جدید سوپرایشی ارسال کنید

مشترک جدید مشتاق دریافت اولین شماره خود است. برای اطمینان از رضایت آنها ، بهترین مطالب خود را از شماره های گذشته در یک سوپرایز قرار دهید. اما مراقب باشید از همان محتوایی که در صفحه ثبت نام خود به عنوان نمونه قرار داده اید استفاده نکنید.

این اولین سوپرایس را با ایمیل خوش آمد گویی ارسال کنید تا مشترکان جدید شما بلافاصله از خبرنامه شما ارزش دریافت کنند. با شروع بهترین محتوا ، مشترکان شما را برای بازکردن ایمیل های آینده هیجان زده می کند.

ما دریافتیم که ایمیل های استقبال کوتاه تر بهتر از ایمیل های طولانی مدت عمل می کنند. پیام خوش آمدگویی خود را کوتاه و شماره افتتاحیه خود را محکم نگه دارید. پس از دریافت ایمیل خوش آمد گویی و اولین انتشار فوق ، آنها را به آهنگ رایانامه معمولی اضافه کنید.

ارسال یک فوق العاده شماره برای مشترکین جدید

اعتبار تصویر: منحنی تقاضا

ارسال ایمیل های کمتر را در نظر بگیرید

نظرسنجی کردیم بیش از 24000 بازاریاب در توییتر پرسیدن اینکه آیا مردم از “خستگی روزنامه” رنج می برند یا خیر ، باعث لغو اشتراک آنها می شود.

نتایج: 80 درصد از پاسخ دهندگان در صورت دریافت ایمیل های زیاد لغو اشتراک می کنند.

برای جلوگیری از فشار زیاد مشترکین:

به مشترکان خود اجازه دهید تعداد دفعات ارسال ایمیل را کنترل کنند: برخی از مشترکان آنها را هفتگی و برخی دیگر ماهانه می خواهند. در پاورقی ایمیل خود ، پیوندهای انصراف ایجاد کنید که به مشترکان امکان می دهد تا سرعت دریافت ایمیل را سفارشی کنند. به آنها این فرصت را می دهید که از ایمیل های مکرر خودداری کنند در حالی که هنوز مشترک هستید ، آنها را به عنوان مخاطبین معتبر در لیست ایمیل شما نگه می دارد. شما می خواهید از دست دادن کامل آنها به عنوان مشترک جلوگیری کنید.

ارسال ایمیل کمتر: با محدود کردن تعداد ایمیل هایی که مجاز هستید هر چهار ماه یکبار ارسال کنید ، شما را مجبور می کند در مورد محتویات آن ایمیل ها بیشتر فکر کنید. حجم زیاد ایمیل ها فقط به خاطر وجود در صندوق ورودی مشترکین شما می تواند شما و خوانندگان شما را از بین ببرد. ما همبستگی بسیار کمی بین حجم ایمیل ها و نرخ تبدیل حاصله مشاهده کرده ایم.

ایمیل های خود را سرگرم کننده کنید – نه فقط آموزشی

اکثر ایمیل های صندوق ورودی شما جدی هستند. برای برجسته شدن ، تزریق برخی از الگوهای رفتاری ، شوخی ها یا پیوندهای جالب از سراسر وب را در نظر بگیرید.

ما دریافتیم که این تاکتیک بسیار خوب عمل می کند ، زیرا در هر ایمیل به خوانندگان شما ضربه دوپامین می دهد. هر قسمتی از محتوای خبرنامه ای که می نویسید برای هر مشترکی طنین انداز نخواهد بود. از طرف دیگر طنز می تواند جذابیت گسترده ای داشته باشد. شامل محتوای جالب و سرگرم کننده اطمینان می دهد که هر خواننده احساس رضایت می کند.

همچنین به ایجاد عادت کمک می کند. اگر هر نسخه کمی متفاوت باشد ، خواننده شما هرگز مطمئن نخواهد شد که وقتی نسخه جدیدی به صندوق ورودی آنها وارد می شود ، چه چیزی را باز می کند. ما دریافتیم که افزودن چیزهای سرگرم کننده در پایین خبرنامه به خوانندگان پاداش می دهد: مطالب جدی را بخوانید ، سپس با مطالب سرگرم کننده پاداش بگیرید.

ما به هر شماره یک الگوی رفتاری اضافه می کنیم. مردم پاسخ می دهند تا به ما بگویند چقدر از آن قدردانی می کنند.

یک الگوی رفتاری خنده دار یا محتوای جالب برای جذب خوانندگان خود اضافه کنید

اعتبار تصویر: منحنی تقاضا

ارجاع ها را یکپارچه کنید

ارجاع یک راه رایگان برای توسعه خبرنامه شما است. برای افزایش شانس مشترکانی که شما را به دیگران ارجاع می دهند ، اطمینان حاصل کنید که این فرایند بیش از 25 ثانیه طول نمی کشد.

