اگر شما به بهترین معاملات آیفون 12 Verizon در این هفته علاقه دارید یا از خود می پرسید که چگونه می توانید بهترین پس انداز ممکن را بدست آورید ، به مکان مناسب رسیده اید. راهنمای سریع ما اینجا است تا هر آنچه را که باید در مورد واجد شرایط بودن برای پیش خریدهای این هفته بدانید به علاوه آنچه با هم ترکیب می شوند تا پس انداز هنگفتی کسب کنید ، به شما بگویید.

پیشنهادات Verizon بسیار پیچیده است. به این دلیل که اغلب معیارهایی وجود دارد که باید قبل از استفاده از بهترین معاملات در سایت آنها ، واجد شرایط شوید. قفل شدن پس انداز در تجارت تلفن های قدیمی یا مشتریانی که به طور انحصاری از شرکت های مخابراتی رقیب وارد می شوند ، غیرمعمول نیست و معاملات این هفته ورایزون آیفون 12 نیز از این قاعده مستثنی نیستند. هیچ جای نگرانی وجود ندارد ، زیرا ما اینجا هستیم تا پیشنهادات این هفته را به زبان انگلیسی ساده تجزیه و تحلیل کنیم و به شما بگوییم دقیقاً چه چیزی را برای پول خود دریافت می کنید و برای استفاده از بهترین پیشنهادات و قیمت ها چه کاری باید انجام دهید.

معاملات آیفون 12 | معاملات ورایزون | بهترین معاملات تلفنی | بهترین برنامه های تلفن همراه

معاملات آیفون 12 Verizon

آیفون 12 اپل | مشتریان جدید | 33.33 دلار 10.37 دلار در ماه با خرید و فروش و طرح جدید نامحدود
شاید بهترین معامله آیفون 12 Verizon در این هفته مختص مشتریان جدیدی باشد که در کنار انتخاب آیفون جدید با برنامه نامحدود ، با یک دستگاه قدیمی تجارت می کنند. اگر واجد شرایط باشید ، Verizon 550 دلار از قبض تلفن شما را در طول مدت 24 قرارداد خود تخفیف می دهد تا هزینه ماهانه را به کمی بیش از 10 دلار برساند ، بد نیست.
مشاهده معامله

آیفون 12 اپل | ارتقا | 33.33 دلار 14.95 دلار در ماه با خرید و فروش و طرح جدید نامحدود
مشتری جدیدی نیستید؟ جای نگرانی نیست ، شما همچنان می توانید بیش از 50٪ از صورتحساب ماهانه خود را با یک معامله واجد شرایط در یک دستگاه قدیمی به علاوه یک برنامه داده نامحدود جدید خرد کنید. اگرچه به عنوان پیشنهاد مشتری جدید کاملاً پس انداز نمی کند ، اما در کل 2440 دلار در 24 ماه تخفیف می گیرد ، که به هیچ وجه بد نیست.
مشاهده معامله

آیفون 12 اپل | سوئیچ | کارت هدیه 250 دلاری همراه با سوئیچ و طرح جدید نامحدود
اگر در این هفته تغییر قیمت می دهید ، از کد FALLSWITCH250 یا FALLSWITCH150 پس از پرداخت در بخش تخفیف سایت Verizon استفاده کنید تا با هر معامله آیفون 12 در Verizon ، تا 250 دلار کارت هدیه رایگان دریافت کنید. این علاوه بر پیشنهادات خارق العاده دیگر در این هفته است ، بنابراین اگر در آن نقطه شیرین جایی که هم سوئیچ می کنید و هم تجارت می کنید ، در اینجا تخفیفات بالقوه بسیار سنگین را می بینید.
مشاهده معامله

Apple iPhone 12: آیفون بخرید و 150 دلار در iPad صرفه جویی کنید
تمام مشتریانی که آیفون جدیدی خریداری می کنند ، مجاز به تخفیف اضافی در تمام iPad های خریداری شده از طریق فروشگاه Verizon هستند ، حتی در iPad و iPad Air کاملاً جدید. گرفتن؟ شما نمی توانید از این پیشنهاد در رابطه با معاملات فوق استفاده کنید ، بنابراین بهترین کار این است که فقط در صورت معامله یا تغییر کار از این پیشنهاد استفاده کنید.
مشاهده معامله

Apple iPhone 12: آیفون بخرید و 100 دلار در Apple Watch صرفه جویی کنید
یا اینکه ، اگر آن ساعت جدید Apple Watch Series 6 یا Apple Watch SE را پاک کرده اید ، می توانید تخفیف مشابهی را از خریدهای جدید آیفون دریافت کنید. باز هم ، این پیشنهاد نمی تواند همراه با معاملات سوئیچینگ و به روزرسانی بالا استفاده شود ، بنابراین این گزینه به عنوان پاداش فقط در صورت عدم واجد شرایط بودن در معاملات فوق مورد استفاده قرار می گیرد.
مشاهده معامله

