با نزدیک شدن به سال تحصیلی ، مهلت لازم برای والدین برای ساز و برگ رسیدن به دانش آموزان خود با بهترین و مناسب ترین فناوری نزدیک است.
این بدان معناست که بسیاری از والدین (و دانش آموزان) تعجب می کنند که آیا آنها باید یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ بخرند.
با این حال ، جواب به همان اندازه دانشجویان خود بی نظیر و پیچیده است. بیایید قبل از تصمیم گیری به همه فاکتورها نگاهی بیندازیم.

(اعتبار تصویر: آینده) تفاوت ها
رایانه رومیزی یک رایانه ثابت و ثابت است که در یک دفتر یا اتاق خواب روی یک میز خواهد ماند. معمولاً از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است: یک برج ، مانیتور ، صفحه کلید و ماوس.
رایانه های شخصی به طور کلی نسبت به لپ تاپ ها نیز قابل تنظیم تر هستند. در هنگام انتخاب رایانه رومیزی می توانید قسمتهای برتر از خط را برای هر جنبه رایانه شخصی جمع کنید ، در حالی که انتخابهای شما با لپ تاپ محدودتر است.
انتخاب ما از بهترین رایانه های رومیزی را بررسی کنید تا ببینید این فاکتور فرم چه چیزی را ارائه می دهد.
یک لپ تاپ (که نوت بوک نیز نامیده می شود) یک دستگاه قابل حمل همه در یک است که معمولاً دارای ورودی USB در طرفین برای لوازم جانبی اختیاری است. لپ تاپ ها دارای یک صفحه نمایش داخلی ، یک صفحه کلید داخلی ، یک صفحه کلید است که به عنوان ماوس عمل می کند و می تواند در اندازه متفاوت باشد.
لپ تاپ ها به طور کلی از نظر اندازه محدود هستند اما بسیاری از باتری های مدرن به اندازه کافی بزرگ هستند که 12 یا بیشتر از زمان قبل از نیاز به شارژ مجدد را تأمین می کنند.
ما بهترین لپ تاپ ها را نیز جمع آوری کرده ایم.

(اعتبار تصویر: Shutterstock) بحث برای لپ تاپ
لپ تاپ بهترین گزینه برای دانش آموزانی است که هر روز در خارج از خانه به مدرسه می روند و برای کلاس ها به کامپیوتر احتیاج دارند.
در حالی که لپ تاپ ها ظریف تر از رایانه های رومیزی هستند ، اکنون می توانید لپ تاپ های ناهمواری پیدا کنید که بدون از بین رفتن یک یا دو سقوط به طول می انجامد.
لپ تاپ ها بهترین کار برای کار سبک هستند: خواندن ، پردازش کلمه ، پخش فیلم یا استفاده از رسانه های اجتماعی. اگر شما یا فرزندتان می خواهید در هنگام استفاده از رایانه آزادی پرسه زدن داشته باشید ، یک لپ تاپ کاملاً شارژ باید یک روز کل برای کار یا یادگیری دوام آورد.
ما لیستی از بهترین لپ تاپ ها را برای دانش آموزان و بهترین لپ تاپ ها برای بچه ها قرار داده ایم.

(اعتبار تصویر: Shutterstock) بحث برای رایانه شخصی

اگر می خواهید یک کامپیوتر با تطبیق پذیری زیادی داشته باشید ، یک کامپیوتر رومیزی برای شما مناسب است. دسک تاپ ها می توانند فایل های عظیمی را ذخیره کرده و بازی ها را با گرافیک با کیفیت بالا به راحتی اجرا کنند. دسک تاپ نیز می تواند متناسب با نیاز شما تغییر کند.
برای بهبود تجربه محاسبات خود می توانید فضای ذخیره ، RAM و کارت گرافیکی بهتری اضافه کنید. رایانه های شخصی رومیزی نیز باتری کار نمی کنند ، بنابراین می توانید بدون توقف برای وصل و شارژ مجدد ، از آنها برای مدت طولانی استفاده کنید.
شما به راحتی نمی توانید یک کامپیوتر رومیزی را به مدرسه منتقل کنید ، و تنظیم آن در میز دانش آموزان خود در مدرسه کابوسی خواهد بود.
رایانه های شخصی رومیزی برای سناریوی یادگیری در خانه یا آموزش از راه دور بسیار عالی هستند. از رایانه رومیزی می توان در طول روز مدرسه برای یادگیری و پردازش کلمه و در ساعات خاموش برای بازی و سرگرمی استفاده کرد.
همچنین رایانه های شخصی همه در یک وجود دارند ، که دستگاه های شیک هستند که اجزای آنها در پشت صفحه ساخته شده اند. این بدان معنی است که حرکت و راه اندازی آنها آسان تر است ، زیرا نیازی به اتصال سیم به تعداد زیادی نیست ، و فضای کمتری نیز روی میز می گیرند. با این حال ، آنها همچنین گران تر هستند ، و به آسانی به روزرسانی های رایانه های شخصی رومیزی آسان نیست.
بهترین خرید
اگر یک رایانه رومیزی و لپ تاپ دارای مشخصات یکسان باشند ، قاعده کلی این است که لپ تاپ گران تر خواهد بود. لپ تاپ های درجه یک معمولاً از امتیازات بالاتری نسبت به رایانه های رومیزی دارند و همچنین تمامی محدودیت های ذکر شده در بالا را دارند. لپ تاپ های سطح بالا هنوز یک سرمایه گذاری عالی محسوب می شوند زیرا علاوه بر کارهای مدرسه می توان از آنها برای بازی و جریان استفاده کرد.
یک رومیزی بالای خط می تواند بیشتر توسط دانش آموز یادگیری از راه دور و با هزینه پایین تر برای والدین مورد استفاده قرار گیرد. سرانجام ، ارتقاء رایانه می تواند یک فرایند وقت گیر و گران باشد ، اما هزینه های اولیه خارج از جیب لازم نیست که زیاد باشد.

