پردازنده های نسل یازدهم اینتل Tiger Lake Lake برای لپ تاپ ها به تازگی در تراشه های چهار هسته ای به حداکثر رسیده اند ، اما در زمینه ظهور تلفن های موبایل ، 8 هسته ای ارائه می شود.
این اطلاعات به لطف ارسال یک پست در Medium.com از طرف Intel’s Boyd Phelps ، VP سازمانی گروه محاسبات مشتری ، که به پردازنده های 8 هسته ای وارد شده اشاره کرد.

در اینجا بهترین لپ تاپ های بازی وجود دارد

لپ تاپ نمی خواهید؟ در اینجا نحوه ساخت کامپیوتر آورده شده است

اینها بهترین پردازنده ها هستند

در این پست ، که در مورد پیشرفت های معماری اینتل با سیلیکون نسل یازدهم بحث می شود ، فلپس مشاهده کرد (با تاکیدات برجسته شده توسط ما): “هسته Willow Cove حافظه پنهان سطح متوسط ​​را به 1.25 مگابایت افزایش می دهد – از 512KB. ما همچنین به ازای هر قطعه هسته یک حافظه پنهان سطح آخر (شامل) 3 مگابایتی اضافه کردیم. یک بار کاری واحد به 12 مگابایت LLC در قالب 4 هسته یا حداکثر 24 مگابایت در پیکربندی قالب 8 هسته ای دسترسی دارد (جزئیات بیشتر در مورد محصولات 8 هسته ای در تاریخ بعد). ”
بنابراین ، آن را دارید – گرچه ممکن است انتظار داشته باشید اینتل حضور مدل های 8 هسته ای را با صدای بلندتری بوق بزند. بدون شک ، این هیاهو از خط پایین خواهد آمد …
در حال حاضر ، حتی با وجود پردازنده های موبایل چهار هسته ای (8 نخ) Tiger Lake ، اینتل با فناوری SuperFin خود به علاوه معماری جدید (Willow Cove) ، بدون گرافیک یکپارچه Xe ، پیشرفت جدی کرده است.

تغییر دهنده ی بازی؟
مطمئناً برای بازی ، اینتل قول هایی چند برابر برای افزایش دو برابر عملکرد نسبت به پردازنده های نسل 10 برای برخی از بازی ها (از جمله Borderlands 3 ، Far Cry New Dawn و Hitman 2) با وضوح 1080p روی لپ تاپ داده است.
البته ، ما واقعاً باید این ادعاها را خودمان آزمایش کنیم و مشتاقانه منتظر معرفی لپ تاپ های مجهز به Tiger Lake برای بررسی هستیم (نوت بوک های اولیه – حدود 20 عدد از آنها – انتظار می رود در پایان سال 2020 اولین نمایش را داشته باشند).
هنگامی که آنها پایین تر از خط ظاهر می شوند ، مدل های 8 هسته ای Tiger Lake می توانند تراشه های موبایل AMD Ryzen 4000 را که از اوایل سال جاری در لپ تاپ ها ظاهر می شوند ، تهدید کنند (خود پیشنهادات نوت بوک بسیار جذابی را ایجاد می کنند).
در حال حاضر این بهترین لپ تاپ ها هستند

بهترین معاملات لپ تاپ امروز

HP – Chromebook 14 “- AMD …
بهترین خرید

249 دلار

چشم انداز

خرده فروش توصیه شده

HP Chromebook -…
HP (ایالات متحده)

249.99 دلار

چشم انداز

Chromebook 14A HP 14 اینچی G5
BHPhoto

289 دلار

چشم انداز

لپ تاپ HP Chromebook 14 اینچی …

آمازون
نخست

335.40 دلار

چشم انداز

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

از طریق سخت افزار Tom’s


منبع Tech Radar