مجیک ، استارتاپ مستقر در سانفرانسیسکو که فناوری احراز هویت بدون رمز عبور “plug and play” را ایجاد می کند ، 27 میلیون دلار از بودجه سری A جمع آوری کرده است.

این دور با هدایت Northzone و با مشارکت Tiger Global ، Volt Capital ، Digital Currency Group و CoinFund ، کمی بیشتر از یک سال پس از راه اندازی Magic از خفا ، با نام تجاری جدید قبلی Formatic برگزار شد.

این شرکت ، مانند بسیاری دیگر ، مأموریت دارد که به تأیید اعتبار سنتی مبتنی بر رمز عبور پایان دهد. گل سرسبد Magic ، SDK که در آوریل سال 2020 راه اندازی شد ، توسعه دهندگان را قادر می سازد تا انواع روشهای احراز هویت بدون رمز عبور را تنها با چند خط کد پیاده سازی کرده و با تعدادی از چارچوب ها و زیرساخت های مدرن ادغام شوند.

SDK نه تنها استفاده از روشهای تأیید بدون رمز عبور را در برنامه های خود برای شرکتها و توسعه دهندگان آسان می کند ، بلکه همچنین می تواند در کاهش تخریب عواملی که در نتیجه نقض داده ها با آن روبرو هستند ، کمک کند.

شان لی ، بنیانگذار و مدیرعامل Magic ، به TechCrunch گفت: “به همین دلیل رمز ورود بسیار خطرناک است.” “اکنون مانند برج Jenga است – یک هکر که سیستم شما را نقض کند می تواند یک پایگاه داده کلمه عبور رمزگذاری شده را بارگیری کند و سپس به راحتی آنها را کرک کند. این یک نقطه عظیمی از شکست است. “

این شرکت اخیراً SDK خود را برای افزودن پشتیبانی از WebAuthn ساخته است ، به این معنی که می تواند از کلیدهای احراز هویت مبتنی بر سخت افزار مانند Yubico و همچنین ورود به سیستم بیومتریک Face ID و اثر انگشت در دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی کند.

لی می گوید: “در حال حاضر جریان اصلی آن کمتر است ، اما ما آن را برای توسعه دهندگان بسیار ساده می کنیم.” “از این طریق می توانیم به ارتقا technologies فن آوری های جدید کمک کنیم و این برای امنیت و حریم خصوصی کاربر بسیار مفید است.”

این شرط بندی است که به نظر می رسد مفید باشد: به گفته مجیک ، Magic 13٪ افزایش ماهانه ثبت نام در برنامه نویس را ثبت کرده است و تعداد هویت های امن با نرخ 6٪ در هفته در حال رشد است. همچنین تعدادی از مشتریان مشهور ، از ناشر اخبار رمزنگاری Decrypt گرفته تا پلتفرم جمع آوری کمک مالی Fairmint ، را تضمین کرده است.

وندی شیائو شادك ، یك شركت در Northzone گفت: “ما نمی توانیم بیشتر از حمایت شان و تیم Magic هیجان بزنیم زیرا آنها احراز هویت برای اینترنت را از پایین به بالا تعریف می كنند ، و نقطه اصلی درد را برای توسعه دهندگان ، كاربران و شركتها حل می كنند.

“برای ما روشن بود که آنها کاملاً مورد علاقه مشتریانشان قرار دارند زیرا تیم در ارائه خدمات به هر بخش از برنامه های توسعه دهنده در چندین انجمن وسواس زیادی دارد. آنچه که بالقوه جالب تر است این است که آنها قادر خواهند بود برای توانمندسازی کاربران و عدم تمرکز در لایه هویت وب انجام دهند. “

این شرکت در حال حاضر قصد دارد مقیاس پلتفرم خود را گسترش دهد و تیم خود را برای پاسخگویی به آنچه “Magic” تقاضای “اوج” توصیف می کند ، گسترش دهد. این استارتاپ ، که در حال حاضر 30 کارمند دارد و از راه دور به صورت تمام وقت کار می کنند ، انتظار می رود حداقل تعداد حساب کاربری خود را در تمام کارکردهای اصلی ، از جمله محصول ، مهندسی ، طراحی ، بازاریابی ، امور مالی ، افراد و عملیات کاهش دهد.

همچنین در حال برنامه ریزی برای امیدوار ساختن SDK حتی بیشتر است. لی می گوید که می خواهد انواع مختلفی از فناوری را از برنامه های کم کد گرفته تا اتوماسیون گردش کار متصل کند.

“چشم انداز بسیار بزرگتر از آن است. ما می خواهیم گذرنامه اینترنت باشیم. “لی اضافه می کند.

  • بیشتر بخوانید:
    چگونه استارت آپ ها می توانند بدون رمز عبور ، به لطف اعتماد صفر ، بدون رمز عبور شوند
  • کارمندان Ex Plaid 30 میلیون دلار برای Stytch ، اولین بستر احراز هویت بدون رمز عبور API ، جمع می کنند
  • Transmit Security برای از بین بردن رمز عبور 543 میلیون دلار سری A افزایش می دهد
  • 100 میلیارد دلار امنیت سایبری بعدی می خواهید؟

منبع Tech Crunch