آن قدر قوی باش تا هر روز با زندگی روبرو شوی

سینما

«مانکن» از امروز وارد شبکه نمایش خانگی شد


این مجموعه نمایشی قرار است در ۲۶ قسمت هر هفته روز‌های شنبه توسط موسسه تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی توزیع شود و تماشای آنلاین آن نیز از طریق فیلیمو، نماوا و هابینا انجام خواهد شد.

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کیقبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج و با حضور الهام پاوه نژاد، رضا توکلی و همایون ارشادی و با هنرمندی لیندا کیانی و شبنم قلی خانی و معرفی محمد صادقی و عارفه معماریان در این سریال نقش آفرینی دارند.

اکران افتتاحیه «مانکن» نیز شب گذشته در پردیس سینمایی کوروش با استقبال مخاطبان برگزار و حسین سهیلی زاده کارگردان این سریال گفت: بیست سال است که با ایرج محمدی همکاری دارم و قطعا او ازمن ستون‌تر است و من باید به او تکیه کنم.

وی با بیان اینکه سریال «مانکن» روز‌های پایانی فیلمبرداری را می‌گذراند، افزود: نکنه مهم این است که در بازار فیلم‌های نمایش خانگی مردم نسبت به این آثار بدبین شده اند، زیرا تصورمیکنند که ممکن است برخی سریال‌ها پایان نداشته باشد و همین موضوع موجب می‌شود تا بازار کار سریال‌های نمایش خانگی خراب شود.

کارگردان این مجموعه نمایشی تاکید کرد: ازطرف همه عوامل سریال «مانکن» قول می‌دهم که پایان بندی سریال را ببینید، زیرا هفته آینده فیلمبرداری آن به پایان خواهد رسید و به وزارت ارشاد تحویل داده می‌شود.

در این مراسم افرادی همچون: مریلا زارعی، همایون ارشادی، حسین پاکدل، فرزاد فرزین، نازنین بیاتی، منوچهر هادی، امیرحسین آرمان، نگار عابدی، رابعه مدنی، شبنم قلی خانی، سپیده خداوردی، نفیسه روشن، لیندا کیانی، بیژن امکانیان و … حضور داشتند.پارسینه

پست های مرتبط
سینما

پیام‌های که در فقدان داریوش اسدزاده مخابره شد

سینما

داریوش اسدزاده درگذشت

سینما

منفور‌ترین سلبریتی‌های هالیوود را بشناسید +تصاویر

سینما

«دواین جانسون(راک)» بار دیگر پولسازترین بازیگر مرد جهان شد