در پایان هر شماره به خوانندگان یادآوری کنید که می توانند به دیگران مراجعه کنند. یک راه ساده این است که از آنها بخواهید ایمیل را به دوستی ارسال کنند که برایش جالب است. یک جمله کوتاه در مقدمه خبرنامه خود قرار دهید تا به افراد ارجاع داده شود که کجا می توانند مشترک شوند. شامل پیوند.

یک تاکتیک پیشرفته این است که لینک منحصر به فرد مشترک به یک برنامه ارجاع را شامل شود تا بتواند تعداد افرادی را که دعوت کرده اند پیگیری کند. به آنها این امکان را بدهید که از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

همچنین باید از هر شماره نسخه وب داشته باشید تا محتوای شما به راحتی در خارج از ایمیل به اشتراک گذاشته شود. اکثر ارائه دهندگان خدمات ایمیل به طور خودکار یک پیوند وب ایجاد می کنند که می توانید از طریق رسانه های اجتماعی یا جاهای دیگر تبلیغ کنید. همچنین می توانید محتوا را کپی کرده و به عنوان پست وبلاگ به وب سایت خود ارسال کنید تا از موتورهای جستجو ترافیک ایجاد کند.

در نظر گرفتن پاداش برای کسانی که خبرنامه شما را ارجاع می دهند. کالاها به احتمال زیاد تنها در صورتی تشویق خواهند شد که نام تجاری شما بسیار شناخته شده یا بسیار منحصر به فرد باشد. پیشنهاد می کنیم با استفاده از محتوای منحصر به فرد ، مراجع را تشویق کنید. برای مشترکانی که پنج یا بیشتر از دوستان خود را معرفی کرده اند ، یک شماره پاداش ماهانه ارسال کنید. این امر هزینه های شما را پایین نگه می دارد و به مشترکان شما مقدار بیشتری از خواسته آنها را می دهد.

توجه داشته باشید که قبل از اثرگذاری ارجاع ها ، به تعداد قابل توجهی از مشترکان نیاز خواهید داشت. ما دریافتیم که آستانه حدود 10،000 مشترک است. اما اگر مخاطبان شما بسیار مشغول هستند یا جامعه ای که به آن خدمت می کنید فعال است ، اجرای یک برنامه ارجاع رایگان عملاً هیچ گونه منفی ندارد.

چگونه می توان فالوورها را به مشترک تبدیل کرد

مشترکین شما به احتمال زیاد از طریق یک کانال رسانه های اجتماعی از محتوای شما مطلع خواهند شد ، اما مخاطبان رسانه های اجتماعی از این پلتفرم اجاره داده می شوند – شما صاحب یک کانال مستقیم برای ارتباط با آنها نیستید. تبدیل پیروان به مشترکین خبرنامه یکی از راه های کنترل مستقیم خط ارتباطی و تعمیق روابط شما با مخاطبان است.

هنگام دنبال کردن دنبال کنندگان خود برای عضویت در خبرنامه ، پیوندی را در بیوگرافی خود وارد کنید. این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما بسیاری از مردم این کار را نمی کنند. هنگامی که شخصی با نمایه رسانه های اجتماعی شما روبرو می شود ، برای خبرنامه دعوت به عمل کنید. در غیر این صورت ، آنها نمی دانند که شما حتی یک خبرنامه دارید.

همچنین می توانید یک موضوع توییتر یا پست LinkedIn را کوتاه کنید و به مردم بگویید که برای بقیه اطلاعات مشترک شوند. احتمالاً نمی خواهید از این تاکتیک بیش از حد استفاده کنید.

یک پیشنهاد یا محتوای منحصر به فرد ایجاد کنید که فقط از طریق خبرنامه قابل دسترسی است. این امر باعث می شود تا پیروان شما به لیست ایمیل شما بپیوندند تا به محتوای منحصر به فرد یا پیشنهادات منحصر به فرد دسترسی پیدا کنند.

خلاصه

جذب مشترکین جدید: از پنجره های بازشو که مربوط و فقط برای خوانندگان با هدف بالا در سایت شما استفاده می شود ، استفاده کنید. مدرکی ارائه دهید که چرا آنها باید در خبرنامه شما با محتوای نمونه مشترک شوند. ایمیل خوش آمدگویی خود را برجسته کنید و اولین شماره را با بهترین محتوا بارگذاری کنید.

حفظ مشترکین: برای اینکه مشترکان خود را بیشتر بخواهید ، ایمیل های کمتری ارسال کنید. طنز و پیوندهای جالب بپاشید تا خبرنامه شما به یک عادت تبدیل شود.

تبلیغ خبرنامه شما: از انحصاری و پیشنهادات استفاده کنید تا پیروان رسانه های اجتماعی خود را به اشتراک در خبرنامه خود وصل کنید. از مشترکین خود بخواهید تا خبرنامه خود را به دیگران ارجاع دهند تا پایگاه مشترک شما افزایش یابد.

منحنی تقاضا: 7 نوع تبلیغ که نرخ کلیک را افزایش می دهد
منبع Tech Crunch