هنوز منتظر قسمت بعدی The Grand Tour فصل 4 هستید؟ خوب ، اگر به انتشار قریب الوقوع امیدوار بودید ، ویژه برنامه Grand The Presents ماداگاسکار که مدتها انتظار آن را می کشید ، در برنامه Amazon Prime Video US برای ماه اکتبر قرار ندارد – که اخیراً به طور گسترده در چند روز گذشته توسط رسانه ها پخش شده است.
از آنجایی که آمازون قبلاً تأیید کرده بود که نسخه ویژه امسال منتشر می شود ، فیلمبرداری آن قبل از همه گیری تمام شده است ، این بدان معناست که شما اکنون آن را در ماه نوامبر یا دسامبر مشاهده خواهید کرد (ممنوعیت انتشار غافلگیرانه). این حدود یک سال پس از انتشار آخرین ویژه – Seamen در دسامبر 2019 است.
از جرمی کلارکسون ، مجری برنامه ، هنوز مرتباً این موضوع در توییتر س askedال می شود – همین اواخر هفته گذشته ، پاسخ کلارکسون به زمان افتادن ویژه برنامه ماداگاسکار “Ask Amazon” بود ، روش منظم پاسخ دادن به افرادی که درباره بازگشت The Grand Tour می پرسند.
از آمازون 24 سپتامبر 2020 بپرسید
جدا از ویدیوی میم یا رسانه های اجتماعی گاه به گاه ، حساب های شبکه های اجتماعی The Grand Tour از ماه ژوئیه در این مورد ساکت بوده است. این زمانی بود که تأیید شد ویژه در اواخر امسال فرود می آید.
بله ، ویژه بعدی اواخر امسال فرود می آید. بله ، در ماداگاسکار فیلمبرداری شده است و بله ، ماشین هایی وجود خواهد داشت. بله ، ما می خواستیم به روسیه برویم. نه ، ما نمی توانستیم (همه ما می دانیم چرا). بله ، ما دوباره تلاش خواهد کرد. نه ، ما نمی دانیم چه زمانی. بله ، ما شما را به روز می کنیم. # TheGrandTour ژوئیه 7 ، 2020

با آغاز ماه اکتبر ، بعید به نظر می رسد که ماه آینده شاهد بازگشت The Grand Tour باشیم – نمایش های اصلی آمازون تمایل دارند تاریخ انتشار آنها یک ماه یا بیشتر قبل از شروع آن اعلام شود (با حضور The Boys ، Utopia و Truth Seekers مثالهای اخیر) این اجازه می دهد تا تبلیغات برای هر نمایش ، از جمله مصاحبه های رسانه ای ، پیش پرده ها و غیره ، ایجاد شود.
نوامبر یا دسامبر ، به نظر می رسد محتمل ترین تاریخ پخش قسمت بعدی The Grand Tour است. در این فاصله زمان برای ماراتن است؟

بهترین نمایش های تلویزیونی Amazon Prime Video

بهترین فیلم های ویدیویی Amazon Prime

آرمانشهر آمازون Prime Video ارزش بررسی را دارد

بعد از آن چه اتفاقی می افتد؟
همانطور که در توییت ماه جولای ذکر شد ، برنامه تهیه فیلم ویژه دیگری برای The Grand Tour در روسیه است – البته Covid-19 ، آن را روی یخ قرار دهید. این بدان معناست که پس از سقوط ویژه ماداگاسکار در آمازون پرایم ، شما می توانید مدت ها منتظر یک قسمت دیگر باشید.
هنوز هم ، حداقل امسال می خواهید یک قسمت از تور بزرگ را ببینید.
اگر این کار شما را جبران کند ، فصل جدید Top Gear این هفته در انگلستان آغاز می شود – بینندگان آمریکایی می توانند 18 اکتبر آن را از طریق BBC America تماشا کنند.
#TopGear کاملاً یکشنبه 4 اکتبر ، ساعت 8 شب درBBCOne وBBCiPlayer شروع می شود. در اینجا نگاهی اجمالی به آنچه کهPaddyMcGuinness ، @ flintoff11 وharrismonkey انجام داده اند مشاهده می کنید … از دیدن کدام بیت بیشتر هیجان زده اید؟ pic.twitter.com/vZ6zXvn0kb 23 سپتامبر 2020
همه چیز در مورد Amazon Prime Video اشتباه است
منبع Tech Radar