معاملات Verizon iPhone 12 Pro

Apple iPhone 12 Pro | مشتریان جدید | 41.66 دلار 18.70 دلار در ماه با خرید و فروش و طرح جدید نامحدود
صرفه جویی 550 دلاری برای کلیه مشتریان جدیدی که این هفته آیفون 12 پرو جدید را در Verizon انتخاب می کنند علاوه بر یک برنامه نامحدود ، در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است که این پس انداز به عنوان تخفیف ماهیانه در هر چرخه در طول 24 ماه اعمال می شود ، در حالی که قبض شما در مقابل پس انداز مقدماتی کاهش می یابد.
مشاهده معامله

Apple iPhone 12 Pro | مشتریان موجود | 41.66 دلار 23.92 دلار در ماه با خرید و فروش و طرح جدید نامحدود
و مشتریان فعلی نیز در صورت خرید و فروش یک دستگاه قدیمی و خرید تلفن همراه با یک طرح جدید نامحدود ، می توانند قیمت تمام شده معاملات آیفون 12 پرو را در Verizon کاهش دهند. اگرچه نرخ عالی مشتری های جدید کاملاً برابر نیست ، اما این یک گزینه عالی برای اکثر مردم خواهد بود.
مشاهده معامله

Apple iPhone 12 Pro | سوئیچ | کارت هدیه 250 دلاری همراه با سوئیچ و طرح جدید نامحدود
مبدل ها ، پس از پرداخت در مرکز تخفیف دیجیتال Verizon ، از کد FALLSWITCH250 یا FALLSWITCH150 استفاده کنید تا با هر خرید آیفون 12 پرو ، 250 دلار کارت هدیه رایگان دریافت کنید. پس از آن کارت هدیه می تواند در تعدادی تبلت ، تلفن ، لوازم جانبی و حتی به عنوان روشی برای پرداخت قبض ماهیانه شما خریداری شود.
مشاهده معامله

Verizon iPhone 12: سQالات متداول
معاملات آیفون 12 Verizon: آیا می توانم آن را رایگان دریافت کنم؟
بله ، نوعی با ترکیب معامله جدید مشتری و تغییر معاملات آیفون 12 Verizon ، از نظر فنی مبلغی را آزاد می کنید و همان مبلغی را که در ابتدا برای تلفن پرداخت می کردید تخفیف می دهید. آیا این رایگان است؟ این خطوط در کتابهای ما تار می شوند زیرا دو پیشنهاد تعویض موجود در حال حاضر فقط کارت های هدیه Verizon را به شما می دهند نه تخفیف های مسطح.
این کارتهای هدیه Verizon را می توان برای مواردی مانند لوازم جانبی ، رایانه لوحی ، پرداخت قبض و حتی تلفنها استفاده کرد که البته اگر از آنها برای پرداخت قبوض خاص خود استفاده می کنید ، می تواند به تلفن رایگان اضافه شود. تخفیف ها را باید خودتان اعمال کنید ، به علاوه آنها را از طریق کدهای ارائه شده در هنگام پرداخت بازپرداخت می کنید ، بنابراین مطمئناً از مراحل دیگری که باید در اینجا انجام دهید آگاهی دارید تا آیفون 12 رایگان را در Verizon خریداری کنید.
آیفون 12 چه زمانی ارسال می شود؟
معاملات آیفون 12 Verizon برای پیش سفارش هم اکنون در دسترس هستند اما برای تاریخ انتشار 30 اکتبر ارسال می شوند. این بدان معناست که اگر اکنون سفارش دهید ، دستگاه خود را به محض راه اندازی رسمی دریافت خواهید کرد.
آیا باید برای انتشار آیفون 12 منتظر بمانم؟

معاملات اولیه پیش خرید در Verizon ، به طور کلی ، نسبت به پیشنهادات پس از انتشار کمی قوی تر هستند ، بنابراین احتمالاً با تصویب اولیه ، چیز زیادی از دست نخواهید داد. حتی با جمعه سیاه امسال که در گوشه گوشه ای قرار دارد ، ماه آینده انتظار تخفیف گسترده آیفون 12 را نخواهیم داشت ، اگرچه ممکن است در ماه نوامبر شاهد نوع دیگری از معامله باشیم.
انواع محبوب دیگر معاملات تلفنی در Verizon شامل مواردی مانند خرید یکی ، دریافت رایگان با یک طرح جدید نامحدود و تخفیف های انحصاری بصورت آنلاین است. این موارد به طور معمول برای آیفون های قدیمی و دستگاه های اندرویدی اختصاص داده می شود ، بنابراین بعید به نظر می رسد به این زودی ها شاهد برش آنها در آیفون 12 باشیم.


منبع Tech Radar