(اعتبار تصویر: Shutterstock) ارتقاء رایانه رومیزی قدیمی
اگر رایانه رومیزی فعلی شما بیش از سه سال عمر داشته باشد ، ممکن است کار بیشتری انجام شود تا ارزش آن را داشته باشد تا قطعات مورد نیاز برای به روزرسانی را تهیه کنید. صرفنظر از آن ، موارد اصلی برای ارتقاء همیشه حافظه ، CPU ، هارد دیسک و کارت گرافیک هستند. اگر پردازنده را به روزرسانی کنید ، باید سایر قسمت ها را نیز ارتقا دهید تا آنها بتوانند از کار خود ادامه دهند.
خرید یک رایانه رومیزی از پیش ساخته
یک راه برای به دست آوردن هزینه و مشکل در به روزرسانی رایانه های قدیمی خرید یک رایانه رومیزی از پیش ساخته جدید است.
رومیزی های ساخته شده از پیش ساخته معمولاً گران تر از خرید قطعات جداگانه و قرار دادن آنها در خود هستند ، اما معمولاً با ضمانت سخاوتمندانه نیز همراه هستند. رایانه های از پیش ساخته شده نیز با برخی از نرم افزارهای نصب شده مانند ویندوز 10 همراه خواهند بود ، بنابراین می توانید به راحتی کامپیوتر را وصل کرده و بلافاصله شروع به استفاده از آن کنید.
گفته می شود ، جمع آوری رایانه کاملاً ساده است و راهنماهای زیادی برای جمع آوری رایانه در اینترنت وجود دارد. برای مشاوره بیشتر در مورد ساخت یا به روزرسانی رایانه رومیزی ، راهنمای ما در مورد نحوه ساخت رایانه را بررسی کنید.
اگر هنوز مطمئن نیستید که می توانید کامپیوتر را خودتان جمع کنید ، همیشه می توانید کسی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. شما هنوز هم می توانید در خرید یک رایانه یا لپ تاپ از پیش ساخته شده بالاتر از تلفن ، پس انداز کنید.
نرم افزار
لپ تاپ ها معمولاً با یک سیستم عامل (سیستم عامل) که از قبل نصب شده است همراه خواهند بود. لپ تاپ های نسل فعلی و دسک تاپ های از پیش ساخته ویندوز 10 از پیش نصب شده است. برخی از لپ تاپ ها و دسک تاپ ها همچنین ممکن است دارای برنامه های ضد ویروس ، برنامه های پردازش کلمه و بازی ها نیز باشند.
مطمئن شوید که از انتخاب ما برای بهترین نرم افزار برای دانشجویان نیز استفاده کرده اید.
درنهایت ، خرید کامپیوتر برای دانش آموزتان تا زمانی که نیازهای آنها را درک نکنید سخت نیست. اگر آنها باید هر روز به مدرسه بروند و در میز مدرسه خود کامپیوتر داشته باشند ، لپ تاپ کافی است.
اگر آنها در خانه تحصیل می کنند و همچنین می خواهند بازی کنند ، پخش کنند و فیلم های YouTube را ویرایش کنند ، رایانه رومیزی بهترین شرط بندی شماست. هر دو گزینه با مجموعه ای از مشکلات و مزایای خود همراه هستند ، اما یکی از آنها برای دانش آموز شما به خوبی کار خواهد کرد.
بازگشت به مدرسه 2020 مطمئناً متفاوت خواهد بود ، و ما در اینجا هستیم تا آنچه را که شما نیاز دارید راهنمایی خواهیم کرد. این که آیا شما واقعاً به مدرسه برمی گردید یا از راه دور به صورت کلاس در کلاس شرکت می کنید ، ما مجموعه ای از راهنماهای عمیق را برای دانش آموزان ، معلمان و والدین ارائه می دهیم تا از خرید فن آوری و لوازم جانبی مناسب اطمینان حاصل کنید.


منبع Tech Radar