مایک هوداک ، CTO سابق Deliveroo و اخیراً شریک موسس شرکت سرمایه گذاری در لندن Blossom Capital ، بی سر و صدا پیوسته به Monzo به عنوان مدیر جدید محصولات محصول بانک رقیب پیوست.

TechCrunch می فهمد که Hudack قبلاً برای 11 ماه گذشته مونزو را به صورت نیمه وقت مشغول مشاوره کرده بود ، در حالی که همزمان به طور پاره وقت در Blossom مشغول به کار بود. وی اکنون از شرکت VC که توسط اوفلیا براون تأسیس شده است ، را ترک کرده تا موقعیت CPO تمام وقت را به دست بگیرد و بخشی از تیم رهبری بانک در حال رشد سریع باشد.

(نکته قابل توجه ، Blossom از زمان راه اندازی دو سال پیش هم اکنون دو عضو بنیانگذار تیم سرمایه گذاری خود را از دست داده است. مانند هوداک ، کاندیس لو ، مدیر اجرایی سابق Uber China قبلاً در وب سایت Blossom Capital به عنوان یکی از بنیانگذاران و شرکای این شرکت درج شده بود ، اما در فوریه 2019 کنار گذاشته شد). )

به گزارش لینکدین به نقل از وی ، قبل از شرکت سرمایه گذاری Blossom Capital ، هوداک تقریباً دو سال و نیم در Deliveroo – پیوستن به سپتامبر 2016 – به عنوان بازار خرید و تحویل شرکت CTO (و CPO) که در آن مسئولیت محصول ، مهندسی ، طراحی و رشد را سپری کرده بود ، گذراند. مشخصات.

پیش از آن ، اپراتور باتجربه نزدیک به چهار سال و نیم در فیس بوک کار می کرد ، هم در لندن و هم در منلو پارک. تازه ترین نقش وی در شبکه های اجتماعی Behemoth مدیر مدیریت محصول بود که در ماه مه 2016 کنار رفت.

هوداک به همراه یک مختصر کوتاه به عنوان یک VC ، استارتاپ خود را نیز انجام داده است. او بنیانگذار و مدیر عامل Blip.tv ، بستر رسانه ای مستقر در نیویورک بود که توسط شرکت والت دیزنی بدست آمد.

در همین حال ، در اخبار جداگانه ، TechCrunch متوجه شده است که مونزو در تلاش است محصول بانکی تجاری خود را بطور گسترده تری عرضه کند ، که ممکن است این اتفاق در اوایل هفته آینده رخ دهد. برنامه ها هنوز هم در حال تغییر هستند – همانطور که مونزو تمایلی به انجام آن ندارد – اما طبق گفته منابع ، پیشنهاد جدید از نسخه رایگان و پولی تشکیل شده است. احتمالاً دومی ویژگیهای اضافی مانند ادغام نرم افزار حسابداری ، حساب های چند کاربره و احتمالاً صورتحساب درون برنامه را ارائه می دهد.


منبع Tech Crunch