این هفته ، TechCrunch با مصاحبه ها ، پروفایل ها و رویدادی با حضور شهردار معزول ، رئیس CMU و استارت آپ های محلی ، توجه خود را به سمت پیتزبورگ ، پنسیلوانیا معطوف کرده است.

شهر کمربند زنگ بسیاری از دهه گذشته را صرف کار در جهت تخریب تصویری کرده است که در پی صنعت زدایی دهه 1970 و 80 صورت گرفت. با استدلال از دانشگاههای کلاس جهانی مانند کارنگی ملون و دانشگاه پیتسبورگ ، شهر استیل خود را به یک اکوسیستم استارتاپی پر جنب و جوش و یک محیط کلاس جهانی برای رباتیک ، هوش مصنوعی ، رانندگی خودکار و سایر شرکت های با تکنولوژی بالا تبدیل کرده است.

پیش از رویداد فردا ، TechCrunch با بیل پدوتو ، که از سال 2014 به عنوان شهردار پیتسبورگ خدمت کرده است ، صحبت کرد ، نقشی که نظارت بر بسیاری از تحولات را شامل می شود. شهردار در مورد تلاش های خود در طی دوازده سال گذشته صحبت کرد ، که در ژانویه با ترک کار اوج خواهد گرفت.

پدوتو همچنین در رویداد City Spotlight ما سه شنبه ، 29 ژوئن 2021 سخنرانی خواهد کرد. او به کارین تسای ، مدیر مهندسی Duolingo و رئیس دانشگاه کارنگی ملون ، فرنام جهانیان خواهد پیوست. برای رویداد رایگان اینجا ثبت نام کنید

TechCrunch با تماس تمام یینزرها (عملا) به پیتسبورگ می رود!


TechCrunch: بزرگترین ابتکاراتی که دولت شهر انجام می دهد تا واقعاً به پرورش جامعه نوپای کمک کند چیست؟

شهردار بیل پدوتو: ما در طول هفت سال گذشته یک شریک بوده ایم ، چه در صنعت خودروهای خودکار ، گسترش رباتیک یا هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده ، ما مستقیماً با جامعه راه اندازی شده درگیر شده ایم ، آنها را درگیر دولت شهر کرده ایم و همچنین گشوده شد و دسترسی به حق عمومی راه را فراهم کرد تا شاهد گسترش این صنایع باشیم. با همکاری با دانشگاههای خود ، ما توانسته ایم شرکتهای بین المللی را در پیتسبورگ جذب کنیم: بوش ، تاتا ، گوگل ، فیس بوک ، اینتل ، آمازون. آنها پیشرفت های موازی در صنعت فناوری فراهم کرده اند. پیتزبورگ به یک مرکز نوآوری تبدیل شده است که افراد نه تنها برای یک کار به آنجا می آیند بلکه بدانند که در اینجا در زمینه های تخصصی فرصت پیشرفت در حرفه خود وجود دارد.

بسیاری از این شرکت ها در صنایع مانند رباتیک ، اتوماسیون و اتومبیل های خودران از CMU خارج می شوند. چه حسی دارید که جامعه استارتاپی متنوع و متنوع است. شکست رباتیک و اتوماسیون در یک طرف و سایر دسته های فناوری در طرف دیگر چیست؟

من می گویم که صنایع رباتیک و خودمختار خود را در صحنه جهانی بسیار چشمگیر تر کرده اند. اما سایر صنایع – به ویژه در صنعت راه اندازی – برای سهمی از اقتصاد پیتسبورگ قابل رقابت هستند. بدیهی است مشارکتی که با Uber ، Aurora و Argo AI ایجاد کردیم – همه آنها جلب توجه کردند زیرا پیتسبورگ به اولین شهر در جهان تبدیل شد که دارای اشتراک اتومبیل بود. اما واقعیت این است که CMU قبلاً قبل از یک دهه وسایل نقلیه خود را در خیابان های ما آزمایش کرده بود. ما به شهری تبدیل شدیم که از اولین شهرهایی بود که توانست آن را گسترش دهد. مزیت رقابتی که در اینجا داریم این است که مجبور نیستیم استعداد را برای ساخت صنایع در اینجا جلب کنیم. ما استعداد را تولید می کنیم.

به نظر می رسد از نظر تاریخی مشکلی در حفظ استعداد در پیتسبورگ وجود داشته است. مردم اغلب خود یا شرکتهای خود را به دره نیویورک یا سیلیکون منتقل می کنند. آیا تغییر کرده است؟ چه اقداماتی باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که مردم نه تنها به پیتسبورگ می آیند ، بلکه در پیتسبورگ نیز می مانند؟

این وظیفه دولت محلی است که محیطی را ایجاد کند که مردم بخواهند در آنجا زندگی کنند. کیفیت زندگی مهم است و شاخص کلیدی در ایجاد اقتصاد شهری قرن 21 است. تمام امکانات رفاهی مختلفی که ما به دولت شهر اضافه می کنیم دارای اهمیت هستند. افراد می خواهند در مکانی زندگی کنند که موقعیت هایی را برای آنها فراهم کند که در خانه یا کار نیستند. آنها می خواهند مکانی داشته باشند که دارای فضاهای آزاد آزاد و فراوان و مناطقی باشد که بتوانند از آن لذت ببرند. جوانان می خواهند در کنار جوانان دیگر باشند. برای دهه ها ، پیتسبورگ فاقد هر سه مورد بود. این نتیجه مستقیم از صنعت زدایی و عدم سرمایه گذاری بود. ما به عنوان یک دولت شهر بسیار سخت کار کرده ایم تا هر سه نفر را تأسیس کنیم و از شرکتهای داخلی ، اعم از رستوران ، صحنه یا تئاتر پشتیبانی کنیم ، بعنوان یک بخش مهم نه تنها از هنرها و فرهنگ شهر ، بلکه همچنین بخش مهم استراتژی توسعه اقتصادی ما.

