هتل زنجیره ای بودجه هند Oyo ممکن است بسیاری از مشاغل را از دست داده باشد ، اما در نزدیکی یافتن یک سرمایه گذار جدید است: مایکروسافت.

به گفته دو نفر از افراد با اطلاع از موضوع ، مایکروسافت در مراحل پیشرفته مذاکرات برای سرمایه گذاری در اویو قرار دارد. اندازه سرمایه گذاری و ارزیابی مشخص نیست. Oyo در سال 2019 حدود 10 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود ، اگرچه از اوایل سال جاری SoftBank ، یک سرمایه گذار بزرگ در Oyo ، ارزیابی این استارتاپ هند را به 3 میلیارد دلار کاهش داده بود.

یکی از افراد گفت: این معامله همچنین ممکن است شامل تغییر Oyo برای استفاده از خدمات ابری مایکروسافت باشد. هر دو منبع درخواست ناشناس بودن کردند زیرا موضوع خصوصی است.

ریتش آگاروال ، بنیانگذار و مدیر اجرایی مایکروسافت و اویو ، عصر پنجشنبه از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

آگاروال در یک کنفرانس مجازی اخیر گفت که این شرکت نوپای هندی ، که در اوایل سال جاری هزاران کارمند خود را در سطح جهانی اخراج کرده است ، در حالی که ملت های مختلف دنیا قفل قفل را اعمال می کنند ، هنوز حدود 780 تا 800 میلیون دلار در بانک خود دارد.

در اوایل این ماه ، و پس از اظهارات آگروال در کنفرانس فوق الذکر ، اویو گفت که 660 میلیون دلار بدهی جمع کرده است. شخص سومی که با این موضوع آشنا بود به TechCrunch گفت: از این بدهی برای تسویه بدهی قبلی استفاده شده است.

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای دنبال کردن


منبع Tech Crunch