کیفیت و طراحی صفحه کلیدهای MacBook اپل در سالهای اخیر مورد بحث و تبادل نظر بوده است که اجرای سوئیچ Butterfly مخوف شرکت Cupertino جالب توجه ترین است.
در حالی که اپل برای رفع نگرانی های کاربران خود اقدام کرده است ، به طور رسمی سوئیچ های پروانه ای را با MacBook Pro 16 اینچی سال گذشته خاموش کرد ، اما به نظر می رسد این غول فناوری کاملاً با استفاده از تنظیمات صفحه کلید انجام نشده است.
مطابق اسناد به دست آمده توسط Patently Apple ، سازنده مک بوک درخواست اختراع را برای نوع جدید کیبورد قابل جمع شدن ارائه داده است که هنگام بسته شدن ، وارد پایه بدن لپ تاپ می شود.

MacBook Pro 16 اینچی اپل برای پایان دادن به عصر صفحه کلیدهای پروانه
چگونه صفحه کلید MacBook Pro Butterfly برای بازی بد است
به نظر می رسد برخی مک بوک های جدید از مشکلات USB رنج می برند

طراحی صفحه کلید را بر روی لرزشگیر قرار می دهد ، که به یک لایه پایه وصل می شود. حالت دوم هنگامی که مک بوک به ترتیب باز یا بسته می شود بالا می رود یا پایین می آید و این به لحاظ نظری باید به اپل اجازه دهد که حتی در آینده مک بوک های نازک تری تولید کند.
در زیر تصویری از حق ثبت اختراع ارائه شده است که نشان می دهد چگونه عملکرد صفحه کلید جمع شده در دو حالت باز و بسته کار می کند.

(اعتبار تصویر: به طور هوشمند اپل) در حالی که دفتر ثبت اختراع ایالات متحده فقط امروز حق ثبت اختراع را آشکار کرد ، درخواست اپل در سه ماهه سوم سال 2019 ارسال شد.
اینکه آیا این شرکت قصد دارد ایده کیبورد قابل جمع شدن خود را به بازار عرضه کند ، حدس هر کسی است ، اگرچه مطمئناً جالب است که ببینیم چقدر رقیب MacBook اپل چقدر نازک تر است.
اینها بهترین مکینتاش و مک بوک های سال 2020 هستند


منبع Tech Radar