آن قدر قوی باش تا هر روز با زندگی روبرو شوی

خودرو

مزایای کارت طلایی امداد خودرو ایران چیست ؟ به گزارش «اخبار خودرو»، شرکت امدادخودروایران زیرمجموعه گروه صنعتی ایران‏ خودرو از سال 1380 برای اتفاقات و حوادث رانندگی تمهیدات ویژه‏ ای اندیشیده است: مجموعه خدماتی تحت عنوان کارت طلایی.

کارت طلایی چیست و چه مزیتی نسبت به سایر خدمات مشابه دارد ؟

ایجاد یک سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین آرامش و اطمینان خاطر برای دارندگان خودرو یک نیاز ضروری است ،به همین منظور امداد خودرو ایران، خدمات جبران خسارت و فراتر از آن را تحت عنوان کارت طلایی کرد.

کارت طلایی امکان جبران خسارت در صورت خرابی، سرقت، حمل‌ونقل رایگان خودروی در راه مانده و… را فراهم می‌کند. خدمات کارت طلایی مختص خودروهای ایران‌خودرو است و برای خودروهای سایر شرکت‌ها فقط حمل‌و‌نقل رایگان در صورت خرابی خودرو را دارد. درصورتی‌که از خودروهای شرکت ایران‌خودرو استفاده می‌کنید، می‌توانید به کارت طلایی به‌عنوان جایگزینی برای بیمه بدنه فکر کنید.

انواع مختلف کارت طلایی

در حال حاضر کارت های طلایی در پنج سطح مختلف که شامل کارت طلایی سال و کارت های طلایی یک تا چهار ستاره  است به خودروهای سواری تولیدی ایران‏ خودرو با عمر کمتر از 10 سال قابل ارائه می باشد.

عمده خدمات کارت طلایی شامل پاسخگویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان،‌ مشاوه فنی، انجام فعالیت های امدادی به صورت شبانه روزی، حمل و جابجایی خودرو و انتقال سرنشینان به صورت رایگان و ارایه خدمت های ادواری و نگهداری، تعمیرات در محل و خدمت در محل طبق تعرفه های تعیین شده است. برخی خدمات نیز مانند هزینه خواب یا تعویض خودرو در خسارت کلی و… طبق ضوابط موجود ارایه می شود

سرویس دوره ای و تعمیر در محل

حتما تجربه استفاده از خدماتی را درب منزل داشته اید. از ارائه سرویس توسط سوپرمارکت ها و رستوران ها گرفته تا ارسال مدارک و ارائه خدمات بیمه ای و

علت این تغییرات در روند ارائه خدمات تنها یک موضوع می باشد، رضایت و راحتی مشتریان.

در همین راستا این شرکت اقدام به ارائه خدمات “سرویس در محل” به مشتریان خود نموده است تا بتواند اندکی از دغدغه های مشتریان محترم را بکاهد.

از جمله خدمات قابل ارائه  انجام سرویس‏ های دوره ‏ای، سرویس‏های تابستانی و زمستانی، انجام تعمیرات مربوط به سیستم خنک کننده، انجام تعمیرات مربوط به سیستم سوخت‏ رسانی، انجام تعمیرات مربوط به سیستم برق و الکترونیک، انجام تعمیرات مربوط به سیستم ترمز، انجام تعمیرات مربوط به سیستم کلاچ (به جز دیسک و صفحه کلاچ)، تعویض باطری، دینام ، انژکتور ، رادیاتور، قفل، سنسور روغن و.. و انجام تعمیرات مربوط به تزئینات و…است.

آیا کیفیت خدمات “سرویس در محل” با کیفیت خدمات حضوری در محل تعمیرگاه ها متفاوت است؟

همانند خدمات حضوری این شرکت، مطابق با استانداردهای شرکت ایران خودرو انجام می شود. این خدمات توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده امداد خودرو ایران در محل مورد نظر مشتریان (محل سکونت، محل کار و …) صورت می گیرد. بنابراین هیچ تفاوتی بین خدمات “سرویس در محل” و خدمات حضوری در تعمیرگاه وجود ندارد.

چرا باید کارت طلایی تهیه کرد ؟

امداد سیار( شبانه روزی و در سراسر کشور) به مدت یک سال از جمله مزایای کارت طلایی است. در صورتی که خودرو دچار نقص فنی شده و شما در هر کجای ایران نیاز به کمک داشته باشید کافیست تنها با شماره سراسری 096440 تماس گرفته و در زمان تقریبی 30 دقیقه منتظر امدادگران ماهر امدادخودروایران باشید.

فراگیری و در دسترس بودن از دیگر ویژگی ها و مزایای کارت طلایی است که امکان بهره‏ گیری از پوشش نمایندگی‏ های مجاز گروه صنعتی‏ ایران‏ خودرو در سراسر کشور و ارائه خدمات استاندارد را برای مشتریان فراهم کرده است

کارت طلایی طرحی به نام “نو سوار” دارد؛ درصورتی‌که حادثه‌ای رخ دهد و هزینه تعمیر خودرو بیش از 60% ارزش خودرو باشد یا بنا به نظر کارشناس امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد و یا زمان پیش‌بینی‌شده برای تعمیر آن طولانی باشد ، کارت طلایی با پرداخت مابه‌التفاوت، اقدام به تعویض کلی خودرو می‏ کند.اخبار خودرو

پست های مرتبط
خودرو

حذف تیوب و نوار از لاستیک‌های حواله‌ای توسط برخی کارخانه‌های داخلی!

خودرو

لغو پروانه اعتبار تاکسی‌های اینترنتی فاقد معاینه‌فنی

خودرو

ممنوعیت واردات خودرو؛ ارزبرترین ممنوعیت تجاری!

خودرو

رشد قیمت سهام خودرویی‎ها با ورود نقدینگی‌های سرگردان شتاب می گیرد