به دنبال نمایش تاریک و واضح تهدیدات انتخابات 2020 ایالات متحده در اولین مناظره ریاست جمهوری سه شنبه ، فیس بوک قوانین جدید خود را در مورد تبلیغات مربوط به انتخابات بیشتر روشن کرده است.

فیس بوک اکنون در حال گسترش قوانین تبلیغات سیاسی خود است تا هرگونه تبلیغاتی را که “[seek] برای مشروعیت بخشیدن به نتیجه یک انتخابات “از جمله” فراخوانی یک روش رأی دادن ذاتاً تقلبی یا فاسد ، یا استفاده از حوادث جداگانه تقلب در رأی دهندگان برای مشروعیت بخشیدن به نتیجه یک انتخابات. “

مدیر مدیریت محصول فیس بوک راب لترن ، که تیم یکپارچگی تجاری شرکت را هدایت می کند ، تغییرات را در توییتر اعلام کرد.

فیس بوک می گوید همچنین اجازه تبلیغاتی را نمی دهد که باعث دلسردی کاربران در رای گیری ، تضعیف رای گیری از طریق پست الکترونیکی یا سایر روش های قانونی رأی دهی شود ، حاکی از آن است که تقلب در رأی دهندگان گسترده است ، تهدید به رأی گیری ایمن از طریق ادعاهای بهداشتی دروغ و تبلیغاتی که رأی دادن بی اعتبار است زیرا نتایج ممکن است شب انتخابات بلافاصله شناخته نشود

توییتر و فیس بوک اخیراً رهنمودهای جدیدی در مورد نحوه رسیدگی به ادعاهای پیروزی انتخابات قبل از نتایج رسمی صادر کرده اند ، هرچند به نظر می رسد قوانین فیس بوک فقط در صورت ادعای تبلیغات در مورد این ادعاها اعمال می شود. ما از Facebook درمورد نحوه رسیدگی به این ادعاها در خارج از تبلیغات ، در حساب عادی یک نامزد ، توضیحاتی خواسته ایم.

در حالی که توییتر ترجیح داده است دیگر تبلیغات سیاسی را در سراسر هیئت مدیره قبول نکند ، فیس بوک در عوض قوانین خود را در مورد اینکه چه نوع تبلیغات سیاسی مجاز است و چه زمانی تغییر می دهد. فیس بوک قبلاً اعلام کرده بود که پس از 27 اکتبر دیگر تبلیغات مربوط به انتخابات ، مسائل اجتماعی یا سیاست در ایالات متحده را نمی پذیرد ، اگرچه تبلیغات سیاسی که قبل از آن تاریخ پخش شده مجاز به ادامه هستند.

قوانین توییتر نگرانی ها درباره “انتقال صلح آمیز قدرت” در انتخابات ایالات متحده را برطرف می کند

فیس بوک در حال حاضر درگیر حمله گسترده ای به سلامت انتخابات نوامبر در ایالات متحده است که ناشی از رئیس جمهور ترامپ و طرفدارانش است. در مناظره سه شنبه شب ، ترامپ بار دیگر در مورد رأی دادن از طریق پست (سیستمی که قبلاً به آن اعتماد شده و به صورت آرای غیابی در سرتاسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد) شک کرد و از پذیرفتن نتایج انتخابات در صورت از دست دادن خودداری کرد.

در حالی که شرایط منحصر به فرد همه گیر منجر به چالش های لجستیکی می شود ، رای گیری از طریق نامه پست جدیدی نیست. تعداد معدودی از ایالت ها ، از جمله کلرادو و اورگان ، قبلاً انتخابات را از طریق نامه الکترونیکی انجام داده اند و رای گیری از طریق پست الکترونیکی فقط یک نسخه کوچک از سیستم های رای گیری غیرحضوری است که از قبل در سراسر کشور برقرار است.

روز چهارشنبه ، رئیس جمهور ترامپ ایده های توطئه آمیزی راجع به آرای معیوبی که در نتیجه خطای فروشنده در ایالت نیویورک ارسال شده بود ، کاشت. دولت برگه های رأی را مجدداً منتشر می کند ، اما ترامپ این حادثه را به عنوان شواهدی مبنی بر اینکه رای گیری از طریق نامه “کلاهبرداری” است ، مورد استفاده قرار داد – ادعایی که شواهد اثبات نمی کند.

حملات ترامپ به انتخابات ایالات متحده یک چالش بی سابقه برای سیستم عامل های اجتماعی است ، بلکه یک چالش برای کل ملت است ، که هرگز در دوران مدرن شاهد انتقال مسالمت آمیز قدرت اجرایی توسط رئیس جمهور در حال نشست نبوده است.

رای گیری از طریق ایمیل باید لحظه خود را بگذراند. خواهد شد؟
منبع Tech Crunch