بخش موتور سیکلت لامبورگینی Squadra Corse جادوی خود را بر روی نسخه محدود سطح بعدی کار کرده است.

سازنده سوپراسپرت ایتالیایی ، لامبورگینی ، ویدئویی تیزرانه از آخرین پروژه خود منتشر کرده است – یک Hypercar جدید ، تنها پیست V12 ، که توسط بازوی مسابقه ای خود ، Squadra Corse ساخته شده است.
لامبورگینی مجهز به پیشرانه 6.5 لیتری V12 با موتور طبیعی است که ادعا می کند خودروی با نسخه محدود 830 اسب بخار قدرت ، حدود 619kW تولید می کند.
این جابجایی با گیربکس متوالی شش سرعته Xtrac به علاوه یک دیفرانسیل قفل مکانیکی مکانیکی انجام می شود که راننده می تواند بر اساس شرایط آهنگ از قبل بصورت دینامیکی بارگیری کند.
این مدل که هم اکنون در حال انجام تست مسیر با سرعت بالا است با ایمنی و چابکی در ذهن طراحی شده است.

لامبورگینی در بیانیه ای گفت: “با داشتن یک قاب جلوی آلومینیوم و یک تک رنگ فیبر کربن ، Hypercar به گونه ای طراحی شده است که از بالاترین استانداردهای ایمنی برخوردار باشد در حالی که یک دیفرانسیل نوع قفل خودکار قفل شده است که امکان هدایت بهتر روی مدار را فراهم می کند.”
تعداد انگشت شماری از ویژگی های منحصر به فرد نشانگر ورود جدید از خواهر و برادرهای آماده جاده ای آن ، از جمله بال عقب بزرگ ، بالگرد هوایی روی پشت بام و هود مسابقه ای با ورودی هوای دوگانه است. این خودرو از چرخ های تک مهره ای برخوردار است که مجهز به لاستیک های Pirelli است.
مطابق با فیلم تازه منتشر شده (که می توانید در زیر مشاهده کنید) ، این یک یادداشت ارزشمند در فرمول 1 نیز دارد.

لامبورگینی برای اولین بار در اکتبر سال 2019 ماشین را رها کرد و با به اشتراک گذاشتن تصویری که نشان از یک شبح بسیار شبیه به آونتادادور دارد ، ماشین را عقب کشید.
این hypercar در مراحل توسعه نهایی خود است و اولین مورد انتظار در تابستان اروپا است – احتمالاً اواسط سال 2020.
لامبورگینی هنوز نام Hypercar جدید را به اشتراک نگذاشته است (برخی از گزارش های تأیید نشده نشانگر SVR هستند) ، و نه تعداد نمونه های آن را ارائه می دهد.


منبع : Car Advice