قبل از اینکه بفهمید ، فصل خرید نوامبر اینجا خواهد بود و Best Buy با معامله تلویزیونی جمعه سیاه جمعه که فقط برای امروز معتبر است ، یک نگاه اجمالی به ما می کند. خرده فروش تلویزیون Insignia 70 اینچ 4K Fire TV 2020 را برای فروش با قیمت 499.99 دلار (649.99 دلار) ارائه می دهد. این یک تخفیف 150 دلاری و یک قیمت خارق العاده برای یک تلویزیون هوشمند 4K با صفحه نمایش بزرگ است.
معاملات تلویزیونی 4K روز:

تلویزیون هوشمند 4K 70 اینچی کاملاً جدید Insignia: 649.99 دلار 499.99 دلار در بهترین خرید
فقط امروز می توانید تلویزیون 70 اینچی 4K 2020 Insignia 2020 را با قیمت 499.99 دلار دریافت کنید. تلویزیون هوشمند دارای تجربه Fire TV است که به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های مورد علاقه خود را از صفحه اصلی مجموعه خود پخش کنید.
مشاهده معامله

تلویزیون هوشمند Insignia 2020 دارای تجربه Fire TV داخلی است که به شما امکان می دهد محتوا را از برنامه های مورد علاقه خود مانند Netflix ، Hulu ، Prime Video و موارد دیگر پخش کنید. تلویزیون Ultra HD همچنین دارای یک ریموت صوتی با الکسا است بنابراین می توانید از صدای خود برای راه اندازی برنامه ها ، جستجوی عناوین ، پخش موسیقی و کنترل دستگاه های خانه هوشمند استفاده کنید. شما همچنین به لطف کیفیت تصویر 4K Ultra HD و Dolby Vision HDR تجربه ممتازی را تجربه خواهید کرد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، این معامله تلویزیونی 4K فقط برای امروز معتبر است ، بنابراین شما باید قبل از شروع رسمی جنون جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، این معامله را کنار بگذارید.

به دنبال معاملات بیشتر Fire TV هستید؟ با ارائه پیشنهادات در منطقه خود ، کمترین قیمت ها را از سراسر وب در اینجا پیدا خواهید کرد.

بهترین معاملات امروز Insignia 43-Inch 4K Fire TV Edition

مشاهده مشابه آمازون ایالات متحده
آمازون

اطلاعات قیمت ندارد

آمازون را بررسی کنید

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

TechRadar در حال جستجو برای هر خرده فروش و جمع آوری تمام معاملات برتر در دوره جمعه سیاه است ، و ما بهترین معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را در مقالات آسان برای هدایت قرار داده ایم تا به شما کمک کند معاملات مورد نظر خود را پیدا کنید برای.


منبع Tech Radar