آمازون در جدیدترین فروش ردیاب تناسب اندام خود طیف گسترده ای از Fitbits را تخفیف داده است ، این بدان معنی است که کاهش قیمت در هر دو خط Charge و Versa در این هفته کاهش یافته است. علاوه بر این ، بسیاری از این معاملات آخرین مدل ها را به پایین ترین قیمت خود باز می گردانند ، بنابراین اگر در آمریکا خرید می کنید و به دنبال شارژ 4 (با قیمت 129 دلار در دسترس بوده) و وریا 2 (اکنون 149 دلار) هستید ، می خواهید خوش شانس هستید
اگر در انگلستان هستید ، باز هم فروش بسیار خوبی از Fitbit در دسترس خواهید یافت ، اگرچه به نظر نمی رسد آخرین مدل ها مشارکت می کنند. در عوض ، می توانید حتی با Charge 3 (اکنون 74.99 پوند) و Fitbit Versa (140 پوند) برای فروش هزینه کنید. این ردیاب های تناسب اندام ارزان قیمت ویژگی های بسیار مشابهی را نسبت به همتایان جدیدتر خود ارائه می دهند و بهای کمتری نسبت به قیمت پایین تر دارند.
اینها قیمت های جدیدی نیستند ، ما شاهد بودیم که فروش Fitbit قبل از چند ماه گذشته به این میزان پایین رسیده است. با این حال ، این معاملات نشان دهنده بازگشت به ارزانترین ردیاب های تناسب اندام تاکنون بوده است و اکنون زمان مناسبی برای دست یافتن به پیشنهادات قبلی است.
اگر به دنبال مدل های بیشتر هستید ، بهترین قیمت ها و معاملات فروش Fitbit را درست در اینجا در TechRadar پیدا خواهید کرد ، یا ما در اینجا دسته بندی ارزان ترین قیمت های مچ بند محبوب را در پایین صفحه مشاهده می کنیم.
فروش ردیاب تناسب اندام Fitbit در ایالات متحده

شارژ Fitbit 4 | 149.95 دلار 129 دلار در آمازون
آخرین Fitbit در خط Charge ، نسل چهارم ردیاب فعالیتهای ظریف اما قدرتمند ، به پایین ترین قیمت خود در آمازون باز می گردد. این آخرین ویژگی ردیابی تناسب اندام و همچنین یک آزمایش 90 روزه رایگان از Fitbit Premium نیز هست.
مشاهده معامله

Fitbit Charge 3 | 149.95 دلار 98.95 دلار در آمازون
یا ، می توانید کمی کمتر هزینه کنید و Charge 3 را با قیمت زیر 100 دلار انتخاب کنید. برخی از ویژگی های وجود دارد که شما از دست نخواهید داد – NFC در بسیاری از نسخه ها ، پشتیبانی Spotify و Active Zone Minutes – بنابراین اگر می توانید 20 دلار اضافی اضافه کنید ممکن است ارزش آن را داشته باشد. گفت: اگر با بودجه 100 دلاری کار می کنید ، این یک خرید عالی است.
مشاهده معامله

Fitbit Versa 2 | 199.95 دلار 149 دلار در آمازون
Fitbit Versa 2 با وجود الكا داخلی ، ادغام تلفن های هوشمند و صفحه نمایش بزرگ و همیشه نمایش داده شده ، بیشتر به سمت افرادی است كه به دنبال ساعت هوشمند هستند و همچنین از تناسب اندام كامل پوشیدنی برخوردار هستند. برای بازگشت به قیمت فروش از ابتدای ژوئن ، می توانید همین حالا 50 دلار در وریا 2 صرفه جویی کنید.
مشاهده معامله

فروش ردیاب تناسب اندام Fitbit در انگلستان

Fitbit Charge 3 | 9 129.99 £ 74.99 at در آمازون
Fitbit باریک تر از ساعت هوشمند ورسا در زیر ، می توانید در فروش ردیاب تناسب اندام آمازون Charge 3 را با قیمت 74.99 پوند انتخاب کنید. شایان ذکر است که ما از سال گذشته تاکنون 129 پوند قیمت این مدل را ندیده ایم ، اما این هنوز صرفه جویی خوبی نسبت به قیمت معمول 90 پوند سال 2020 است.
مشاهده معامله

Fitbit Versa | 9 219.99 £ 137.25 در آمازون
قبل از ماه ژوئن ، Fitbit Versa اصلی با بهترین قیمت 160 پوند در دسترس بود. با این حال ، ما دیدیم که قیمت ها در ماه گذشته 20 پوند جهش اضافی را تجربه می کنند و با تخفیف های نهایی 3 پوند اضافی ، آمازون اکنون فروش Fitbit Versa را با کمترین قیمت خود در حال حاضر ارائه می دهد.
مشاهده معامله

بیشتر فروش ردیاب تناسب اندام Fitbit

بهترین معاملات امروز Fitbit

Fitbit – شارژ 3 ویژه …

Fitbit Charge 3 Edition ویژه

بهترین خرید

119.95 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

Fitbit Charge 4 Fitness و …

شارژ Fitbit 4

آمازون

149 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

ساعت هوشمند Fitbit Versa ، …

Fitbit Versa

آمازون

119.99 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

Fitbit – Versa 2 Smartwatch -…

Fitbit Versa 2

دل

199.95 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

سهام کم

نسخه Fitbit Versa Lite …

Fitbit Versa Lite

آمازون

$ 109.99

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

Fitbit Inspire ضربان قلب HR …

Fitbit Inspire HR

آمازون

79 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

ما روزانه بیش از 130 میلیون محصول را با بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

به دنبال ردیاب های بدنسازی بیشتری هستید؟ آخرین معاملات و فروش Garmin یا بهترین قیمت Apple Watch را هم اکنون ببینید. اگر پس از پس انداز بیشتر هم باشید ، ما در حال بهترین فروش 4 ژوئیه هستیم.


منبع Tech Radar