من اخیراً با برخی از شرکتهای نوپا در اطراف دیترویت صحبت کردم و این نوعی کیسه مخلوط بود که میراث داشتن صنعت خودرو در این شهر است. در سال 2021 ، داشتن یک شهر صنعتی میراثی چه مزایایی دارد زیرا مربوط به ساخت یک اکوسیستم استارت آپ است.

این به خود شرکت بستگی دارد ، نه به سادگی صنعت. شرکت هایی وجود دارند که بیش از 100 سال از عمر آنها می گذرد و بهترین محصولات در سطح شهر ما هستند. آنها نمونه کارهای خود را متنوع کرده و جهتی را که جهان در حال حرکت است تشخیص داده اند و تصمیم گرفته اند که به بخشی رقابتی از آن تبدیل شوند. سایر شرکت ها به عنوان الگویی برای توسعه آینده خود ، به موفقیت خود در گذشته اعتماد بیشتری دارند. وقتی به شهرهایی مانند پیتسبورگ و دیترویت نگاه می کنید ، می فهمید که گذشته صنعتی آنها چیزی است که آنها بسیار افتخار می کنند و از بین می روند.

آیا هنگام صحبت با شرکت های تولید کننده سوخت های فسیلی این حس وجود دارد که هنگام نوشتن روی یک چیز سبزتر ، آنها نوشته های روی دیوار را ببینند؟

باز هم ، این توسط صنعت تعریف نمی شود. توسط شرکت و در بیشتر موارد مدیر عامل تعریف می شود. در بسیاری از موارد در پیتسبورگ ، بله. از زمان ایجاد و انتقال انرژی ، شرکت های طولانی مدت به دنبال یافتن راهی برای قرار دادن پیتسبورگ بر روی نقشه هنگام انتقال به هیدروژن سبز هستند. رهبران این امر فقط دانشگاهها نیستند ، بلکه شرکتهایی هستند که مدتهاست در گاز و در برخی موارد در نفت تأسیس شده اند.

احساس شما از تأثیر طولانی مدت Covid-19 در هنگام تمرکززدایی از برخی از این جوامع فناوری چیست؟

شما از اصطلاح دقیق استفاده کردید. من معتقدم که پس از Covid تمرکز زدایی از سواحل به شهرهایی است که توانسته اند محیطی را ایجاد کنند که مایل به استقرار آنها هستند. هنگامی که ما به دنبال رقابت هستیم ، به دنبال شارلوت ، آستین ، نشویل هستیم. ما خودمان را در مقابل آن شهرها و آنچه آنها می توانند به صنعت استارتاپ ارائه دهند ، قرار می دهیم. ما آنقدرها به فکر نیویورک و سان فرانسیسکو نیستیم – یا حتی بوستون ها. آنچه می بینیم این است که می توانیم در برابر هر حوزه دیگری که دارای تحقیق و توسعه است و توسط صنایع آموزشی و پزشکی تقویت می شود ، بسیار رقابت کنیم.

بزرگترین مانع در مورد کارآفرینی در پیتسبورگ چیست؟ و برای کمک به رفع آن چه کاری انجام می دهید؟

من فکر می کنم بزرگترین مانع دسترسی به سرمایه های خطرپذیر است ، خصوصاً در این مرحله. من فکر می کنم ما توانسته ایم سرمایه گذاران را از ساحل متقاعد کنیم که شرکت ها برای موفقیت بسیار خوب و دیدن نتیجه سرمایه گذاری خود نیازی به ترک پیتسبورگ ندارند. با این حال ، من معتقدم اگر ما سرمایه بیشتری داشتیم که به اینجا می رسیم تا شرکت های مرحله اولیه را در آن مرحله مهم بعدی گسترش قرار دهیم ، این خود باعث رشد و پیشرفت در کل خوشه های صنعت می شود.

به طور خاص شهر برای جلب توجه چه کاری انجام می دهد [and money] از سرمایه گذاران خطرپذیر؟

این بیشتر مشارکت با نهادهای تاسیس شده مانند دانشگاه ها و بیمارستان ها و جامعه VC محلی ما است که در صف مقدم بوده اند. این شهر پشتوانه مهم را فراهم می کند. من همچنین باید ذکر کنم که شرکت های بشردوستانه و بشردوستانه ما نیز شرکای اصلی هستند. با همکاری یکدیگر ، منطقه نوآوری پیتسبورگ را ایجاد کردیم. این نتایج مستقیم گزارش بروکینگز بود که چند سال پیش منتشر شد. این یک مشارکت ساختاری بین دولت و شهرستان ، جامعه نیکوکاران ، دانشگاه ها و UPMC است. این نه تنها برای استخدام شرکت های نوپا بلکه برای جذب بودجه و شریک شدن در بودجه جامعه استارتاپی ما ایجاد شده است.

فرنام جهانیان ، رئیس دانشگاه کارنگی ملون در حال سخنرانی در TechCrunch City Spotlight: Pittsburgh

شهردار بیل پدوتو در 29 ژوئن در TechCrunch City Spotlight: Pittsburgh سخنرانی خواهد کرد

کارین تسای ، مدیر مهندسی Duolingo ، در 29 ژوئن در TechCrunch City Spotlight: Pittsburgh سخنرانی خواهد کرد

از اتاق های خوابگاهی گرفته تا اتاق های تخته ای: چگونه دانشگاه ها کارآفرینی را ارتقا می دهند


منبع Tech Crunch