HP سه لپ تاپ تازه شده Pavilion را معرفی کرده است که از پردازنده های جدید Tiger Lake اینتل بهره می برد و با اعتبار سبز ، بزرگترین نوت بوک مصرفی این شرکت است که با استفاده از پلاستیک های بازیافتی از جمله پلاستیک های محدود به اقیانوس ساخته می شود.
لپ تاپ های نوسازی شده HP Pavilion 13 ، Pavilion 14 و Pavilion 15 از ماه نوامبر در دسترس خواهند بود و همانطور که گفته شد در اطراف تراشه های تلفن همراه نسل یازدهم اینتل با گرافیک Xe یکپارچه ساخته شده اند (پردازنده هایی که اخیراً درباره آنها چیزهای خوبی شنیده ایم). با این حال ، توجه داشته باشید که بزرگترین مدل Pavilion 15 گزینه ای برای تغییر به AMD Ryzen 4000 برای پردازنده ارائه می دهد.

در اینجا بهترین لپ تاپ های بازی وجود دارد

لپ تاپ نمی خواهید؟ در اینجا نحوه ساخت کامپیوتر آورده شده است

اینها بهترین پردازنده ها هستند

علاوه بر این ، غرفه های 15 و 14 هر دو قصد دارند تا خریداران با یک پردازنده گرافیکی مجزا در قالب Nvidia GeForce MX450 را به خریداران ارائه دهند.
خریداران Pavilion 13 می توانند از بین صفحه نمایش Full HD یا Ultra HD یکی را انتخاب کنند و Pavilion 14 و 15 انتخاب پنل HD یا Full HD را دارند.
گزینه Optane و موارد دیگر
سایر مشخصات اصلی شامل ذخیره سازی PCIe SSD تا 1 ترابایت با یک ماژول حافظه Intel Optane اختیاری و یک گزینه دیگر در حافظه دو کانال است. در قسمت اتصال نیز با Wi-Fi 6 به توافق خوبی رسیده اید و از نظر درگاه های فیزیکی ، HP رابط HDMI 2.0 و پورت USB-C (قابلیت انتقال برق) را فراهم می کند. همچنین یک خواننده اثر انگشت اختیاری وجود دارد.
عمر باتری با کم حجم ترین Pavilion 13 برابر با 8.5 ساعت است و مدل های بزرگتر با توجه به ارقام HP 8.75 ساعت به شما می دهند.
نوعی طراحی تونال مسدود کننده رنگ ، و ظاهری برتر در کل با یک شاسی فلزی بدون درز ، با Pavilion 15 که از نسبت صفحه نمایش به بدنه 86٪ برخوردار است ، دارای حاشیه های بسیار باریک است.
همانطور که در ابتدا ذکر شد ، HP خاطر نشان می کند که از پلاستیک های بازیافتی پس از مصرف کننده در ساخت این لپ تاپ ها استفاده می شود و این شامل 5٪ پلاستیک های محدود به اقیانوس است که در بلندگوهای نوت بوک استفاده می شود.
فروش HP’s Pavilion 14 در ماه نوامبر با قیمت 430 پوند (حدود 550 دلار) در انگلستان آغاز خواهد شد و Pavilion 15 نیز با قیمت 400 پوند (حدود 510 دلار) با قیمت نسخه AMD Ryzen 4000 به آن خواهد پیوست. HP Pavilion 13 بعداً در ژانویه 2021 دنبال خواهد شد ، قیمت هنوز تایید نشده است.

بهترین معاملات لپ تاپ امروز

ایسر – Chromebook 15.6 “-
بهترین خرید

229 دلار

چشم انداز

Acer Refurbished Chromebook ، …
انبار دفتر

274.99 دلار

چشم انداز

ایسر Chromebook 15 …

آمازون
نخست

554.27 دلار

چشم انداز

Dell XPS 15 (2020)
دل

1،149،99 دلار

چشم انداز

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

در حال حاضر این بهترین لپ تاپ ها هستند


منبع Tech Radar